nasiona marihuany

Co to takiego?? zdjecie!! jeszcze gorzej zreknijcie

Wyszukiwarka Forumowa:
T

tomek32

Guest
1. Rodzaj oświetlenia (hps, świetlówki, nateżenia światla)
2. Klon czy Nasiona
3. Rodzaj podłoża, jaki soil mix, ph gleby
4. Czestotliwość podlewania
5. Wentylacja
6. Rodzaj użytego nawozu (chemiczny czu organiczny), dawki nawozów
7. Długość życia rosliny
8. Temperatura (w fazie ciemnej i jasnej)


:arrow: 1.HPS 2*250
:arrow: 2. nasiona(holenderskie)
:arrow: 3. ph 6
:arrow: 4. podlewam co 5 - 7 dni
:arrow: 5. wentylacja 24h
:arrow: 6. biohumus stosunek 2nakretki na 1,5l wody
:arrow: 7. mają 50dni z czego 20 na 12/12
:arrow: 8. 25 w nocy,w dzien 28



Dodatkowe info: tutaj wpisz dodatkowe informacje jesli takich nie ma to skasuj to linię

Co się z nią dzieje pomimo szukania na wielu fachowych stronach niestety nadal niewiem co dzieje. Problem zacżął sie 3 dni temu jednej z roślin młode listki wokół topów zaczeły sie skręcać w boki i na doł lecz niezołkną wyglądają jakby im czegos brakowalo :| Teraz zaczyna sie pokazywać na innych wykluczam przypalenie HPS'em jak rowniez przenawozenie Ostatnio nawoziłem je 10 dni temu. Roślinka to bigbud doradzcie cos :|:|
Zamieszczam link do zdjatka

http://img390.imageshack.us/my.php?image=img00180ur.jpg
 
S

Sed

Guest
Ja uważam że nie ma powodu do paniki, może to genetyka ale jak roślinka rosnie i kwiatki sie rozwijaja to nie ma sie czym martwić.
 
W

whitejoe

Guest
trudno tak powiedziec na slepca nikt tu chyna niezna braila(bez urazy) ale jak mozesz to wrzuć fotke mozna wiacej cos powiedziec

pozdro
 
T

tomek32

Guest
co Ty palisz :)whitejoe!! przeciez jest link do zdjeciat .zagladnij i daj znac co to takiego Pozdro
 

-=*Rotasila*=-

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lut 21, 2006
Postów
1,225
Buchów
1
jesli roslinie niebrakuje minerałów i wogle wszystko jest ok to wina genetyki ale jesli rosnie i kwitnie poprawnie to niemasz co sie bac
 
G

Green

Guest
tego typu objawy widzialem juz na niejednej plancie jednak nadal nie wiem czym to jest spowodowane ogolnie growerzy ktorzy mieli takie liscie zabardzo nie przejmowali sie tym wiec mysle ze jezeli na lisciach nie ma zadnych przebarwien nie powinienes sie zbytnio tym martwic

najwazniejsze to niepanikowac i nie stosowac jakis drastycznych zabiegow typu "mala" dawka nawozu poniewaz to czesty blad mlodych plantatorow ze gdy cos sie dzieje odrazu leja nawoz
obserwuj i jezeli zacznie sie dzic cos powaznego daj znac

pozdr.
 

Shogo

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lut 22, 2006
Postów
1,140
Buchów
1
mi sei wydaje ze troche masz sucho w tej roslince ale Sed ma racje nie ma sie czym martwic
 
W

whitejoe

Guest
tomek32 napisał:
co Ty palisz :)whitejoe!! przeciez jest link do zdjecia

sorrki nie zauwarzyłem :p hehe

bezobaw nasoonka masz z NL moze to byc wina genetyki. Kazda roslina jak człowiek inaczej sie rozwija.

pozdro
 

zielony

Well-known member
Rejestracja
Lut 21, 2006
Postów
151
Buchów
0
Spokojnie tez tak kiedys miałem i normalnie rosła.
 
T

tomek32

Guest
:arrow: 1.HPS 2*250
:arrow: 2. nasiona(holenderskie)
:arrow: 3. ph 6
:arrow: 4. podlewam co 5 - 7 dni
:arrow: 5. wentylacja 24h
:arrow: 6. biohumus stosunek 2nakretki na 1,5l wody
:arrow: 7. mają 50dni z czego 20 na 12/12
:arrow: 8. 25 w nocy,w dzien 28



[ Dodano: 2006-02-26, 20:30 ]
chciałem wszystkim podziekowac za pomoc ,ale problem sie pogłebia .liscie staja sie jakby przemarzniate i zasycha top, wszystko to dzieje sie na samym szczycie roslinki,dołaczam nowe zdjecie.pozatym reszta rosliny wyglada normalnie tylko ten szczyt diabli biora na zdjeciu problem jest dobrze widoczny poniewaz pod wpływem lampy błyskowej bardzo dobrze widac chore miejsca ,ale w normalnym oswietleniu liscie sa ciemno zielone .pardzo prosze o pomoc .załaczam zdjecie z przed kilku dni i dzisiejsze

http://img390.imageshack....=img00180ur.jpg

http://img129.imageshack.us/my.php?image=img00054is.jpg
 

MoNtAnA

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sty 2, 2006
Postów
1,129
Buchów
0
niedobur fosforu, podlewaj częściej nawozem
 
R

rasta

Guest
moze być też nadmiar azotu tomek32, jski sklad NPK ma twoj biohumus?
te problemy mogą byc przez nieodpowiedni nawóz.
 
T

tomek32

Guest
tak wiec biohumus forte azot- 5000mg/l ,potas 5000mg/l.,oraz fosforu i mikroelementów,moze lepiej teraz jak kwitna zastosowac nawóz do pomidorów npk 9-9-20
pozdro

i jeszcze pytanie z innej beczki ,dzisiaj przegladajac moje kwitnace roslinki( 29 dzien 12/12) na jednym z krzaczków zauwazyłem zielonkawe ziarenko ja go za łeb a on pi*d i wysypał sie pyłek .czy on mogł mi zapylic reszte krzaczków,lub zmniejszc plon!!? i skad na zenskiej roslince wzioł sie ten sk***iel przeciez pieknie kwitnie i nie jest obojniakiem ,
wieczorem zrobie zdjeciie i zobaczycie czy prawidłowo sa rozwiniete kwiaty.
 
W

whitejoe

Guest
roslinka wyglada nie niedobrze:D

wyslij fotki to popatrzymy

Ps. ja mam gorzej liscie mi zołkną i nie wiem co jest??? Zerknijcie w growlogu juz i niedlugo zbiory ale mnie to nie pokoji :scratch: bo roslinka marnieje
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół