nasiona marihuany

Co to jest ??:|

Wyszukiwarka Forumowa:

depres15

Well-known member
Rejestracja
Sty 13, 2006
Postów
155
Buchów
0
SIema dostalem kiedys 2 nasionka od kumpla no, tak dla jaj posadzilem sobie, choduje na parapecie:p w styczniu do tej pory wyroslo mi takie cos wiecie moze co to jest ??:D kumpel sie zapieral ze to nie przemysłówa, tylko jakies dobre palenie. Moze ktos wie co to za odmiana był bym wdzięczny ? :flower:


http://img319.imageshack.us/my.php?image=im0005439bf.jpg


http://img337.imageshack.us/my.php?image=im0005452wn.jpg

http://img337.imageshack.us/my.php?image=im0005409ji.jpg

nie jest to jakies cudo ale czego sie spodziewać z parapetu :geek: a jak myślicie da rade cos z tego wyciągnac :king: peace...thc za odp :D:D
 

sleja

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lis 18, 2005
Postów
1,717
Buchów
0
Jeśli to nie przemysłówka, to coś może z niej będzie, ale mało.
 

depres15

Well-known member
Rejestracja
Sty 13, 2006
Postów
155
Buchów
0
hmmm to coś rośnie od 18 stycznia :p a tak z innej beczki co to thai ??;>:p? sleja nie liczylem na nic ;)ale fajno by bylo :D:D
 

sleja

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lis 18, 2005
Postów
1,717
Buchów
0
Jeśli to nie przemysłówka, to coś może z niej będzie, ale mało.
 

depres15

Well-known member
Rejestracja
Sty 13, 2006
Postów
155
Buchów
0
a juz teraz kminie hehe to jakas odmiana :flower: :geek: ?
 

sleja

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lis 18, 2005
Postów
1,717
Buchów
0
Powiedzmy. Taka, która nie kopie.
 

depres15

Well-known member
Rejestracja
Sty 13, 2006
Postów
155
Buchów
0
uuu to mniej dobrze :pP to moze jakas da sie zrobic albo makumbe :pzobaczymy :D jak bedzie wieksza to dam jeszcze foty :p
 
H

harnas

Guest
ja wiem !! ja wiem !!

kiedys o tym gdzies czytałem.... to jest chyba ....... marihujana czy jakos tak :]-~




:rendeer: :rendeer: dobra z bakaniem robie sobie przerwe ..... :rendeer: :rendeer: tak do jutra :p z rana oczywiście :farao: nero
 

-=*Rotasila*=-

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lut 21, 2006
Postów
1,225
Buchów
1
hmmmmmm... wiesz to bardzo mozliwe ale niejestem pewien bycmoze tak tu trzeba poprosic o pomoc specjaliste

ej niech kos powie mi co to za domiana bo widze ze sie nigdy niedowiem i pewnie tak bedzie bo wądpie ze ktos odpowie na moje pytanie gdy po wygladzie rosliny nieda sie rozpoznac odmiany ale np czy to indica czy cos mozecie mi powiedziec
 
R

Rider

Guest
Nikt ci niepowie co to za odmiana ,pomysl logicznie na jakiej podstawie mieli by poznac co to za odmiana
 

Tralaliński

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 30, 2005
Postów
802
Buchów
0
Nikt ci niepowie co to za odmiana ,pomysl logicznie na jakiej podstawie mieli by poznac co to za odmiana
w dzisiejszych czasach ludzie juz wogóle nie myślą... wszystko robią za nich komputery.
jak maja coś samemu pomyśleć to wola się kogoś spytać :cat: ludzie myślcie, albo chociaż spróbujcie myśleć, chyba że wam to nie wychodzi to spróbujcie chociaż udawać :geek:
 

-=*Rotasila*=-

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lut 21, 2006
Postów
1,225
Buchów
1
no tak jezyk masz racje traje jest prawda ale popatrzcie harnas, powiedział mi ze to marihuana moze wy cos powiecie sprubujcie chcoiaz wymyslec czy to sativa czy indica


tak tak jezyk ta latarka ma ze 100 lum kupuje baterie i jazda zawsze 100lum dopszodu
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół