nasiona marihuany

co sądzicie o tym

Wyszukiwarka Forumowa:

biohack

Well-known member
Rejestracja
Lut 23, 2006
Postów
279
Buchów
1
mój kolega jak ja to powiem jest niezłym kombinatorem i dilerem i mi mówił ze liscie 7 listne są lepsze od 9 palcowych i niepatrzy na to czy to jest baba czy facet pali wszystko i inni od niego to kupują i jest git (ma juz 900 zł!!) co sądzicie o tym
 
W

WARSZAWA HWDP

Guest
biohack napisał:
mój kolega jak ja to powiem jest niezłym kombinatorem i dilerem i mi mówił ze liscie 7 listne są lepsze od 9 palcowych i niepatrzy na to czy to jest baba czy facet pali wszystko i inni od niego to kupują i jest git (ma juz 900 zł!!) co sądzicie o tym


pomyliłes fora ziom www.policja.waw.pl co sądzisz o Tym tam sie pochwal heheh



SĄ LUDZIE I TABORETY;/

:bball:
 

art610

Well-known member
Rejestracja
Mar 14, 2006
Postów
163
Buchów
0
Ja pie***le zxa***isty diler liscie sprzedaje i pali ;];];]; lol idiots
 

-=*Rotasila*=-

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lut 21, 2006
Postów
1,225
Buchów
1
ne no dil jest tak odbry jak ty pewnie zeby palic i sprzedawac liscie w dodatku meskie



powiec jak wykopinowałes ze liscie 7palczyste są lepsze od 9 palczystych
 

art610

Well-known member
Rejestracja
Mar 14, 2006
Postów
163
Buchów
0
Lol ja ***ne, przecież to dziecko przeczytał stary mit rozprowadzony pewnie przez rydzyka że męskie krzaki mają 9 palczaste liście. teraz sie popisuje że 1 ma kolege dila 2 zna sie na krzakach 3 pali 4 jest cymbałem. Taaa te 900 zł to penie 9 zł które znalazł u babci w kieszeni tylko za[pomnial napisać 9,00 a nie 900
 
S

Siyo

Guest
Powiedz że chętnie uścisnę choremu koledze rękę :) Liczę że jego poglądy są niezaraźliwe chociaz patrzac na twoja wypowiedź sądze iż jednak są ... :pl: :rendeer: :rendeer:
 

Orion

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Mar 16, 2006
Postów
2,316
Buchów
10
yh, skoro to kombinator to w końcu przekombinuje i lepiej żeby cie za sobą nie zabrał :salut:

prędzej czy później to się stanie zwłaszcza, że się chwalicie dilem.. klientów to pewne też ma niezłych skoro lubią jarać liście.. 7 czy tam 9 palczaste :D.
 

biohack

Well-known member
Rejestracja
Lut 23, 2006
Postów
279
Buchów
1
niewiem tez sie dziwie ale on liscie macza w chlorze i ma to kopa niewiem i nawet niezle zarabia dziennie jak jest wszystko ok to 20 zł - 15 zł
 
W

WARSZAWA HWDP

Guest
biohack napisał:
niewiem tez sie dziwie ale on liscie macza w chlorze i ma to kopa niewiem i nawet niezle zarabia dziennie jak jest wszystko ok to 20 zł - 15 zł




no to ziomus ma niezły obrót i co najwazniejsze dobry sort ciekawe tylko jeszcze ile zarobił i odłorzył moze juz niedługo sie za chaszysz z kaloryfera zacznie obracac albo mete otworzy z wódą z klopa na patencie hehe dobry wariat !



powiedz ziomkowi zeby uwazał bo duzo papluchów wkoło a za obrót bywa niewesoło

:bball:
 

Shogo

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lut 22, 2006
Postów
1,140
Buchów
1
jak kumpel zarobil juz 900 zlotych na sprzedawaniu lisci to i tak moze sie pochwalic ;]

powiedz mu czy ajk ma klientow frajerow to zeby im nie sprzedawal liscie tylko skruszony majeranek i wyjdzie na tym lepiej :thumleft:
 

Orion

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Mar 16, 2006
Postów
2,316
Buchów
10
kiedyś sprzedałem wraz z kumplem herbate innemu kumplowi .. tak strasznie chciał się najarać a ja miałem w domciu herbatke która pachniała bardzo podobnie do :queen: no i daliśmy mu to a on nie zauważył niczego.. po 2 h tel. "oho pokapował się" a on z tekstem do nas, że towar jest za***isty :thumleft: :pl:
 
W

WARSZAWA HWDP

Guest
hehe ja to na codzien komus wcisne 50mietka zamiast dropów mieszanke ziół czy h*j wie co tam wiec ziom naucz sie ze frajerów trzeba walic jak sie da;]
 

lee_knox

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Mar 26, 2006
Postów
2,186
Buchów
6
Cała faza zależy od nastawienia w główce ja kiedyś miałem przeprawe z fetką przez około 3 lata popijałem ją colą. I kiedy zerwałem ze śniegiem, to po jakimś czasie kiedy piłem cole to czułem faze speeda. przez jakiś czas.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół