nasiona marihuany

Co się stało z moim Power Plantem?

Wyszukiwarka Forumowa:

DziejSamosiej

New member
Rejestracja
Paź 9, 2017
Postów
2
Buchów
0
Witam! Mam sobie power planty, lecz w obydwu coś się pozmieniało jakoś tak w 5 dniu, na zdjęciu roślinka ma 9 dni. Mianowicie łodyga zrobiła się fioletowa, to samo z liśćmi... u góry już tak nie widać tego fioletu, ale od spodu taak. Teraz ta bardziej fioletowa ma bardziej rozłożyste liście ;) Czy wszystko będzie z nimi wporządku? No i ciekawi mnie czym to mogło być spowodowane (może niską temperaturą? Power Plant to w sumie afrykański gen). Pozdrawiam !
 
R

rolnikdolpasz

Guest
Power Plant to jedna z moich ulubionych odmian. Może mieć taki kolor liści. Dobry jest pełno sezonowy fem od DP.
 

DziejSamosiej

New member
Rejestracja
Paź 9, 2017
Postów
2
Buchów
0
Moja też :D to były moje pierwsze planty, najbardziej podobało mi się właśnie ich działanie. Te sionka akurat od holenderskiego firmowe, ale pare lat temu były bardzo fajne :) Tamte jednak nie miały takich odbarwień no i to mnie właśnie tak zamartwiło.. i to w dodatku w tak młodym wieku naturalnie pokazywałyby fioletowy kolorek? Ale rosną, to chyba będzie dobrze.. a może i fotolerkę walnę, może przy scrogu by się pomoc przydała :D jeśli ktoś to jeszcze jakoś zdiagnozuje to proszę o podpowiedź ;) pozdrówki
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół