nasiona marihuany

co to jest??

Wyszukiwarka Forumowa:

koksik31

Well-known member
Rejestracja
Lip 27, 2006
Postów
47
Buchów
0
k***a to niebyła jedyna roslinka. jest ich na moje oko ok.20 tam rosną jeszcze większe. niektóre mają ok.2m.

I PROSZE MNIE NEWYZYWAĆ BO TAKI GLUPI NIEJESTEM ZEBY WYRYWAC JEDYNĄ NIEDOJRZAŁĄ ROŚLINKE (i tego niezrobiłem)

Macie racje ze nikt by nic niepowiedział gdyby zasadził. ale tej uprawy napewno nikt niepilnuje. a pozatym rośną na mojej granicy i na mojej działce
 
B

blancik

Guest
Macie racje ze nikt by nic niepowiedział gdyby zasadził. ale tej uprawy napewno nikt niepilnuje. a pozatym rośną na mojej granicy i na mojej działce

NAPEWNO I NAPEWNO !!! ciągle napewno-kto wie???

I PROSZE MNIE NEWYZYWAĆ BO TAKI GLUPI NIEJESTEM

A kto napisal że glupi jesteś? ktoś Cie wyzywa?

ZEBY WYRYWAC JEDYNĄ NIEDOJRZAŁĄ ROŚLINKE (i tego niezrobiłem)

Pewnie ze nie wyrwaleś! pomyślaleś i użyleś nożyka!

Coś Ty taki agresor, żle coś skaladasz literki, a potem sie srasz, hu... wie o co!
 
R

rasta

Guest
koksik31 napisał:
Macie racje ze nikt by nic niepowiedział gdyby zasadził. ale tej uprawy napewno nikt niepilnuje.
out już taki jest że się go nie pilnuje. może ktoś po prostu zasadzil i przyjdzie na harvest.
koksik31 napisał:
a pozatym rośną na mojej granicy i na mojej działce
to bez znaczenia. ten kto to posadzil nie zastanawial sie czyja to dzialka. sadząc w lesie też można trafić na czyjąś dzialkę.

[ Dodano: 2006-08-16, 01:54 ]
tak na marginesie to wlaściciel chwastów może się nieźle wk***ić jak mu je sprzątniesz.
 
B

blancik

Guest
tak na marginesie to wlaściciel chwastów może się nieźle wk***ić jak mu je sprzątniesz.

Niechcialbym być akurat tym wlaścicielem, zachodzisz na miejsce :cat: a tu amba
pech
 

koksik31

Well-known member
Rejestracja
Lip 27, 2006
Postów
47
Buchów
0
dobra niezbaczajcie z tematu.

w tym poście chodzilo mi tylko o to czy ktoś z was już tego niewidział. za rok se posadze to na spocie. jak chce ktoś pestki to niema problemu (tylko ciekawe czy sa użyteczne)
 
B

blancik

Guest
koksik31, to wez z dwie pestki i sprawdz, tych pestek napewno troche jest, więc experymentalnie możesz poświęcić ze dwie i napisz co z nimi.
Elooo
 
R

rasta

Guest
koksik31 napisał:
w tym poście chodzilo mi tylko o to czy ktoś z was już tego niewidział.
hehe... to się nazywa konkretne pytanie.
a jak myślisz?? hmmm....... czy ja coś takiego widzialem?? eeeeee....... nie mogę ci odpowiedzieć. za ciężkie pytanie.
 

Shogo

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lut 22, 2006
Postów
1,140
Buchów
1
tak na marginesie to wlaściciel chwastów może się nieźle wk***ić jak mu je sprzątniesz.

przecierz kokosik pisal ze to na jego terenie rosna
 
R

rasta

Guest
Shogo napisał:
przecierz kokosik pisal ze to na jego terenie rosna
zgadza się ale napisal też, że sma tego nie posadzil. wieć zrobil to ktoś inny.
 

koksik31

Well-known member
Rejestracja
Lip 27, 2006
Postów
47
Buchów
0
to sie wysiewa co roku.I na BANK to niesą kogoś. Blancik niema problemu jak dojrzeją je zbiore, ale dopiero za rok będe je testował bo niemam tyle miejsca w boxie.

[ Dodano: 2006-08-17, 13:14 ]
Tak dla waszej informacji jak by ktos był zainteresowany:

za jakieś niecałe 2 miesiące będe miał sionka LR. Mam zamiar na kilka sie zamienić z kimś z forumowiczów na jakieś inne (Jeżeli ktoś będzie chciał) . A jak nie to dam większą ilość na OS
 
R

rasta

Guest
koksik31 napisał:
za jakieś niecałe 2 miesiące będe miał sionka LR. Mam zamiar na kilka sie zamienić z kimś z forumowiczów na jakieś inne (Jeżeli ktoś będzie chciał) . A jak nie to dam większą ilość na OS
myślę że nikt nie odważy się zamienić z tobą dopuki nie rozdasz na os jakiejś ilości i ktoś tego nie wypróbuje.
 

koksik31

Well-known member
Rejestracja
Lip 27, 2006
Postów
47
Buchów
0
rasta napisał:
koksik31 napisał:
za jakieś niecałe 2 miesiące będe miał sionka LR. Mam zamiar na kilka sie zamienić z kimś z forumowiczów na jakieś inne (Jeżeli ktoś będzie chciał) . A jak nie to dam większą ilość na OS
myślę że nikt nie odważy się zamienić z tobą dopuki nie rozdasz na os jakiejś ilości i ktoś tego nie wypróbuje.

Jeżeli tak będzie to rozdam jakąś ilość na sprawdzenie. Ledwo wyskubałem kase na tegoroczne LR i chciałbym za rok niekupować tylko się zamienić. Wałka napewno niezrobie, ale ja też bym sie bał dac dobre pestki nieznajomemu.
 

Orion

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Mar 16, 2006
Postów
2,316
Buchów
10
No wiesz to Ty, słowa nie wystarczą w tym świecie (polityka :D ).
Tylko jak zrobisz os to żeby nie było on np dla 5 osób po 3 pestki :).
Zrób tak aby dostała nawet mniejsza ilość osób ale te 10 pestek.
Jak ktoś zrobi pierwszy test z wiadra i będzie ok, to wymienisz wszystko na to co
zechcesz :p.
 

SMIESZNY1

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sty 19, 2006
Postów
519
Buchów
0
Samosieja!!!
qrwa rośnie u mnie też ale klepie po ch**u. Nasionka sama wytwarza. Szajz!
 

koksik31

Well-known member
Rejestracja
Lip 27, 2006
Postów
47
Buchów
0
.::ARKAN::. napisał:
No wiesz to Ty, słowa nie wystarczą w tym świecie (polityka :D ).
Tylko jak zrobisz os to żeby nie było on np dla 5 osób po 3 pestki :).
Zrób tak aby dostała nawet mniejsza ilość osób ale te 10 pestek.
Jak ktoś zrobi pierwszy test z wiadra i będzie ok, to wymienisz wszystko na to co
zechcesz :p.
Mam 4 roślinki ponad tydzień mają i mam nadzieje że jedna będzie męska. z tego co wyczytałem to z jednego LR można zebrać ok.150 nasionek (nieiwem czy to prawda i gdzie to wyczytałem) jeżeli będe ich mial większą ilość to napewno nierozdam 20 czy 30 nasionek.

[ Dodano: 2006-08-24, 18:14 ]
SMIESZNY1 napisał:
Samosieja!!!
qrwa rośnie u mnie też ale klepie po chu*. Nasionka sama wytwarza. Szajz!
tzn że co?? niezrozumiałem nic poza tym że to smosiejka. Nieda się wychodować żeńskiej czy co?? klepie po hu* tzn. że jak?? Bo moja h****o klepie

Ps. zrozumiałem też ze to Szajz
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół