nasiona marihuany

Co realnie grozi za uprawę?

Wyszukiwarka Forumowa:

Samotnik

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lut 4, 2012
Postów
552
Buchów
112
A jak to jest gdy byłem karany dostałem zawiasy które minęły... Czy jestem czysty czy patrzą zawsze na to co się odwaliło za młodu?
 

Homer S.

Well-known member
Rejestracja
Lut 18, 2016
Postów
156
Buchów
18
Po roku od końca zawiasów masz zatarcie wyroku i jesteś czysty. Ja tak miałem i byłem sądzony jako niekarany.
 

WeedBaron

Emeryt
Rejestracja
Lut 13, 2020
Postów
515
Buchów
515
Dosłownie w disneylandzie. Przepraszam za wcześniejszy wpis.
Wybaczamy, ale nie bredź więcej.

Są miejsca gdzie znajdą przy Tobie 10kg i uprawę na 200 krzaków, w których dostaniesz poręczenie majątkowe i nie będziesz musiał nawet siedzieć w areszcie finalnie dostając zawiasy, a są takie gdzie sankcje będą bezwzględnie i finalnie dostaniesz ten rok maks dwa do odsiadki.
To też kwestia tego czy masz pieniądze, w jakich okolicznościach Cię zwinęli, jak się zachowujesz, jakiego masz adwokata i czy miałeś wspólników których wydałeś tym samym dowalając samemu sobie problemów. Znam przypadki gdzie przestępstwo było znikome, ale przez rozpie****enie się na ludzi ten rozpie****ający sam sobie dołożył problemów i innym - zamiast mieć zarzuty za zwyczajną kradzież złomu, które byłyby zakończone na zawiasie nawet z urzędowym adwokatem to chłop się rozpruł, wrobił 4 osoby i przyznał się jeszcze do kilku innych kradzieży co robili, a o których nawet nie wiedziała policja i nie miała podejrzeń. Zamiast wyłapać 1 zawiasy to wszyscy więzienie wyłapali za grupę i uczynienie sobie z kradzieży stałego źródła dochodu, bo 3/4 z nich bezrobotna. A żeby nie było, ten rozpruty też poszedł gibać, takie Bielskie przygody.

O zgrozo jest czasami tak, że zwykli palacze z 4 krzaczkami wyłapują bardziej dotkliwe wyroki od przemysłowych, bo przemysłowy ma kasę, założy temidzie za majtki zwitek i mu ślepa temida na rurze zatańczy.
 
Ostatnia edycja:

pentagram82

Member
Rejestracja
Maj 12, 2022
Postów
12
Buchów
11
Mnie w tamtym sezonie sprzedał jakiś myśliwy. Psiarnia załozyła fotopułapki na spocie i trzy dni po mojej wizycie czekali juz na mnie pod blokiem z rana. w domu miałem na szczeście tylko 10 g. Na tym spocie miałem 15 roslin ale na szczescie znaleźli tylko 9. Niedawno miałem sprawę i odziwo dostałem 10 miesięcy po 20 godzin odróbek za uprawe i 3 miechy po 20 godzin za te 10 g. Żadnych zawiasów ani grzywny. Gdybym był pracujący to bym dostał 2500-3000 grzywny i po temacie.
 

WeedBaron

Emeryt
Rejestracja
Lut 13, 2020
Postów
515
Buchów
515
Mnie w tamtym sezonie sprzedał jakiś myśliwy. Psiarnia załozyła fotopułapki na spocie i trzy dni po mojej wizycie czekali juz na mnie pod blokiem z rana. w domu miałem na szczeście tylko 10 g. Na tym spocie miałem 15 roslin ale na szczescie znaleźli tylko 9. Niedawno miałem sprawę i odziwo dostałem 10 miesięcy po 20 godzin odróbek za uprawe i 3 miechy po 20 godzin za te 10 g. Żadnych zawiasów ani grzywny. Gdybym był pracujący to bym dostał 2500-3000 grzywny i po temacie.
A musiałeś te 20h robić miesięcznie?
W mojej okolicy jest tak, ze chłopy się stawiają w kilku rejonach miasta, a szefo od odróbek jeździ i rozdaje im np. kamizelki, jednorazowe rękawiczki i worki, za zadanie mają posprzątać jakiś rejon i się zgłosić jak skończą. Wtedy ładują wory z syfem na auto. Chłop im wpisuje 10h, a robili to przykładowo 3h i takie stawki na miesiąc 1, 2 lub 3 razy zależy ile kto godzin dostał. Ja szczerze tu bym się cieszył z takiego obrotu spraw, ale gdzieś gdzie stoją nad Tobą z stoperem to już nie bardzo, wolałbym zawiasy :tiphat:
 

pentagram82

Member
Rejestracja
Maj 12, 2022
Postów
12
Buchów
11
A musiałeś te 20h robić miesięcznie?
W mojej okolicy jest tak, ze chłopy się stawiają w kilku rejonach miasta, a szefo od odróbek jeździ i rozdaje im np. kamizelki, jednorazowe rękawiczki i worki, za zadanie mają posprzątać jakiś rejon i się zgłosić jak skończą. Wtedy ładują wory z syfem na auto. Chłop im wpisuje 10h, a robili to przykładowo 3h i takie stawki na miesiąc 1, 2 lub 3 razy zależy ile kto godzin dostał. Ja szczerze tu bym się cieszył z takiego obrotu spraw, ale gdzieś gdzie stoją nad Tobą z stoperem to już nie bardzo, wolałbym zawiasy :tiphat:
Mam dużo znajomych co odrabiają więc wiem że to co piszesz się zgadza. Dopiero za tydzień mam wezwanie do kuratora w celu ugadania gdzie i co ale spróbuje załatwić zaswiadczenie od lekarza ze nie mogę pracować fizycznie i zobaczymy co dalej. Dodam jeszcze ze od paru lat lecze się psychiatrycznie bo wiem że w razie co to inaczej na Ciebie patrzą więcz pewnie z tąd taki niski wyrok.
 

WeedBaron

Emeryt
Rejestracja
Lut 13, 2020
Postów
515
Buchów
515
Mam dużo znajomych co odrabiają więc wiem że to co piszesz się zgadza. Dopiero za tydzień mam wezwanie do kuratora w celu ugadania gdzie i co ale spróbuje załatwić zaswiadczenie od lekarza ze nie mogę pracować fizycznie i zobaczymy co dalej. Dodam jeszcze ze od paru lat lecze się psychiatrycznie bo wiem że w razie co to inaczej na Ciebie patrzą więcz pewnie z tąd taki niski wyrok.
Na co się leczysz? Ja też ostatnio trochę chorawy jestem, ale nie wiem czy w odpowiednim kierunku.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół