nasiona marihuany

Co z moją rośliną ?

Wyszukiwarka Forumowa:

Burmistrz

Well-known member
Buchów
0
No w końcu na ten sam przypadek trafiłem, phehe nawet to samo skojarzenie Grinspoon, miałem to samo w zeszłym roku to była gratisowa pestka SHOCK ADRENALINE AUTO ale coś mi nie pasowało i doszedłem do wniosku ze to chyba męski, weź 1 kulkę rozłup ja palcami i zobaczysz maluteńkie ziarenko wiec wniosek jest 1 :farao: albo trzymaj może da ci nasionka na przyszły rok

tolek6661

Member
Buchów
0
Znacie może podobne odmiany do tego co kolega ma u siebie? Gdzie ty takie coś można dostać? ?

jaksydragsy

Well-known member
Buchów
2
A może to geny? Wybryk natury. Pamietam, oglądałem, tylko teraz nie wiem gdzie, relację w której ktoś miał dwie te same nasionka posadzone i jedna wyrosła taka właśnie jakby troche podobna do tych minikłosów powyżej, tylko znacznie większa i gęściejsza miotła. Niemniej, pomimo pełnej dojrzałości nie miała ANI JEDNEGO spuchniętego na choćby kilka cm topa. Same topy - miniaturki poprzyklejane do galązek, choć nawet ze szronem/trichtomami. Nie wiem gdzie była ta fotorelacja...
Wiem, że tam nazywano/nazywaliście tę rośline "miotłą"

sprobujmyy

Well-known member
Weteran
Buchów
34
Odznaki
1
A może to geny? Wybryk natury. Pamietam, oglądałem, tylko teraz nie wiem gdzie, relację w której ktoś miał dwie te same nasionka posadzone i jedna wyrosła taka właśnie jakby troche podobna do tych minikłosów powyżej, tylko znacznie większa i gęściejsza miotła. Niemniej, pomimo pełnej dojrzałości nie miała ANI JEDNEGO spuchniętego na choćby kilka cm topa. Same topy - miniaturki poprzyklejane do galązek, choć nawet ze szronem/trichtomami. Nie wiem gdzie była ta fotorelacja...
Wiem, że tam nazywano/nazywaliście tę rośline "miotłą"

nie o tym mowa?
https://www.forum.haszysz.com/showt...0-36m2-2-X-DESTROYER-pestki-od-Zaciera/page15

Szpaq433

Member
Buchów
0
U mnie to samo, do końca się wiele nie zmieniła i nie spuchła. Ale po żniwach coś z niej zostało :)

Morninsta

Banned
Buchów
1
żadne grinspuny, miałem taki wśród pięknych auto maxi haze - kilka sztuk ze zbitymi "osiedlwymi" topami które akurat szlak pleśniowy trafił a miały być hermione jedną taką miotłę. trzeba to po prostu jak będzie na zasadzie elastyczne ale już nie lepkie w trakcie suszenia wsadzić w folie i sprasować w łapach co by w kule zgnieść.

Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół