nasiona marihuany

Co myslicie o tym boksie

Wyszukiwarka Forumowa:

superpower5

Active member
Rejestracja
Gru 11, 2005
Postów
34
Buchów
0
Wys. 120cm Dl. 120cm Szer. 80cm

powierzchnia w boxie to folia alu.

czy ten box sie nada
:thumright:
 

Orto

Well-known member
Rejestracja
Lip 9, 2005
Postów
105
Buchów
0
hmmm nie polecam switlowek ale jak ktos nie ma kasy na HPS-a to tak bywa ... powiedz jescze ile tam chcesz miec tych roslinek ?:D
 

superpower5

Active member
Rejestracja
Gru 11, 2005
Postów
34
Buchów
0
4-5 roslinek early bud nrvana z cannabis.fr.pl za jakies 2 tygodnie kupe hps-a 400W
 

Orto

Well-known member
Rejestracja
Lip 9, 2005
Postów
105
Buchów
0
powinienies dac rade :D Zycze milej zabawy ze swoimi podopiecznymi :D
 

superpower5

Active member
Rejestracja
Gru 11, 2005
Postów
34
Buchów
0
nom dzieki :queen: tylko jakom muszom miec srednim wysokosc lub wiek zeby dac na flow
 

superpower5

Active member
Rejestracja
Gru 11, 2005
Postów
34
Buchów
0
wiem bo sie pomylilm kupując je patrzalem na cene a nie na indoor czy outhoor mam w boxie temperature ok. 30-33'C cz to wporządku
 

VipGrower

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Maj 9, 2006
Postów
629
Buchów
1
superpower5 napisał:
wiem bo sie pomylilm kupując je patrzalem na cene a nie na indoor czy outhoor mam w boxie temperature ok. 30-33'C cz to wporządku

Do idealnej troche jej brakuje jest za wysoka ale przy dostarczaniu CO2 powinno byc oki jednak z tego co widze twoj problem jest powazniejszy jesli ty przy swietlowkach masz 33 C to ja nie wiem jak ty chcesz wychlodzic HPSa 400 W bedziesz mial spory problem wiec na twoim miejscu juz teraz zabral bym sie za modernizowanie wentylacji bo na 100 % zrobisz tam piekarnik :tongue:

Ps. jeszcze jednej zeczy bardzo mi w tym boxie brakuje z tego co piszesz ma 120 cm wys powiedzmy ze po odjeciu wielkosci lampy bedzie mial 110 ( to taki optymistyczny wariant :D)caly czas tu o HPSie mowie odejmij kolejne 30 cm odleglosc lampy od roslin masz juz 80 a na koniec wielkosc doniczki co w praktyce da ci 60 cm na rosline :D heh wiem wiem zamotalem ale chodzi mi o to ze nie obejdzie sie tu bez szyby miedzy plantami a lampa :tongue: Peace
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół