nasiona marihuany

co to jest??

Wyszukiwarka Forumowa:
B

blancik

Guest
koksik31 napisał:
tzn że co?? niezrozumiałem nic poza tym że to smosiejka. Nieda się uprawiać żeńskiej czy co?? klepie po hu* tzn. że jak?? Bo moja h****o klepie
Ps. zrozumiałem też ze to Szajz

Samosiejka nie klepie, ponieważ ma w sobie znikome ilości THC, czyli inaczej jest to zwana przemyslówka.
A przemyslówka czy też inaczej nazywając to samo, czyli samosiejka ma osobniki męskie jak również zeńskie więc możesz mieć to i to, czyli pana i panią. ;)
Szajs już dobrze zrozumialeś i tak w przypadku przemyslówki jest.
 
B

blancik

Guest
urban, dlaczeko?

aaaaaaaaa... masz pewnie na myśli iż przemyslówka to ta naprzyklad w karmach dla ptaków, a samosiejka to dziczyzna która sama się pleni ;]

Wydaje mi się że wnikasz w szególy :scratch: , jeżeli tak? to niepotrzebnie moncisz dziamdziaku ;)
Hej! Pzdr!
 

Kostek

Przećpana Morda :D
Weteran
Rejestracja
Sty 7, 2006
Postów
3,486
Buchów
17
Przemysłówka to inaczej konopia włóknista, mająca poniżej 0,2% THC, czyli bezużyteczna. Samosiejka to konopia dziko rosnąca i sama zapylająca się nawzajem (stąd nazwa), dobrze zaaklimatyzowana do naszych warunków, przy czym może (ale nie musi) posiadać wystarczającą ilość THC do zastosowań rekreacyjnych. To istotna różnica.
 

-=*Rotasila*=-

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lut 21, 2006
Postów
1,225
Buchów
1
Kostek napisał:
Przemysłówka to inaczej konopia włóknista, mająca poniżej 0,2% THC, czyli bezużyteczna.
jak to bezuzyteczna.
W temacie Makumba napisane jest ze mozna robic z przemysłówki makmbe i klepie
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół