nasiona marihuany

Co zrobić, gdy jestem na wyjeździe?

Wyszukiwarka Forumowa:

Prokop1314

New member
Rejestracja
Lut 5, 2018
Postów
1
Buchów
0
Siema, planuje wyjechać w czerwcu do pracy za granice i mam problem. Mianowicie chcem otrzymać jaki kolwiek plon, ale nie będzie mnie cały lipiec i sierpień. Miejscówkę mam roślinki wysadzę wmiarę wyrośnięte po zimnej zośce ale czy stawiać szklarnie i co z nawadnianiem zdać się na naturę czy zrobić system zbiorników nawadniających? Jak to zrobić aby nie zdechły podczas mojego wyjazdu i żeby była niespodzianka po powrocie.
Dzięki z góry za odpowiedzi.
 

Samotnik

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lut 4, 2012
Postów
552
Buchów
112
Możesz dodać do mieszanki hydrozel a jak masz patent na nawadnianie to zrób bd najlepiej
 

allroad

Well-known member
Rejestracja
Sie 5, 2017
Postów
91
Buchów
1
to tylko 2 miechy bez ciebie a wynik może być pozytywnie zaskakujący postaw na jakieś polecane i wytrwałe pestki , po powrocie do pielęgnujesz :)
 

Sun King

Well-known member
Rejestracja
Sie 19, 2017
Postów
70
Buchów
0
Jedyna opcja dla Ciebie to sezonówki, pod warunkiem , że ogarniesz jakiś sposób na zdalne podlewanie lub pogoda dopisze.
Tak jak napisał Samotnik - daj hydrożel do gleby i jeszcze jakiś nawóz wolno uwalniający np. Biotabs.

Moim zdaniem 2 miechy to trochę za długo na zostawienie roślinek samym sobie. Zapytaj Rizzo on sadził w zeszłym roku samopas. https://www.forum.haszysz.com/showthread.php?129574-GGS-OUT-by-RIZZO
 

Gumball

Well-known member
Rejestracja
Sty 30, 2018
Postów
425
Buchów
46
Mialem na oucie w tamtym roku 15 sezonowek i bylem na spocie 2 razy, 3 raz przy ścince, to chwast a nie bonsai.
 

drzewiec

spokojny furiat
Weteran
Rejestracja
Maj 7, 2010
Postów
3,187
Buchów
9,555
Odznaki
11
gumball ,rozumiem ze raz sadziles i akurat Ci sie udalo? chwasty wyrosly? ;)

za duzo zmiennych miejscowo,pogodowo,glebowo,zwierzecych zeby dokladnie odpowiedziec ... i co ze chwast?chwasty rosna na dobrych glebach

Prokop1314 po prostu ryzykujesz lub nie;moze byc za***iscie a moze nic nie byc ...zele,zbiorniki nawadniajace-a jak bedzie total mokre lato? loteria ...
 

Gumball

Well-known member
Rejestracja
Sty 30, 2018
Postów
425
Buchów
46
gumball ,rozumiem ze raz sadziles i akurat Ci sie udalo? chwasty wyrosly? ;)

za duzo zmiennych miejscowo,pogodowo,glebowo,zwierzecych zeby dokladnie odpowiedziec ... i co ze chwast?chwasty rosna na dobrych glebach

Prokop1314 po prostu ryzykujesz lub nie;moze byc za***iscie a moze nic nie byc ...zele,zbiorniki nawadniajace-a jak bedzie total mokre lato? loteria ...

Siemanko :) zawsze tak robie bo na spota mam kawałek i mi sie nie chce :) i tak samo nie chodzilem jak byly upaly 2 tygodnie, przyroda sama sobie poradzila ze wszystkim, jedynie mi 2 krzaki plecha zjadla a reszta była ok :)
 

NaGruboOgrodnik

Well-known member
Rejestracja
Sty 8, 2017
Postów
56
Buchów
6
ocen na poczatku jak na spocie z wilgotnoscia gleby przez caly rok, bo od tego zalezy naprawde wiele.......

dalej daj dobra mieszanke, wystarczajaco glebokie dolki, przy wsadzaniu zakop zielone lrasnale gleboko az po pierwsze pietro lisci, dbaj o nie jak najlepiej na poczatku przygody, przed wyjazdem porzadnie podlej, podsyp azofoska(nie za duzo bo popalisz planty) i dobrze dolomitem, moze jeszcze jakis oprysk na mszyce predziorki plus asahi jak masz, dalej wyplew elegancko chwasty a natura sama juz sobie poradzi, jak wrocisz bedziesz bedzie kisiel w majtach........gwarantuje nie uschna, w czasie suszy korzenie bede szly glebiej w celu poszukiwania wody, jedyne co moze ci zaszkodzic jest to ze wpadna tam jakies zwierze na fastfooda, namierza plantacje z satelity albo ograbia cie jakie kurewki zlodziejaszki ale to juz nic nie poradzisz heh;)pzdr
 
U

Usunięty 65798

Guest
jeśli o chodzi o dołki to polecam w takie dołki wrzucić po 1-2 placków obornika krowięcego, długo roślinka nie będzie musiała być nawożona, bogate w npk i nie tylko, gnójówka tak samo też dobra polecam
 

Lolek94

Weteran
Rejestracja
Lis 16, 2014
Postów
177
Buchów
0
Też właśnie się zastanawiam czy aby nie zrobić jednego spota samopas. Ciekawe jak by to wyszło.
Może akurat coś pyknie
 

Ashaen

Well-known member
Rejestracja
Sty 19, 2017
Postów
298
Buchów
0
W tamtym sezonie wysiałem pare automatów samopas w ziemi all mix + spotowej w propocji 50/50 odwiedziłem je raz bo były 2 tygodnie suszy ale wydaje mi sie że bez tego też by sobie dały rade, nawet nie wyskakiwały niedobory zebrałem po 10-15g z krzaczka jakościowo były bardzo ok nic spacjalnego ale o wiele lepsze niż z ulicy

---------- Post Zaktualizowany 19:03 ---------- Data pierwszego postu 19:01 ----------

Plecha też nie ruszyła ani jednego. Pestki miałem od pyramid seeds
 

BETONOWY

Banned
Rejestracja
Lip 13, 2016
Postów
22
Buchów
0
Pielęgnuj od początku, przed wyjazdem rozsyp azofoski i powinno styknąć. Później je zreanimujesz
 

WujekMarek

Well-known member
Rejestracja
Lut 16, 2018
Postów
135
Buchów
0
Jak postawisz szklarnię to jak je deszcz bedzie podlewał...? Wyściel wokół roślin trawą, liśćmi itp żeby ziemia trzymała wilgoć i niewysychała szybko na słońcu.
 

Nakurwiamkopce

Well-known member
Rejestracja
Kwi 18, 2017
Postów
178
Buchów
1
Jeżeli to bagno, wal kopce. W tamtym roku ani razu nie podlewałem i nie było mnie miesiąc, a z plonów jestem mega zadowolony. Rok był bardzo mokry, fakt. Ale kto mówi że ten nie będzie? oby nie był stfu stfu
Nie napisałeś jakie to miejsce, ale na pewno nie używaj donic, dodaj hydrożelu i kokos możesz (zatrzymuje wilgoć)
 
M

matson

Guest
musisz przygotowac dobrego wega, z tego co widzialem bydlecy+kurzak dolomit i azofoska i byly mega efekty plus jeszcze hydrozel, najwazniejsze musisz dobrze wymieszac.jak bedziesz wyjezdzal zrobisz oprysk z insola albo cal-maga i bedzie wporzo
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół