nasiona marihuany

Co wybrać na weg?

Wyszukiwarka Forumowa:

grymasek

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Kwi 2, 2012
Postów
982
Buchów
0
obecnie posiadam HPS OSRAM 250W PLANTASTAR DUALL na weg i flo zakupiłem coś HPS Philips Son-T Pia 250w
takiego tylko na flow i pytanie a bardziej do doświadczonych. Czy lepiej będzie lecieć weg na tym dualu? 20-25 dni. Potem przełączam na flo i dam tą dróga, czy może od razu lecieć na tej drógiej? z tym że na flo typowo ma barwę nie fajną na weg.
 

green goblin

urban myth
Rejestracja
Lis 25, 2016
Postów
86
Buchów
3
Jak nie masz normalnego metalohalogen-u mh to wal ten dual na weg i potem zmień na tego philips-a son-t. Na weg dual powinien bardziej zapełnić/wypełnić Ci box-a roślinami ( chyba że się zesrasz i nie ogarniesz) - A hps-a zastosuj już w trakcie indukcji to rośliny się troszkę wyciągną w górę i przeskoczysz dobrze na te 12/12h i zbierzesz przyzwoity plon. :queen:
 
R

rolnikdolpasz

Guest
Jeżeli posiadasz balast który obsłuży żarówkę MH o mocy 250w, to zdecydowanie najlepsza na weg będzie żarówka MH GIB Growth Spectre.
 

grymasek

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Kwi 2, 2012
Postów
982
Buchów
0
Jeżeli posiadasz balast który obsłuży żarówkę MH o mocy 250w, to zdecydowanie najlepsza na weg będzie żarówka MH GIB Growth Spectre.


hehe balast mam spoko ;) ale nie mam MH :D mam to co napisałem o oto mi chodzi :D
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół