nasiona marihuany

Co robicie na fazie??

Wyszukiwarka Forumowa:
S

Sed

Guest
Mam takie pytanko co robicie na fazie?? Ja np. uwielbiam chodzić do kina i oglądać jakieś dobre filmy na kompie no i oczywiście słuchać muzy :mrgreen:
 
R

Rider

Guest
Sed napisał:
do kina i oglądać jakieś dobre filmy na kompie no i oczywiście słuchać muzy

To wlasnie + grac w konsole, imprezy ogladac wiadomosci na TVN24, chodzic na mecze, grac w mecze, chodzic gdzies?! robic cos?! smiac sie z ludzi, smiac sie ze wszystkiego, spac, spac z kims :p , Jesc, pic piwo, czasem zygac, wychodzic na 15min, wracac za 2 dni i Detox.. Czyli 90% mijego zycia... :farao:
 

macieq

Well-known member
Rejestracja
Gru 20, 2005
Postów
74
Buchów
2
ja mam zamiar się spalić i iść na jakiś horror do kina i jeszcze usiąś każdy osobno :twisted:
 
K

kkk36

Guest
a ja lubie sie je**ć (tak ostro) :twisted: :twisted: :twisted:


a wogule skasujcie muj post wcześniejszy:)
 
S

Sed

Guest
A jeszcze Beat Box to też nieżle wkręca lubie słuchać i sam robić :mrgreen:
 

bialy_mis

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lip 9, 2005
Postów
2,908
Buchów
10
A ja czytam ksiazki... :alien:

Albo medytuje...

Nie... ja zawsze pale w plenerze wiec o czytaniu i medytacji nie ma mowy.
Ale mam taka chec wziac dzoja i isc na spacer w po polach. Ale jak cieplo bedzie. I wtopic sie w nature...
 
R

Rider

Guest
BiaLy_MiS napisał:
Ale mam taka chec wziac dzoja i isc na spacer w po polach. Ale jak cieplo bedzie. I wtopic sie w nature...
kiedys tak zrobilem, to zaszlem tak daleko ze jak wracalem to cimno sie zrobilo zaczelo strasznie pizdziec na dodatek zgubilem droge, jeszcze jakies zwiezeta mnie shizowaly... ale to tylko przpadek
 

Laska

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 15, 2005
Postów
650
Buchów
1
mnie najpierw sie robi banan, wbija mnie w fotel - dosłownie maraton uśmiechu :lol: . a potem zawsze z kumplami wyruszamy na pełną przygód wyprawę, np. do hipermarketu. Tam można kupić na wszamkę coś dobrego, na co ma sie ochotę w danej chwili.
 

Dzidek

Well-known member
Rejestracja
Gru 8, 2005
Postów
286
Buchów
0
Film (wojenne są za***iste :D tak schizują mnie ze o ja pie***le :D), muza najlepiej na 3d surround :) No jasne, ze z kumplami borutka jakas na miescie, jak to orzi napisał wybywać w pełną przygód wyprawę :D, bansować w klubie, zauwazyliscie jak panienki na fazie sie za***iscie zagaduje jak nawijka sie włączy??:D

[ Dodano: 2006-01-16, 11:01 ]
Ahaaa... bymbył zapomniał jeeeść :D
 
S

Sed

Guest
orzi napisał:
a potem zawsze z kumplami wyruszamy na pełną przygód wyprawę, np. do hipermarketu. Tam można kupić na wszamkę coś dobrego, na co ma sie ochotę w danej chwili.
No supermarkety wkręcają faze my zawsze z kumplami chodzimy do Plusa dosłownie inny telport :mrgreen:
 
R

Rider

Guest
a jak tam u was z adrenalinom na fazie? :D kiedys bylem z kuzynkiem w hydeparku w niemczech, masakra :mrgreen: do ego jeszcze skok na bangi, to mie przeroslo, polecam takie zabawy!! :wink:
 

Dzidek

Well-known member
Rejestracja
Gru 8, 2005
Postów
286
Buchów
0
Ja bym soebie skoczył na bungie z przyjemnoscia :) ale chyba na trzeźwo bym sie wybrał :D
 

battleangel

Well-known member
Rejestracja
Gru 15, 2005
Postów
151
Buchów
2
Hehe ja skakałem na bunge;) za***ista sprawa:D A na piź**ie kocham jeździć do supermarketu:D:D Albo oglądać TV albo wyruszyć w jakąś daleka podróz mająć 1,20zł :D np. z jednego końca miasta do drugiego końca po drodze zawsze jest wiele przygód:D
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół