nasiona marihuany

co to jest??

Wyszukiwarka Forumowa:
L

Lift

Guest
to chyba siejka dlatego ze topy pelne lisci sa... gdzies na forumpisalo ze to cecha siejki

[ Dodano: 2006-08-14, 19:28 ]
i PzDr... :queen:
 

koksik31

Well-known member
Rejestracja
Lip 27, 2006
Postów
47
Buchów
0
jak będą dojrzałe to zbiore nasionka i posadze na spocie za rok. moze jak wychoduje dziewice to cos bedzie czesało.
 

hbsh

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Maj 6, 2006
Postów
659
Buchów
2
wyglada bardzo ladnie, to jakas niezla odmina na pewno nie przemyslowka!
 
L

Lift

Guest
Ej mam jeszcze pytanko:
Czy samosiejka (prawdziwa, nie przemyslowka) ma jakies odmiany??
A moze to jest dzika wersja jakiejs odmiany??
PzDr... :queen:
 

Shogo

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lut 22, 2006
Postów
1,140
Buchów
1
ususzyłem i oczywiście spaliłem (join 10cm OCB) lekki high na glowie.

jak po jointie nie mailes fazy to obawiam ze to siejka
 

Matrio

Well-known member
Rejestracja
Gru 5, 2005
Postów
292
Buchów
0
no tez mysle ze nic raczej z tego nie bedzie... obym sie mylil oczywiscie ;)
 
B

blancik

Guest
Choćby i bylo a napewno jest to widać że to niedojrzala marja -jakby świśnięte komuś z out... heh
koksik31 znalazl i sobie świsnol pewnie, a ktoś kto dbal teraz ma NIC czyli ZERO
NIELADNIE JEśLI TAK JEST :thumbdown:
 

arch

Well-known member
Rejestracja
Lip 14, 2006
Postów
442
Buchów
0
bylo wiele razy ze po wygladzie nie da sie ocenic co to za odmiana dokadnie
mozna sie domysl :geek: chociarz co do orange buda mozna sie sprzeczac :d
 

koksik31

Well-known member
Rejestracja
Lip 27, 2006
Postów
47
Buchów
0
blancik napisał:
Choćby i bylo a napewno jest to widać że to niedojrzala marja -jakby świśnięte komuś z out... heh
koksik31 znalazl i sobie świsnol pewnie, a ktoś kto dbal teraz ma NIC czyli ZERO
NIELADNIE JEśLI TAK JEST :thumbdown:
mieszkam na wsi 3km od 130tysięcznego miasta. To coś rośnie na moim polu ( tzn na jego granicy) koleszka mi powiedział że to podobno coroku rośnie. niemożliwe jest zeby to ktoś zasadził.

Shogo napisał:
jak po jointie nie mailes fazy to obawiam ze to siejka :thumbdown:
lekki high..ale jest jeszcze niedojrzała i jest męska, a więc może z dojrzałej źeńskiej by coś było
 
B

blancik

Guest
koksik31 napisał:
mieszkam na wsi 3km od 130tysięcznego miasta. To coś rośnie na moim polu ( tzn na jego granicy) koleszka mi powiedział że to podobno coroku rośnie. niemożliwe jest zeby to ktoś zasadził.

Czemu niemożliwe, może akurat ktoś sobie zasadzil, wszystko jest możliewe, może akurat soltys z twojej wsi baka z żoną, i zeby naprawdę nikt nie widzial, zasadzil sobie tak daleko!?heh
 

koksik31

Well-known member
Rejestracja
Lip 27, 2006
Postów
47
Buchów
0
mieszkam tu 17 lat i niemozliwe zeby ktos zasadzil. a sołtys za stary i za głupi jest. noi jak by ktos zasadzil to raczej by wyeliminował męskie. kiedy nasionka są dobre do zbioru??
 
B

blancik

Guest
koksik31 napisał:
mieszkam tu 17 lat i niemozliwe zeby ktos zasadzil.

No tak, mówisz niemożliwe!
A cz Ty powiedzialbyś komuś ze sadzisz sobie tam i tam, to i to? Chyba to logiczne że jak ktoś zasadzi takie coś to nienaklei afiszu że zasadzil, zeby każdy wszem i wobec wiedzial co i jak, gdzie i kiedy.

Co do rośliny to moim zdaniem jest niedojżala, a co za tym idzie nasionka też. Mogleś jej nie ścinać, tylko pozwolić jej dojść do końca, aś ty dziamdziaku się zgrzal i wyrwal!

Szkoda ze niezajarzyleś wcześniej, zaraz po zerwaniu, bo ja bym spróbowal wykulać w ukorzeniaczu i wsadzil bym do ziemi, może akurat.
Pzdr!
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół