nasiona marihuany

Co to za ziele

Wyszukiwarka Forumowa:

kartofel_2005

Member
Rejestracja
Kwi 25, 2006
Postów
7
Buchów
0
witam 3 tygodnie temu zasadziłem od kolegi nasiona lecz niewiem co to za odmiana ?Moze wy mi pomozecie .Z góry dziekuje.podajcie email to wysle fotke
 
B

Bless Herbalist

Guest
Myśle ,że po tych 3 tygodniach nie bedzie można określić jaka to odmiana. Jak roślina przejdzie na flo to będzie troche łatwiej rozpoznać, ale i tak bardzo trudno (chyba że to lr:p).
 

Protektus

Well-known member
Rejestracja
Kwi 19, 2006
Postów
373
Buchów
0
Jak chcesz na dworze przejśc na flo. Przecież żeby przejść na fflo to nie potrzeba najpierw ileś tam czasu być non top w świetle np. pod HPS'em?? No ale moge się mylić :) Jeśli tak to wyprostujcie sytuacje. Pozdro
 

Protektus

Well-known member
Rejestracja
Kwi 19, 2006
Postów
373
Buchów
0
Szczerze jak dla mnie to mało widze z tego co pokazałeś a po drugie nie zamała jest żeby rozpoznać. No ale nie przejmuj sie może ktoś bardziej wprawiony rozpozna chociaż też wątpie bo to 2 czy 3 piętro dopiero wyrasta :) Pozdro
 
B

Bless Herbalist

Guest
Protektus napisał:
Jak chcesz na dworze przejśc na flo. Przecież żeby przejść na fflo to nie potrzeba najpierw ileś tam czasu być non top w świetle np. pod HPS'em?? No ale moge się mylić :) Jeśli tak to wyprostujcie sytuacje. Pozdro
No właśnie mi chodzi o samoczynne przechodzenie na flo na dworze. I Myśle że jeszcze koleś poczeka aż będzie można cokolwiek podpowiadać co to za odmiana. Bless up
 

Pasikonik

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Gru 8, 2005
Postów
808
Buchów
1
Roślina rośnie dobrze jak na 1 rzut oka... jak zbierzesz szczyty to powiesz..
Pełno tu osob wkleja zdjcie i pisze"coto za odmiana bo od kolegi dostałem" jest mniej niz 50 % ze to dobre nasionka takze dajcie sobie spokoj i dajcie te 2 dychy wiecej i zaplaccie za np 10 lub 5 dobrych nasion !! nie dosc ze plon bedzie dobra moc to bez nerwow na kolege.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół