nasiona marihuany

co o tym sądziecie...

Wyszukiwarka Forumowa:

biohack

Well-known member
Buchów
1
moja mała ma koło 50 cm i ładnie rosnie wypowiedzcie sie

rusko

Well-known member
Buchów
0
dziwnie rosnie!! ona rośnie pod światłem słonecznym na oknie.. bo zadnej lampy tam nie widze!! takto hu*a z niej bedziesz miał!! wygląda marnie;/;/ :bounce:

biohack

Well-known member
Buchów
1
powiem tak ona rosnie tak jak normalny kwiatek (ozdoba) :pr: ale i tak ładnie urosła ma około 3 miesiące podlewam ją zwykłą wodą bo w ziemi ma 4 pałeczki nawozowe i to powinno wystarczeć i uwarzam ze słońce jej wystarczy chociaz wiem ze pod lampami lepiej by wyglądała:) :salut: (przepis na udaną parapetówke dla początkujących :thumleft: doniczke ustawice na południe i po zachodzie słońca wstawiajcie do łazienki gwarantuje ze ładna wyrosnie :thumright: )

3

3ar7ol

Guest
biohack, jak na parapetówke to ładna:) szkoda ze tylko ozdoba...
zainwestuj tak jak ja, chociazby w 4 kompakty,moze masz jakies biurko? :tongue:,
naprawde bardziej opłacalne :thumright:

biohack napisał:
odmiana ak 47
tez mialem miec :pr:

pozdrawiam

biohack

Well-known member
Buchów
1
hmm mam 16 lat teraz poszeldem do zduni elektroni to niebede mial czasu na budowe boxa czy czegos innego:p a tak wogule to mi juz 5 kwitnie 3 babki 2 facety oczywiscie je przeznacze na nasionka :) :pr:

biohack

Well-known member
Buchów
1
i mam małe pytanie czy ktoś chodzi do zduni do elektronika? :pr: a wracając do tematu czy ktos wie co dają te pałeczki nawozowe bo są zielone i rózowe i czym sie róznią :pr:

[ Dodano: 2006-09-04, 15:27 ]
dodam ze listki nierosną po dwa
czyli tak
|
V
|
V
|
ale rosną tak
|
/
|
\
ciekawe dlaczego:D :pr:

Shogo

Well-known member
Weteran
Buchów
1
kup lampe to bedzie dobrze

biohack

Well-known member
Buchów
1
hmmmwiem dlaczego jest to wina oswietlania roslinki w sposób taki ze swiatło jest skierowane w jednym kierunku czyli z południa i roslinka zeby pobierała więcej swiatła kieruje tam lisicie i dlatego tak rosnie:) sam musze do wszystkiego dojsc;P

Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół