nasiona marihuany

Co w trawie piszczy

Wyszukiwarka Forumowa:

pidurthc

Well-known member
Rejestracja
Cze 13, 2016
Postów
109
Buchów
0
A raczej siedzi. Dwa razy wchodziłem w te badyle (w różnych miejscach), dwa razy coś w kępie zaczęło biegać. Ja jako nieustraszony i mężny grower od razu zacząłem <coolpalacz>spie****ać<coolpalacz>. Gleba jest podmokła, torfowa (ale nie bagno). Zwierze to nie może być duże, ale też nie jakaś nornica bo wyraźnie słyszałem ruch. Pierwsze co podejrzewam to bobra gryzonia. Może jakiś leśnik buszmen się wypowiedzieć? Na trzecim zdjęciu na skraju kopca wydrążona jama 15cm średnicy, ale nie wiem dokładnie czy to tunel.

Roślina w której to coś było


Kopiec




Czy jeśli to bobry to mogą zaszkodzić? Bo jeżeli tak to niestety muszę ogrodzić spota, odstraszanie nie wchodzi w grę bo i tak nie mają za dużo miejsca do życia. pozdr
 

BlackMen

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Gru 14, 2014
Postów
3,600
Buchów
2,366
Odznaki
1
jak nie ma tam rzeki, stawu to co by ten bober tam robił. Pewnie mała sarenka była to jeszcze gorzej dla krzaków
 

pidurthc

Well-known member
Rejestracja
Cze 13, 2016
Postów
109
Buchów
0
jak nie ma tam rzeki, stawu to co by ten bober tam robił. Pewnie mała sarenka była to jeszcze gorzej dla krzaków

Gdzieś +/- 1km od tego miejsca jest duże jezioro torfowe, 500m od spota mały kanałek, z tym że woda tam prawie stoi. W tych badulach widziałem porobione ścieżki przez to zwierze, wyglądały jakby nie osiągało powyżej 30cm wysokości. Tylko czy sarenka, boberek albo inny ch*j robi taki kopiec z piachu?
 

Doctor Susz

Duży out to jest to :)
Weteran
Rejestracja
Mar 3, 2015
Postów
2,074
Buchów
1
Obstawiam lisią jame zią,jak chcesz,żebym ci stwierdził na 100% zrób dobre foto stópek tam na piasku.Liski to pożyteczne zwierzątka,będą ci odstraszać od spota dziki i sarenki,taki naturalny bodyguard na spocie :)
 

pidurthc

Well-known member
Rejestracja
Cze 13, 2016
Postów
109
Buchów
0
O lisie nie pomyślalem, a duzo sie ich tutaj placze, nawet niektóre przed koła wybiegają, dzieki chlopaki
 
M

Manto

Guest
Lis na 90 % , choć dziwne miejsce sobie wybrał jak na lisa .
 

smoczylot

znów otwieram oczy wk***iony
Weteran
Rejestracja
Lut 22, 2015
Postów
1,594
Buchów
4,378
Odznaki
3
Tylko żeby ci ten lis nie wykopał ci roślinek jak mi 2 lata temu. Podlane Fishmixem widać mu się zapach podobał. Ale potem już się nie powtórzyło.
 

Burmistrz

Well-known member
Rejestracja
Lut 25, 2017
Postów
356
Buchów
0
spota mały kanałek, z tym że woda tam prawie stoi.

No a czemu stoi? bo pewnie bobry tamę zrobiły :freak:
Pewnie to była chupacabra :freak:
albo jelenie się posuwały :freak:
jest jeszcze jedna opcja zjarałeś się i sobie coś uroiłeś :freak:
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół