nasiona marihuany

co z tym latem??? 2006

Wyszukiwarka Forumowa:

jointu

Well-known member
Rejestracja
Sty 28, 2006
Postów
65
Buchów
0
ej niepokoji mnie pogoda w tym roku...jak bedzie tak przez cale lato jak przez maj i poczatek czerwca to nici z naszych hodowli w plenerze...co o tym sądzicie? bo ja już zaczynam się denerwować tymi pochmurnymi dniami i ciągłymi opadami :pl: oby nie sprawdziły się prognozy tego je*anego brukowego - faktu, co do lata w tym roku
 

Lewi

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lut 25, 2006
Postów
1,311
Buchów
3
ja tam zrobiłem dzisiaj ze starym wypas szklarnie duuuuuuuuuużą za***iscie i dodam do niej z 4 hpsy 150W dotąd, aż pogoda będzie jako tako...
 

Buddahh

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Maj 10, 2006
Postów
637
Buchów
1
za dwa tygodnie juz ma byc w niektórych czesciach polski 30 C ... w tym mojej wiec lajtowo
 

hbsh

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Maj 6, 2006
Postów
659
Buchów
2
Spokojnie. W piatek ma sie ocieplic! Ale szczerze mowiac mnie tez juz to denerwuje! Ja pier**** CZERWIEC!!!!!!
 

Orion

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Mar 16, 2006
Postów
2,316
Buchów
10
no robi sie powolutku fajne lato... tylko troche mokro jest ale słoneczko ładnie grzeje.
Jutro sadze moje ostatnie sadzonki na out - mam nadzieje, że mi ich nie przeleje.

Jakoś przez większość lata będą musiały sobie dawać radę same, bo mnie nie będzie ;).
 

Protektus

Well-known member
Rejestracja
Kwi 19, 2006
Postów
373
Buchów
0
Co do lata też mam nadzieje że się nie sprawdzi. A co do słonca to dzisiaj jest 6 dzień słonca przez prawie 1.5 miesiąca bo non stop były deszcze, burze itd. :pl:
 

rusko

Well-known member
Rejestracja
Lut 24, 2006
Postów
116
Buchów
0
za***iscie słoneczko świeci :cheers: teraz jest co dziec około 30 C
 

TNT

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Mar 1, 2006
Postów
1,968
Buchów
0
Ostatnio poświeciło... a teraz dla ułatwienia roboty rolnikowi popadało nieco :) Panowie będzie dobrze :D Będzie GOOD SHIT!!! Jeszcze nie bylo sezonu, żeby nic nie wyrosło.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół