nasiona marihuany

Co tak naprawdę jest sprzedawane w seedbankach

Wyszukiwarka Forumowa:

Lubo

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sty 20, 2006
Postów
2,863
Buchów
3
Bardzo ciekawy artykuł o początkach konopii i ogólnie o odmianach:

Cześć pierwsza

Niedługi mętny wstęp.

Konopie jak wszystkim wiadomo są jedna z pierwszych udomowionych przez człowieka roślin..... Daruje sobie kompilowanie i przepisywanie danych historycznych, kto chce ten znajdzie.
Pierwotnym obszarem występowania tej rośliny jest Azja najprawdopodobniej okolice tien-szan`, zakałkazie etc. Itp. [ cholera wie gdzie dokładnie ]
Bez wątpienia pierwotnie rosły jedynie w klimacie międzyzwrotnikowym -> dowodem pośrednim jest to, że są rośliną dnia krótkiego.

Gatunki: podgatunki: odmiany:

Czasem można się spotkać z wydzieleniem 2 lub 3 gatunków:

cannabis sativa aka. Konopie siewne
cannabis indica aka. Konopie indyjskie – indie : iran : afganistan
cannabis ruderalis - syberia

Pomiędzy nimi nie ma żadnej bariery gatunkowej:
Często odmiany narkotyczne są nazywane w prasie radiu i telewizji konopiami indyjskimi. A przemysłowe sznurkówki – konopiami siewnymi.

Tak naprawdę nie ma żadnych racjonalnych powodów wydzielania osobnych gatunków konopi. Mi najbardziej podoba się podział na konopie: Dzikie i uprawne :

Można sobie stworzyć kilka dodatkowych podpodzałów :
np: pod względem chemotypu :

Etc: itd : itp:

Wracając do sedna sprawy:
W przypadku ras narkotycznych.

Indica – oznacza krepą szybko kwitnąca odmianę wywodząca się z Afganistanu czy Pakistanu.
Najważniejsze Cechy charakterystyczne:

-> szybkie formowanie szczytów i dojrzewanie:~8 tygodni kwitnienia przy 12/12
-> nieznaczny przyrost wysokości podczas kwitnienia
-> krepa budowa
-> duża zawartość żywicy – indyjki to formy uprawne konopi wyselekcjonowane dla otrzymywani haszyszu.
-> liście z szerokimi odcinkami [ palcami]
-> mieszany chemotyp THC/CBD

Sativa : -> tak nazywa odmiany które:

-> Powolne formowanie szczytów i dojrzewanie. ~10 do 16 tygodni przy 12/12
-> Znaczny przyrost wysokości podczas kwitnienia
-> rośliny są rozlazłe : przy tym samym plonie zajmują kilka razy więcej miejsca niż indica.
-> Powolna reakcja na fotoperiod : rasy zwane sativa wywodzą się z rejonów gdzie sezonowe zmiany długości dnia są niewielkie:
-> chemotyp THC

ruderalis: -> jedyna cecha wyróżniająca to brak reakcji na fotoperiod : kwitnienie zaczyna się po osiągnięciu pewnego wieku : [ jak u pomidora ]
Istnieje kilka ras nark będących częściowo lub całkowicie fotoperiodycznie ob:

Landrace.

Landrace -> tym terminem określa się narkotyczne rasy pochodzące z rożnych rejonów świata i uprawiane tam od wieków.

Np:

Afgani -> każda indyjka z afganistanu. Podobno 90% obecnie dostępnych ras ma cos w sobie z indyjek rosnących w rejonie miasta mazar-el-sharif.
Kush -> hmm czym się różni kush od afgani ?? :lol:
Thai -> każda sativa z okolicy golden triangle thai

[ patrz np: Botanika MJ. Najstarsze Polskie opracowanie o uprawie konopi. Są tam lepiej lub gorzej opisane różne landraces : - BTW: JEŚŁI KTOŚ SIE ORIENTUJE SKAD TO ZOSTAŁO PRZEPISANE : przetłumaczone PROSZE O PM ]

Wszystkie obecnie seedbankowe rasy to mniej lub bardziej stabilne polihybrydy mające w swoim rodowodzie landraces. Ale o tym w części 2

Cześć druga.

Seedbanki.
Daruje sobie tłumaczenie po raz 1020 co to jest ibl F1 i F2:
Pobredzimy na początek trochę o historii.

Zacznijmy od tego sąd się wzięły obecnie dostępne Rasy.
Większość z nich ma w sobie COŚ z odmian wywodzących się ze stanów.

Zaczęło się to mniej więcej tak: Dawno dawno temu dalekim kraju zwanym USA , gdzieś tak w okolicy końca ery hipisów...

Co palono w czasach hipisów :

-> colambian : np: wspominana, z łezką w oku, przez starych zgredów, na OG panama red .. itd.
-> Thai stick : przemycane z Azji suszki sinsemili
-> mexican : sprzedawany w cegłach.
-> hawaji

Próby uprawy sativ pochodzących z rejonów około-równikowych w zimniejszych rejonach USA kończyły się oczywiście klapą. O wiele lepiej było w przypadku dość wczesnych Mexican.
[odmiany pochodzące z rejonów równikowych świetnie nadają się na uprawę na sznurek w rejonach o klimacie umiarkowanym: rosną sobie radośnie w wegu. przez cały okres wegetacyjny osiągając przy tym rozmiary zupełnie niedostępne dla ras nadających się do uprawy na tej szerokości geograficznej. .... $#%@#% Jak dorwę tego gościa który zamiast dać MI South indian, posadził go out w PL to mu nogi z dupy... ]

Wracając do końca ery i hipów...
Hipisi bardzo lubili podróżować po świecie, szczególnie upodobali sobie Indie, Nepal i okolice... Sporo ich także zawędrowało do bardzo tolerancyjnego dla obcych [ przynajmniej w tamtych czasach] Afganistanu.
Niektórzy z tych którzy się nie zaćpali na śmierć i jakimś cudem nie zamarzli podczas transcedentalnych wędrówek po górach, wracając do USA przywieźli nasiona odmian które nie były wcześniej wdziane w tym rejonie świata.

Prawie natychmiast zaczęła się radosna hybrydyzacja różnych landraces.

Mniej więcej w tym samym okresie rozpoczęto pierwsze próby uprawy konopi pod sztucznym oświetleniem. Pierwotnie podobno zajmowali się tym ci nieszczęśliwcy którzy mieszkali w rejonach zbyt zimnych aby uprawiać np: Thai czy Colambian out. [ o tym, że początkowo stosowano głównie świetlówki wszyscy wiedza : pewnie wszyscy także znają źle przetłumaczony text o świetlówkach VHO : .. powtarzający się we wszystkich prawie polskich opracowaniach o uprawie od dawnych textów na CNS i minimal bros do książki wszelka wiedza o MJ : - : zwykle takie opracowania niewiadomo czemu zwą się: hodowla marihuany: grrr: ]

Z tych czasów [ te czasy to ładnych parę lat :lol: ] wywodzą się rasy będące fundamentem na którym nadal stoi cały holenderski biznes nasienny: [:eek:kreślenie rasy: uważam ze mocno naciągane:]
Bardzo zabawne dla mnie jest to, że po tylu latach cały rynek nadal opiera się na krzyżowaniu w kółko Macieju tych samych: dziwnych ras : Do tego będących często klonami odległymi od swych przodków z Afganistanu o kilka pokoleń.

Zacznijmy od przedstawienia :Świętej Trójcy:
Której różnie : polimorficzne kombinacje zajmowały przez lata pierwsze miejsca na cannabis cup:

1. Haze
100% sativa -> polihybryda : Colambian sativa : Thai sativa : Mexican sativa : South Indian sativa: Stworzona przez haze brothers , którzy zresztą byli nie tyle hodowcami co rolnikami ktorzy nie stabilizowali nic: tylko czasem z roku na rok dodawali do poli-mixu coś nowego.

2. Northern lights
Podobno wywodzi się z hybrydy Afgani/ Thai. Mi się przynajmniej najbardziej podoba wersja, że z F2 po [Afgani/Thai]Afgani
Ale można sobie przyjąć dowolna inna dostępną na OG czy cannabis world. Nie wiadomo czy : NL kiedykolwiek było prawdziwie stabilna rasa: np. w dawnym katalogu The seed Bank : Pisza: że NL1 jest stabilna rasa typu afgani: będąca podstawa do wszystkich innych wersji NL. -> NL2. NL5 etc. Problem w tym, że założyciel tego banku nieco kręcił i mieszał się w zeznaniach... Nie ma żadnej pewności że tak jest :
Z całą pewnością wiadomo jedynie, że jego zbiór odmian: nasion klonów przywędrował do Holandii z USA: [ zakup od cultivators choise]

NL5 jest tylko klonem: który niekoniecznie ma cokolwiek wspólnego z innymi NL.
Cholera wie co jest sprzedawane przez różne seedbanki jako NL
[ na pewno wiadomo, że w sensi seeds będącym bezpośrednim następcą dostępna jest hybryda NL2/NL5 ]
Dutch Passion przyznaje się do posiadania NL2 -> Oasis :
Reszta pisze NL....

3. Skunk:
Prawdopodobnie najbardziej stabilna ze wszystkich dostępnych kiedykolwiek ras konopi: używana tak powszechnie do tworzenia hybryd, że trudno znaleźć coś co nie miało by w sobie kropli skunka. Mostly sativa: Wywodzi się z hybryd pomiędzy Afgani : Colambian i mexican : [ do stworzenia :ustabilizowania:? Skunka #1 przyznaje się sam-skunksman z OG : pierwotnie dostępny u Sacred Seed Co]

kolejne rasy: i klony: rodem z USA.

Big Bud.
Pierwotnie był to jedynie klon otrzymany z jakiegoś FX.
Rodowód: ??!! Najczęściej wspomina się o hybrydzie Afgani Indica/ skunk. Hmm...ciekawe : w tamtych czasach niekoniecznie istniał skunk w takiej postaci jak obecnie. Imo. mitologia... Z całą pewnością jest to wyjątkowo wysoko plonująca hybryda indica/sativa :
Wszystkie dostępne wersje są prawdopodobnie mniej lub bardziej podstabilizowanymi Fx po backcrosie rodem z The Seed Bank :

California orange.
Z tego co mi wiadomo... Także odmiana wywodząca się z klona : Wszystkie dostępne wersje są czymś wywodzącym się z backcrosa.

Durban.
Podobno czysta sativa [ bzdura.. ] Rodowód nie określony, wczesna rasa mająca w sobie coś z odmian południowo afrykańskich, oczywiście trafiła do hol. z ... USA.

Afgani#1
Dostępny np. w sensi seeds : prawdopodobnie ta sama odmiana która miał w swojej ofercie: Super sativa seeds club a jeszcze wcześniej Sacred Seeds Co. Ciekawa rasa. Prawdopodobnie obecna w wielu Współczesnych hybrydach: pomiędzy hybrydami:

G13
Mityczny rządowy klon: Posiadany przez pierwotnie przez the seed bank a teraz przez Sensi seeds. Cholera wie skąd się naprawdę wywodzi. Legenda głosi, że został skradziony z rządowej szklarni o numerze 13 : ta sama legenda mówi o zawartości THC 27%. Jest oczywiście wiele .. wersji tego mitu: ba jest bardzo dużo ludzi przyznających się do posiadania legendy...
Ale praktycznie pewne jest, że nikt poza sensi nie ma klona G13 w czystej postaci. Podobno black domina to 2 krotny: backros G13.
[ praktycznie i pewnie : jak wizje Nostradamusa..]

Early Girl.
Pochodzenie: Słoneczna Kalifornia. -> nawet podawany termin dojrzewania jest prawdziwy dla Kaliformi.. Chyba wywodzi się z tego co Nevil zakupił od cultivatrs choise.
Dobra rasa do uprawy out w PL.

Bluberry.
Autorskie dzieło pana DJ Shorta. Wywodzi się z hybryd pomiędzy:
Thai, mexican, i afgani.
Z tych samych hybryd: wyselekcjonowano także: Blue Moonshine i Flo.

..... Można by wymieniać jeszcze dalej ....
Zostawię coś dla was Robaczki....

A teraz moje drogie misie, przejdziemy do obrabiania dupsk seedbanków.
Pozwolę sobie przy tym skorzystać z cudzych przemyśleń.
Najpierw trochę bredni: A na koniec próba przybliżenia rodowodu pestek dostępnych u najpopularniejszego na forum Nirwana seeds, Swietny przykład : idealny wręcz: przegląd : polimorficznych mieszanek.

Po pierwsze.
Seedbanki zajmują się przede wszystkim zarabianiem pieniędzy. Jest to o wiele lepszy interes od uprawy zielska na sprzedaż i cześć ich właścicieli TYLKO dlatego się tym zajmuje. Niewielu jest pasjonatów, którzy starają się rzeczywiście tworzyć coś nowego.
Pamiętajcie : Wszystkie informacje na temat odmian dostępne na stronie producenta, należy traktować tak samo jak reklamę proszku do prania. [ :lol: prawie jakbym odkrył Amerykę..]
Seedbank nie ma żadnego interesu w tworzeniu i sprzedawaniu stabilnych ras. O wiele szybciej jest stworzyć jakaś kolejna hybrydę F1 lub pseudo F1 nadać jej ładna nazwę i Wypromować na Cannabis Cup...
Nawet jeśli seedbank prowadzi selekcje i otrzymuje jakieś własne mniej lub bardziej stabilne IBL... Wy ich zapewne nigdy nie zobaczycie: dostaniecie kolejna Hybrydę F1:
Następna sprawa, są bardzo różne Banki : co innego Sensi: Mr Nice : Serious seeds : .. i Nirwana...

Po drugie.
Bardzo wiele rożnie nazywających się hybryd ma podobny rodowód, tak samo jak czasem identycznie lub prawie identycznie nazywające się nie maja ze sobą szczególnie wiele wspólnego.

A teraz przejdziemy do bardzo krótkiego przeglądu kilku hybryd F1:

Skunk/afgani
Sensi seeds : Super Skunk
Dutch passion : Mazar
Itd.
F1 skunka i afgani indica : b. dobrze plonują i maja o wiele ciekawsze działanie od czystego afgani. Ba: każdy seedbank ma coś takiego w ofercie : indica/skunk...

Oczywiście Holands hope poza rodowodem nie ma nic wspólnego z takimi F1: [ :lol: więcej ma wspólnego z nadzieja, że pestki są z Holandii... rotfl: ale znowu odchodzę... od tematu ;P]

następny przykładzik:

Nl/skunk/haze
Jack herrer:
Silver haze:->nie z sensi: bo z sensi to .. e mniejsza z tym podobna mieszanina tyle, że z dodatkiem Early pearl...]
Przynajmniej 2 hybrydy NL/skunk/haze zajmowały 1 miejsce na CP..
[ może jedna drugie ? Nie chce mi się sprawdzać..]

A teraz coś o tym jak się ma podobna nazwa do tego czym jest odmiana:

Haze kontra nevils haze:

Można wyczytać, że NH to haze z 25% [ hmm .. matma w genetyce.. ciekawe: i to jeszcze tak precyzyjna]
Tyle, że .. NH w ogóle nie w sobie nic z Haze : przynajmniej tej od haze brothers: To odmiana stworzona poprzez skrzyżowanie Colambian i Thai z NL -> ... było obliczeniowo: 25% [ ?? ciekawe którego NL ..]

White Widow :
White widow jest hybryda F1 pomiędzy: [ przynajmniej tak twierdzi jej twórca] Brazylian sativa / South indian hybrid [ hybryda south indian .. oczywiście zupełnie nieokreślona] ...
I w takiej postaci jest dostępna w greenhouse : i u twórcy tej odmiany ,mającego obecnie własny seedbank [ u niego jako Black Widow]

Czym są White Widow: w innych bankach ?? F2 ? F5 FX.. hybrydami WW/xxx ;P [ proszę sobie wybrać któraś z wersji..]

Do sedna: -> Jeśli odmiana nie jest IBL : To jedynym jej źródłem jest ten seedbank, który ja stworzył. Wszystkie inne nazywające się identycznie odm. Mogą być albo F2, albo hybrydami odtwórczymi : albo czymkolwiek : mającym coś wspólnego z org. lub nie. [ -> wybierz wersje która ci bardziej odpowiada ]

A teraz Pora Na NIRWANE :

Przegląd odmian:
powielimy sobie texty ze strainguide pomijam co niektóre odmiany...
Nie to żebym coś miał do tego banku. Bardzo fajne tanie źródło nasion...
Śmieszy mnie jedynie kapkę to jak w ciągu 4 lat się pozmieniała oferta nazwy.. odmian....] bo nie tak dawno jeszcze u N. F2 : Fx : etc: miały IDENTYCZNE nazwy jak org:

Afghan
Importowany z Afganistanu .. hodowany ... znaczy się udoskonalony w Holandii.. Bardzo chciałbym wiedzieć. Skąd Nirwana ma tego afgana.
Może Afgani#1 sensi ? .... ? Tu się czepiam ....

AK48
Wiadomo, że to coś ma "coś" z AK47 [ zresztą nie tak dawno sprzedawano to jako ak47] F2 ? czy Hybryda ?

Aurora Indica
F1 NL/afgani !!! Jestem pełen podziwu.. F1 u Nirwany.

B52
Wiele seedbanków to ma :Dutch Passion, Homegrown Fantaseeds... Dawno temu w strainbase jeszcze pisano, że to po prostu Skunk : + kropla czegoś. Ibl ??

Big Bud
-> F2 z sensi ?! ciekawe czym jest to co sprzedaje sensi ?? Backross klona ??

Blue Mystic
Dawniej nazywało się to Bluberry: Potem zmieniono nazwę : a jeszcze później ktoś napisał, że to Bluberry/skunk

Bubble Gum
IBL : jedyny IBL z serious seeds :

California Orange Bud
-> już o tym było:

Chrystal
(WW x Northern Lights) X NL. F1 hybrid
Bardzo interesujący opis w strain guide : Hybryda F1 z definicji jest połączeniem 2 IBL.
A Tu mamy backcrosa pomiędzy WW będącą hybryda 3 odmian: Z NL

Citral
F2 po hybrydzie F1 z posi ?

Durban Poison
F1 durban/skunk : Ciekawe czemu nazywa się wiec Durban Poison.
.. tak jak dawny durban w SSSC.
Poza tym patrząc na fot. w jednym z raportów... jeśli tak wygląda F1 nie chce wiedzieć jak będzie wyglądało F2.

Early Bud
Cokolwiek: ..

Early Girl.
Stare ibl trudno coś sknocić.

Early Misty
Misty z homegrown fanta seeds X early skunk.
Co to jest super early skunk ?? : ??!!
Czym jest Misty ? [ ibl? Czy hybryda WW/NL?? ;P]

Early Special
Rasa słynna z tego, że nie jest wczesna. Extremely varied
Ciekawe Ruderalis: może ma coś w sobie z ruderalis skunka i ruderalis indyjki? Z sensi?

Four Way
Tak się nazywa u sensi seeds polihybryda:
F2 po niej ?

Hindu Kush
Ibl ?? ->Sensi seeds

Hollands Hope
Stare IBL wszyscy to maja.

Ice
Ice has ancestors of Afghani, a very special Skunk, Northern Light, and Shiva:
Dalej piszą coś o selekcji z tysięcy:
Nie to abym się szczególnie czepiał... Ja nie z tych:
Ale wydawało mi się, że kiedyś ICE było hybryda 3w.
Jak sadzicie: czy Nirwana : przeprowadziła selekcje z tysięcy: czy np: z dziesiątek ? A może z 3 ?

Jock Horror
Jock is a multiple hybrid of Northern Light, Skunk and Haze, which delivers a strong up buzz. This variety produces so much r...
Kolejna kopia jack herrera : przy odrobinie szczęścia hybryda odtwórcza:
.. równie dobrze F2: F3..

K2
Supposedly derived from K2 (Homegrown Fantaseeds).
Kolejna a odmiana: IBL ?
Pisza coś o WW w rodowodzie. Ja czytałem o NL. Możliwe, że to coś wyselekcjonowanego z WW/NL/xxx ??

... Oj więcej mi się już nie chceThe TR Genetic CookBook

AK-47
Amethyst Bud = Super skunk x Big Skunk Korean x Jack Herer ???
Amethyst Bud = Lavender x Afghani Hawaiian
Apocalypse = Blue Kiev x Apollo 11
Apollo 11 = C'99 x Genius / [shivaskunk x JH f2] x shivaskunk
Apollo 13 = C'88 x Genius [10% Shiva Skunk]
Avalon = Afghani x Blueberry
B-52 = White Widow x LionHeart
Belladonna = SuperSkunk x ???
Big Bud
Black Bubble = Black Domina x Bubblegum x ???
Black Domina
Black Goo = Blue Bubble Juice [male] x Black Bubble
Black Mamba = Blue Bubble Juice x Black Domina
Black Russian = Cherry Ak47 x SomAblaze Blackberry
Black Spice = Silver Spice x G13 x Black Widow
Black Widow = Brazilian Sativa x South Indian hybrid
Blockhead = SWT#3 x ???
Blue Bubblejuice = blue rocker x bubble juice
Blue Goo = blue bubble juice x double g(g13hpx gum13)
Blue Haze = Original Homegrown Haze x original BlueBerry
Blue Hen = greenhouse SSH x DP Blueberry
Blue Hun = Blue Hen x BGS Blue Russian
Blue Kiev = AK47 x BGS Blue Russian
Blue Rocket = ???Cherry AK47 x blueberry x Juicy Fruit???
Blue Russian = orignal Blue Hen x Juicy Russian
Blue Satellite = Blueberry Sativa x Swt#2 male
Blue Thunder = Blueberry x Matanuska Tundra
Blue Thunder 13 = Blue Hen {female} x MrNice G13HP {male}
Blue Velvet = Purple Thai[Oaxaca Gold x Chocolate Thai] x Afghani male
Blue Widow = White Widow{male} x Blueberry{female}
Blueberry = Juicy Fruit(highland) Thai x Afghani male
BOG Lifesaver = [Jacks cleaner x DJ Short's Blueberry] x Bogbubble x Bogbubble
BOG BogBubble = WL Bubblegum X WL Bubblegum
BOG L.S.D = [(WL Bubblegum X WL Bubblegum) X Subcools JCB] X NYCD
BOG BoggleGum = [whitelabel BG x BC Seed Co NL#5] x BG x BG x BG
BOG Grape Punch = [(WL Bubblegum X WL Bubblegum) X NL5] X [(WL Bubblegum X WL Bubblegum) X Subcools JCB]
BOG Sour Bubble = [WL Bubblegum X WL Bubblegum] X [WL Bubblegum X WL Bubblegum]
BOG Sweet Cindy99 = SWT#3 X C99 f2
BOG Blue Moon Rocks = (WL Bubblegum X WL Bubblegum) X BlueMoon [not bluemoonshine]
BubbleGum = The lineage is Big Skunk with some NL#5 [source = medicine man/OG]
Bubbleberry = Bubblegum[female] x Blueberry[male]
Bubblefunk = NL#5 x Bubbleberry
Bubblejuice = Juicy fruit x bubblegum
Bubba Kush
Buddha = Northern Lights x Shiva x Skunk
California Orange = Thai x [Afghani x Acapulco Gold]
Chemo
Cherry Melon = Cherry Ak47 x Jack Candy
Chocolate Chunk
Chronic = NL x Afghan x NL / NL x Big Bud x Afghan
Cinderella 99 = ShivaSkunk x [sensi Jack Herer x Jack Herer]
Citrus Skunk = Skunk #1 x California Orange
CondoLeeza =
Cotton Candy = Afghani ?? x Blueberry ?? [federation knock-off of SWT#3]
Critical Mass = Afghani x Original Skunk #1
DTC99
Delta 9 = Isis [female] x Flo [male]
DNL = RFK X Hawaiian
Double Bubble = Black Bubble x Double G
Double G = Gum13 x G13HP
DSD =
Early Pearl = Early Girl x Polly {polyanna}
Endless Sky = Iranian Indica x Grenadine
Firecracker = A Willem's Wonder-dominate Willie D male pollinated two Willem's-dom pheno Willie D girls
Five O = NL#5 x Hawaiian Indica
Flo = Purple Thai[Oaxaca Gold x Chocolate Thai] x Afghani male
Four Way = 25% Indica, 25% Ruderalis, 25% Northern Lights and 25% Skunk #1
Fuma con Diablo[dios] = Skunk #1 [mother] x Pure Original Haze [father]
Gainesville Green [Micanopy Moonbeam]
Ghaze = G13 clone X Uber Candy Haze
Glass Slipper =
Grapefruit = This is a 75% C’99 x 25% strong fruity sativa??? /steve says it was a clone only...
Great White Shark = White Widow x Super Skunk
Green Giant = BigBud [female] x Shiva Skunk [male]
Green Spirit = DP Big Bud x DP Skunk #1
Haze = Thai x Columbian x mexican x vietnamese?
Heavy Duty Fruity = Killin Garberville {male} x [Mendocino Hash Plant x Seattle Big Bud] {female}
Hollands Hope = Afghani x Skunk
HOG = Kush x Afghani
Ice Princess = Cindy '99 {female} x GreenHouse White Widow {male}
Jacks Cleaner = Jack Herer x Lemon Thai
Jack Flash
Jack Herer = Skunk #1 x Northern Lights #5 x Haze
Jackie O = Jack Candy (@ 87.5% line-bred) x Cali-Orange (also @ 87.5% line-bred)
Juicy Fruit = Golden Triangle Thai x Afghani [or] Kush
Juicy Russian = Juicy Fruit X AK47
Kali Mist = Haze x Skunk hybrid / cambodian sativa x silver haze
Klitschkov = Blue Kiev x Sudden Impact
Killer Queen = Airborne G13 x C99
Killin' Garberville = Hawaiian Sativa x Afghani
Lavender = Super Skunk x Big Skunk Korean x Afghani-Hawaiian
Leda Uno = [K.C.33 x Brazillian sat.] x [K.C.606 x LEDA] male
Legends Ultimate Indica = Ortega x Sweet Tooth #2
Lemon Kush = Master Kush x Lemon Joy
Lemon Skunk = Citrus Skunk x Skunk #1
Love Potion #1 = colombian gold x G-13 sativa pheno
Mango = [KC special select x KC33] x Afghani
Mazar = {afghani skunk} Afghani x Skunk #1
Mendocino Madness
Mighty Haze Candy = NCGA Mighty Chemo Widow x Über Candy Haze female
Mr Nice = G-13 x Hash Plant
Mullimbimby Madness
Neville's Haze = Thai x Colombian with a 1/4 NL#5
New York City Diesel = Diesel Bagseed (probably orig, not sour) X (Afghani X Hawaiian)
Northern Berry = NL5 x Blueberry
Northern Lights = Thai x Afghani
Northern Lights #2 = hindu kush x thai
Northern Lights #5
Northern Lights #9
Orangina = blue bubble juice x DP Cali-O [female]
Orange Crush = AE77 CaliO X DJ Shorts Blueberry
Orange Spice = Double G x DP WW male
Original Diesel = (SensiNL X MassSuperSkunk) X Dawg/Chem
Original Gangsta Kush = White Lable Bubble Gum X Sensi Seed Hindu Kush
Ortega Indica #1 = Ortega Indica x Kush Hybrid 1.2
Peak 19 = Matanuska Tundra x Stonehedge
Princess = [NL x Haze] x Skunk Female x ??? male
RFK = NL X Shiva
Romulan = OG Kush x Afghani
Rosebud
Rosetta Stone
S.A.G.E = [sativa???] x Haze x Afghani
Shiskeberry = [Red & Yellow Afghani's] x Dj Short Blueberry [male]
Shit = same as super skunk???
Shiva Shanti 2 = Garlic Bud x Afghani x Skunk x ???
Shiva Skunk = Nevils NL #5{basic 5} x Skunk #1 [male]
Silver Haze{sensi} = Silver Pearl x Haze
Silver Pearl = Early Pearl x Skunk #1 x Northern Lights
Silver Spice = Endless Sky x Orange Spice
Skunk = Columbian Gold x [Afghani x Acapulco Gold]
Skunk{sacred seeds co.} = afghani x columbian x thai
Sour Diesal = Mass.Super Skunk x Chem {dawg}
Sour Diesel = [(SensiNL X MassSuperSkunk) X Dawg/Chem] X DNL
Sour Saver = [Sour Diesel 1.5 x Lifesaver] x [Sour Saver v1 x Lifesaver] x Sour Saver v1 x Sour Saver v1
Strawberry Cough = Strawberry Fields x Haze
Strawberry Spice = Strawberry Cough x Jabberwocky
StoneHedge = Cambodian x Western Winds
Sudden Impact = mr nice g-13 hp(male)sensi '99 x ak47(cherry pheno) serious seeds '97
Sugar Blossoms = white widow [lemon pheno] x ???
Sugar Klingon = [Bubblegum x O.Sag Blueberry x Aloha 98 widow]klingonberry x Fig Widow Queen[Fig Skunk x Aloha 98 Widow x C99]
Super Haze = Super Skunk{female} x [nl#5 x haze female]
Super Silver Haze = [NL x Nevilles Haze] x [Skunk x Nevilles Haze]
Super Silver Haze{greenhouse} = Super Skunk x Silver Pearl x Haze
Super Skunk = Afghani x Skunk #1
Star Gazer = endless sky x bubbleberry male
Sweet Tooth = Sweetpink Grapefruit x Blueberry {male} x Grapefruit f1 {backcrossed to mother}
T.N.T = [Northern Lights x Skunk] x [Afghani #1] x [Afghani x Skunk]
TRC Devestator = Garlic Bud x Skunk
TRC Devestation = [Shiva {garlic bud} x Afghani] x Skunk
TRC Tarantula = ???
TRC Texas Mystic = Alaskan Trainwreck x Sweet Tooth #4
The Pure = This is the original Skunk#1
The Real McCoy = Haze x Skunk [60/40]
Trainwreck = Afghani x [Lowland Thai x Mexican/columbian]
Tropicana#1 = Tropical Treat mother (mostly Colombian) X Sweet Tooth BX2 P1
Uber Candy Haze = Vietnamese Black x White Widow Thai and the Hawaiian x Neville's Haze
Ultimate Moonshine = LUI x Blue Moonshine
White Haze = ??Juicy Widow x Blue Hen??
White Rhino = White widow x Afghani
White Russian = Ak47 x White Widow
White Widow = Brazilian x Indian
White Widow = First Lady{mullimbimby madness} x Shiva Skunk
Willie D = William's Wonder X NYC Diesel f1
Wonderberry = Bubbleberry x Williams Wonder

:::wzięte z hyperreala:::
 

Nexer

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 30, 2005
Postów
715
Buchów
0
a moze znalazl bys cos o odmianie pure power plant, bo jezeli seedbanki klamia to nie wiem co uprawiam :p :wink:
 

Lubo

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sty 20, 2006
Postów
2,863
Buchów
3
N!x napisał:
a moze znalazl bys cos o odmianie pure power plant, bo jezeli seedbanki klamia to nie wiem co uprawiam

oj nie wiem, to było chyba wszystko w tym temacie na hypie :scratch:
 Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół