nasiona marihuany

Co podłączę do tego?

Wyszukiwarka Forumowa:

Razak

Well-known member
Rejestracja
Paź 10, 2011
Postów
61
Buchów
2
Mam takie pytanko, co podłączę do takiego zasilacza poza tą lampą co miałem 400w






Jakie jeszcze żarówki mogę do tego podłączyć i gdzie kupić w holandii z góry dzięki. Bo jak wiadomo growshopy w holandii są zakazane i nielegalne jest ich bardzo mało i znajdują sie w miejsach typu garaż.
 

Konopioland

Lazy Bastard
Rejestracja
Sie 19, 2014
Postów
1,006
Buchów
1
Dzwne troche pytanie. Mozesz podlaczyc innego hps 400w lub (chyba tez) MH.
A kupic to mozesz online. Musza tez byc chyba w NL jakies stacjonarne sklepy, gdzie mozna kupic hpsy (w szklarniach sa przeciez uzywane masowo).
 

Razak

Well-known member
Rejestracja
Paź 10, 2011
Postów
61
Buchów
2
no wlasnie hps 400w na tym nie startuje albo powiedz jak to podlaczyc by cos na wega smigalo
 
P

Pizdaczek

Guest
Sorka za maly offtop ale jak to sa zakazane growshopy? Mozesz kupic nasiona, jaranie i inne dragi a nie mozna kupic lampy?
 

Eustachy

Trawą Palę Stresy
Weteran
Rejestracja
Gru 9, 2015
Postów
1,953
Buchów
956
Odznaki
3
Sorka za maly offtop ale jak to sa zakazane growshopy? Mozesz kupic nasiona, jaranie i inne dragi a nie mozna kupic lampy?

W Holandii zarówno posiadanie jak i sprzedaż w tzw. coffee shopach jest tolerowane lecz prawnie nadal nielegalne. Obowiązuje jednorazowy limit zakupu do 5 gramów. Jednocześnie jest to ilość, którą można posiadać przy sobie. Uprawianie roślin jest w Holandii nielegalne i zabronione (poza uprawą na użytek własny, maksymalnie do 5 roślin)[63]. Właściciele coffee shopów nie mogą sprzedawać marihuany z prywatnych hodowli. Większość coffee shopów podporządkowuje się temu prawu. Większym ograniczeniem dla właścicieli jest określona ilość marihuany, która w danym momencie może znajdować się w sklepie.

trochę też autora nie rozumiem skoro można mieć 5 pomidorów.
 

motylanoga

Well-known member
Rejestracja
Paź 7, 2013
Postów
279
Buchów
0
W NL nie wolno uprawiać pod lampą :p


Łapcie cytat z innego foruma bo musiałem sprawdzić czy mi się coś nie pomieszało:


"Uprawiając do 5 sztuk sadzonek nie poniesiesz żadnej kary (no poza tym, że planty zostaną zniszczone :p) pod warunkiem, że nie jest to hodowla profesjonalna. Aby hodowla została zakwalifikowana jako profesjonalna (zarobkowa) wystarczy, że niezależnie od ilości są spełnione dowolne 3 warunki (sztuczne oświetlenie - wspomniane przez kogoś lampy, specjalnie wydzielone pomieszczenie wewnątrz, specjalny system nawożenia, system nawadniania, system wentylacji, sztuczne podłoże i cały szereg innych technicznych udogodnień jakie znajdziesz w typowym grow boxie). Słowem, we własnym ogródku czy na balkonie uprawiać możesz, no oczywiście pod warunkiem, że nikt tego nie zauważy lub nikt z twoich sąsiadów policji uprzejmie nie poinformuje. Nawet jeśli, to tracisz tylko (aż) rośliny w takiej sytuacji."

Sam w holandii kilka razy byłem w różnego typu growshopach i nie kojarzę czy w sprzedaży były lampy :) kolego zakupy raczej na eBay ewentualnie allegro z wysyłką do NL

Pozbawiałeś zasilacz przewodów, i masz obawy że coś nie działa po tym zabiegu czy po prostu przestało działać i nie wiesz czy problem jest z żarówką czy z balastem?
 

Eustachy

Trawą Palę Stresy
Weteran
Rejestracja
Gru 9, 2015
Postów
1,953
Buchów
956
Odznaki
3
W NL nie wolno uprawiać pod lampą :p


Łapcie cytat z innego foruma bo musiałem sprawdzić czy mi się coś nie pomieszało:


"Uprawiając do 5 sztuk sadzonek nie poniesiesz żadnej kary (no poza tym, że planty zostaną zniszczone :p) pod warunkiem, że nie jest to hodowla profesjonalna. Aby hodowla została zakwalifikowana jako profesjonalna (zarobkowa) wystarczy, że niezależnie od ilości są spełnione dowolne 3 warunki (sztuczne oświetlenie - wspomniane przez kogoś lampy, specjalnie wydzielone pomieszczenie wewnątrz, specjalny system nawożenia, system nawadniania, system wentylacji, sztuczne podłoże i cały szereg innych technicznych udogodnień jakie znajdziesz w typowym grow boxie). Słowem, we własnym ogródku czy na balkonie uprawiać możesz, no oczywiście pod warunkiem, że nikt tego nie zauważy lub nikt z twoich sąsiadów policji uprzejmie nie poinformuje. Nawet jeśli, to tracisz tylko (aż) rośliny w takiej sytuacji."

Sam w holandii kilka razy byłem w różnego typu growshopach i nie kojarzę czy w sprzedaży były lampy :) kolego zakupy raczej na eBay ewentualnie allegro z wysyłką do NL

Pozbawiałeś zasilacz przewodów, i masz obawy że coś nie działa po tym zabiegu czy po prostu przestało działać i nie wiesz czy problem jest z żarówką czy z balastem?

to rozwija wszelkie wątpilwości, śmiało edytuj wpis w Wikipedia.

A wiesz może jakie kary grożą za uprawę pod lampą? Kryminał czy śmieszny mandat?
 

motylanoga

Well-known member
Rejestracja
Paź 7, 2013
Postów
279
Buchów
0
w NL mandat jeśli ktoś w ogóle będzie chciał podjąć temat, chociaż nigdy w Holandii nie uprawiałem choć blisko na terenie Niemiec i tam szczerze też na to lali - kończąc na grożeniu paluchem albo na "śmiesznym mandacie" zabierając planty :p
 

Razak

Well-known member
Rejestracja
Paź 10, 2011
Postów
61
Buchów
2
Podłaczone miałem tą żarówkę do tego balastu ale gdy zmieniłem żarówkę na hps 400w to juz nie odpaliła, podłączone było to tak ze jeden z kabli brązowy szedł przez ten balast, niebieski do oprawki bezposrednio i z balastu tez jeden do oprawki. Nie jestem elektrykiem nie lubie prądu hehe wole LAS.

Potrzebuję podłączyć inną żarówkę do boxa w którym bedzie wegetacja ponieważ ta cfl 125w juz stara jak swiat.
 

Śmieszek420

World Wide Weed
Obsługa forum
Moderator
Weteran
Rejestracja
Paź 29, 2013
Postów
7,112
Buchów
7,838
Odznaki
5
Ten balast jak i lampa to możesz wyj***ć. To lampa rtęciowa jest albo coś podobnego. Nie do uprawy.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół