nasiona marihuany

co możecie polecić z ledów do growboxa 60x60x180

Wyszukiwarka Forumowa:

Miki Rurka

Well-known member
Rejestracja
Wrz 16, 2012
Postów
107
Buchów
0
Witam po bardzo długiej przerwie. Jak w temacie, co możecie polecić z ledów do growboxa 60x60x180?
pzdr.
 

Miki Rurka

Well-known member
Rejestracja
Wrz 16, 2012
Postów
107
Buchów
0
wiem że jest 15000 tematów z których większość to nic nie wynika. Myślałem że ktoś ma sprawdzony sprzęt, który mógłby polecić. W takim razie zostane przy hps.
 

Hassan

Well-known member
Rejestracja
Lis 1, 2012
Postów
52
Buchów
3
W przyszłym roku zamierzam budowę boxu z takimi wymiarami i raczej wezmę LEB COB 150W MAROKO 1 Green Fox. Poczytaj sobie o nim. Cena sroga ale mniejszy pobór prądu, mniej ciepła, długa żywotność. itp. Może akurat przypadnie Ci do gustu. Popatrz na fotorelacje z tymi ledami.
 

Puchałke_91

Well-known member
Rejestracja
Mar 30, 2021
Postów
573
Rozwiązań
1
Buchów
415
No faktycznie cena sroga, nawet bardzo zaporowa, ponad tysiąc złotych, masakra. Zależy co kto do czego potrzebuje, ja uważam osobiście że do jednego boxa to znaczny przerost formy nad treścią, szkoda by mi było kasy, wolał bym coś złożyć na zwykłych marketowych ledach, nawet markowych typu philips, uważam że te tańsze rozwiązanie będzie zdecydowanie lepsze rozpatrując w kategorii cena/jakość/wydajność.
 

ceu

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Paź 4, 2015
Postów
1,143
Buchów
1,397
Kurde ja mam Leda 100 wat 9500lm 6500k za 50 zeta z alledrogo i na wega nadaje się moim zdaniem jak najbardziej. Planty ładnie pod tym idą przedoutdoorowo.
 

precus

Well-known member
Rejestracja
Mar 12, 2021
Postów
109
Buchów
64
Ja mam greenfox maroco 1 150W obecnie około 1150zł. Jest dosyć cichy, nie grzeje się, działa stabilnie i jest wysokiej jakości. Czy roślinki będą pod nim rosnąć to nie wiem (póki co chyba jest ok), ale na pewno nie mam z nim problemów. Oczywiście mam to w boxie 60x60 tak jak ty, możesz zobaczyć na mojej relacji.
 

Ż**l

Ye
Rejestracja
Lis 1, 2010
Postów
10,971
Buchów
19,767
Na ten metraż w stylu greenfoxa to samemu można zrobić za 500-700 pln. :tiphat:
 

Green John

Walczę z ostrym cieniem mgły
Weteran
Rejestracja
Lip 19, 2010
Postów
1,093
Buchów
1,243
Odznaki
7
Jaki budżet max?
 

Miki Rurka

Well-known member
Rejestracja
Wrz 16, 2012
Postów
107
Buchów
0
Jaki budżet max?
tak do 500 zł , chyba że pięć stówek to nie ma co sobie głowy zawracać to wybiore hps. Nie szukam oszczędności na energi tylko bardziej chodzi o temperature w gorące dni. Ogólnie jakoś nie jestem przekonany do ledów. Uważam że najlepszy plon jest spod hps. No chyba że ktoś ma pojęcie i sam sobie złoży coś wydajnego w rozsądnych pieniądzach. Ale to trzeba się troszkę znać na tym i mieć czas. A nie każdy ma.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół