nasiona marihuany

Co może jej dolegać?

Wyszukiwarka Forumowa:

Dawidzior

Well-known member
Rejestracja
Cze 29, 2022
Postów
84
Buchów
59
Co może dolegać? Dodam że ostatnio przelałem je trochę ale już jest prawie sucho.
pH 6.7
Odległość lampy około 30cm
Raz zapodane po 2ml bio bloom , cal mag i 1ml top max oraz raz biohumusem.

IMG20221003175317.jpg
 

Dawidzior

Well-known member
Rejestracja
Cze 29, 2022
Postów
84
Buchów
59
Końcówki lisci zawijają się do góry. Szpony się robią. Ale zastanawiam się nad zapodaniem P. Jak się tak zastanowić to wygląda to na początek deficytu. Ostatnio podlewalem bio bloom 2ml/l i top max 2ml/l 8 dni temu jakoś. Później biohumus. Miałem lać teraz wodę ale chyba zapie****e 100% bio Bloom
 

Dawidzior

Well-known member
Rejestracja
Cze 29, 2022
Postów
84
Buchów
59
Dotyczy to roślin które są na flo. Ta którą się określiła bez objawów
 

Janek10

Well-known member
Rejestracja
Lut 9, 2022
Postów
1,029
Buchów
1,377
Odznaki
4
Szpony/ pazury robią się na końcówkach liści w dół i z tego co kojarzę, to od nadmiaru azotu. A tobie się łódki zrobiły ? jakie warunki tam masz? Wilgotność i temperaturę?
 

WeedBaron

Emeryt
Rejestracja
Lut 13, 2020
Postów
515
Buchów
515
Nic im nie ma, a przynajmniej nic takiego co by szkodziło.
Sam nie raz tak miałem i na moje oko to bardziej kwestia odmiany, AK'cze z HS miały takie liście bez wyjątku u mnie, a w tym samym czasie i warunkach inne miały "normalne".

Możesz sobie obniżyć temperaturę o te 2-3 stopnie, ale czy to coś zmieni? Wątpię, u mnie w okresie letnim mają nawet i 32 stopnie przez całą uprawę, nie stwarza to najmniejszego problemu.
 
U

Usunięty 84121

Guest
Szpony robia sie przez niedobór najczęściej wapnia.. Ale na samych końcach liści.. Ja w twoim przypadku tego nie widzę.... Efekt o ktrym mowisz.. Wydaje sie zbyt bliska odlegloscia lampy..
 

Dawidzior

Well-known member
Rejestracja
Cze 29, 2022
Postów
84
Buchów
59
Szpony robia sie przez niedobór najczęściej wapnia.. Ale na samych końcach liści.. Ja w twoim przypadku tego nie widzę.... Efekt o ktrym mowisz.. Wydaje sie zbyt bliska odlegloscia lampy..
Generalnie to lampę wymieniłem na Leda. Odległość teraz to około 40 cm. Dalej są te szpony ale nic złego się nie dzieje więc się nie przejmuje.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół