nasiona marihuany

co sie dzieje ?

Wyszukiwarka Forumowa:
L

Lift

Guest
Moja roslinka ma 2 tygodnie.
Zastosowalem FIM.
Ale chodzi mi o cos innego nad pierwszym pietrem lisci wyrosly odgalenzienia.
Ale niestety chyba TYLKO wyrosly bo jak narazie maja ponad tydzien i sie wcale nie powiekszyly. Dodaje rysunek bo fotki nie mam czym zrobic :(
Czy to normalne ?? Moze ja cos robie nie tak ??

PzDr All i czekam na odpowiedzi :queen: :queen: :queen:
 
B

blancik

Guest
Moim zdaniem to trochę za szybko na jakiekolwiek przycinanie :sunny:
Po tych dwuch tygodniach życia, roślinka raczej nie jest jeszcze tak mocna i rozwinięta jak powinna i to może być przyczyną problemu.
 
C

canabuz

Guest
ja zastosowalem FIM w celach eksperymentalnych na 3 roslinach ( wlasnie tych z indica mix ktore jeszcze nie kwitna ) ok. 2 tygodni temu i przez pierwsze 2, 3 dni nie bylo nic widac a pozniej jak z blyskawicy wyskoczyly nizsze odrosty ( nie tylko jedna para) i sa o wiele dluzsze niz te u nieprzycietych, ale one juz mialy ok. miesiaca, kiedy odrosty same sie pokazywaly a to jedynie przyspieszylo ich wzrost
 
B

blancik

Guest
Roślinka Lifta powinna też dojść, teraz spowolnila przez to przycięcie, ale jedno jest pewne-jak sobie poradzi to będzie super roślinka.
Eloooo
 
L

Lift

Guest
OK moja roslinka jest juz wystarczajaco duza. Teraz chce zeby puscila te odgalenzienia ktore przestaly rosnac... co moge zrobic na rys1 przedstawione jest jak teraz wyglada roslinak a na rys2 jak bym chcial zeby wyglodala.
Co moge zrboic zeby zachamowac wzrost w gore a zeby roslinka wyksztalcila rozgalenzienia. Zastanawialem sie nad przecieciem ale wtedy przeciez pusci dwa nowe szczyty i nadal bedzie sla w gore. Poradzcie mi co mam zrobi
PzDr All :queen:
 

Enter

Well-known member
Rejestracja
Maj 18, 2006
Postów
133
Buchów
0
zastosuj LST żeby więcej światła docierałą do dolnych odgałęzień wtedy będą szybciej rosnąć!
 
L

Lift

Guest
o to chodzi zebt nie przeginac roslinki !! jakis inny sposu musze wymylic... a mozna zrobic tak zeby przyciac gore i zeby roslinka nie wypuscila dwoch nowych szczytow ??
 

Enter

Well-known member
Rejestracja
Maj 18, 2006
Postów
133
Buchów
0
Lift napisał:
a mozna zrobic tak zeby przyciac gore i zeby roslinka nie wypuscila dwoch nowych szczytow ??
takiej sztuki się nie da zrobić!
jeśli nie chcesz przyginać rośliny to zastosuj dodatkowe oświetlenie boczne.
 
R

rasta

Guest
o to chodzi zebt nie przeginac roslinki !! jakis inny sposu musze wymylic... a mozna zrobic tak zeby przyciac gore i zeby roslinka nie wypuscila dwoch nowych szczytow ??
roslinka nie wypuszcza bocznych odgalęzień bo ma prawdopodobnie za malo światla. jak dasz jej więcej promyków i ją jeszcze zfimujesz to boczne odrosty powinny zacząć rosnąć. ale na pewno nie te najniższe.
 
S

stopmen

Guest
wydaje mi sie ze masz za wysoko zrodlo swiatla i roslinka pnie sie do gory zostawiajac marny dol, w innym wypadku roslaby rowno.
W tej chwili to jedynie mozesz wygiac troche zeby swiatlo doszlo :bounce:
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół