nasiona marihuany

Co to takiego?? zdjecie!! jeszcze gorzej zreknijcie

Wyszukiwarka Forumowa:
R

rasta

Guest
tomek32 napisał:
na jednym z krzaczków zauwazyłem zielonkawe ziarenko ja go za łeb a on pi*d i wysypał sie pyłek .czy on mogł mi zapylic reszte krzaczków,lub zmniejszc plon!!?
no coz zdaża sie. widocznie twoja roślinka nie jest do konca żenska. ma w sobie geny hermoafrodytki.jeśli pojawila sie jedna bubka z pylkiem to pojawia sie kolejne. plony na pewno sie zmniejszą. bedzie slabsza moc. nie wiem czy jest sens ją trzymać.

nawóz hmm... niby w pożądku ale może mieć za malo fosforu jak już yoyyy napisal ale równie dobrze może to byc za duzo azotu, który blokuje pobieranie fosforu. no ale cóz nie umiem jednoznacznie okreslic przyczyny.móglbyś spróbować z tym drugim nawozem choc ma malo potasu.
 
R

rasta

Guest
aaa mam jeszcze pytanko czy nie zauważyleś że roslinka się wyciąga. ze kwiaty są za żadkie
 
P

predator

Guest
uuu zle to wygląnda :( Szkoda mi ciebie i twojej roślinki wiesz ja pierwszy hoduje i za bardzo nie moge ci pomuc ale polecam ci żebyś wpadł na czat to ktoś napewno ci pomoże i powie co masz zrobić żeby roślinka wyzdrowiała :thumleft:
 
T

tomek32

Guest
dopiero dzisiaj udało mi sie zrobic zdjecie -powiedzcie czy ta roslinka na pierwszym planie jest do wyrzucenia to własnie na niej znalazłem tzw.bubke z pyłkiem która mi sie rozleciała i wysypał sie z niej pyłek ,a jesli tak to czy mogła zapylic mi reszte krzaczków?co robic?
dołaczam zdjecie
P.s to \własnie ona choruje i to ona jest na wczesniejszcych zdjeciach zauwazcie ze teraz te chore listki na szczycie zasychaja

http://img127.imageshack.us/my.php?image=img00111fc.jpg
 

Laska

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 15, 2005
Postów
650
Buchów
1
roślinki całkiem całkiem, troche wyciągnięte ale jaranka troche by było, gdyby nie ta bubka o której wspominasz, jeżeli jest ona na żeńskim plantem, to masz do czynienia z hermerm, który prawdopodobie zapylił albo zapyli resztę roslinek. dla pewności zarzuc fotą tej bubki ;]
 
T

tomek32

Guest
orzi ,wypierniczyłem (bubke) czym predzej :} to ta roslinka na zdjeciu



dopiero dzisiaj udało mi sie zrobic zdjecie -powiedzcie czy ta roslinka na pierwszym planie jest do wyrzucenia to własnie na niej znalazłem tzw.bubke z pyłkiem która mi sie rozleciała i wysypał sie z niej pyłek ,a jesli tak to czy mogła zapylic mi reszte krzaczków?co robic?
dołaczam zdjecie
P.s to \własnie ona choruje i to ona jest na wczesniejszcych zdjeciach zauwazcie ze teraz te chore listki na szczycie zasychaja

http://img127.imageshack.us/my.php?image=img00111fc.jpg
 
R

rasta

Guest
tomek32, jeśli nie chcesz mieć wszystkich żenskich zapylonych to lepiej ją usuń z box-a i spal albo coś.
 
T

tomek32

Guest
czy ktos z Was mógłby wstawic zdjecie kwitnacej marii w ostatnim tygodniu jej zycia z bliska oczywiscie topa ,chciałem zobaczyc czy mam wyrzucic moje krzaczki czy moze jeszcze sie nadaja do czegos.pozdro
 
R

rasta

Guest
power plant 9 tydzień kwitnienia - klon

i caly plancik tuz po ścięciu

gotowy do suszenia


w trakcie suszenia
 
R

rasta

Guest
nie zazdroś niebawem i ty sobie takiego wychodujesz tylko cierpliwości i serca w uprawie
 

Tralaliński

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 30, 2005
Postów
802
Buchów
0
hehe wielkie dzieki :) ja wkładam w to całe serce :) ale szczescie nam nie dopisuje :(
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół