nasiona marihuany

co zrobić z roślinkami?*****e psy chcą mi się wbić do domu!

Wyszukiwarka Forumowa:

Joincik

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Gru 11, 2005
Postów
947
Buchów
0
niedługo się spodziewam najazdu psów ***annych na mój dom bo chyba się dowiedzieli o mich krzakach :shock: co zrobić? możliwe jest wyjęcie krzaka z ziemi i wsadzenie do zamrażalnika a później wsadzenie do ziemi? przeżyje? :cry:
 

growmen

Well-known member
Rejestracja
Lip 8, 2005
Postów
355
Buchów
0
szczerzę mówiąc to watpie żeby przezył, niestety dla wałasnego dobra zlikwiduj hodowle jak wszytsko przycichnie to zacznij od nowa, moze masz jakiegos kolege który mógłby na pewien czas przetrzymac twoje roślinki
 

Joincik

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Gru 11, 2005
Postów
947
Buchów
0
ściąłem 3 krzaki white widow, 2 krzaki master kush i jeden santa maria :cry:

[ Dodano: 2005-12-20, 14:05 ]
wywaliłem wszystkie nasionka do lasu (na wiosne coś powinno wyrosnąć i za kilka lat cały las ganji :) )

[ Dodano: 2005-12-20, 14:06 ]
oczywićsie te sionka to były przemysłówki :D bo psy i do tego by się przczepili
 

Pasikonik

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Gru 8, 2005
Postów
808
Buchów
1
A w jakim wieku miales te roslinki ? ladna hodowla WW MK I SM niezle ... :/ je**ć PSY MÓJ PODPIS mówi wszystko
 
M

MILKA

Guest
Ja też współczuje i dlatego o mojej chodowli nie wie nikt bo nie ma sesu się chwalić na początku coś tam mówiłem ale powiedział ze zlikwidowałem bo mi nic nie wyrosło i myślą że już nic nie choduje hehe nawet Ci z którymi się trzymam i pale!!! w 99% mam pewność że nie będą nic szukać u mnie w domu no tylko wy wiecie ale nie poweicie psom co nie??!!! :D :D :D :D
 

growmen

Well-known member
Rejestracja
Lip 8, 2005
Postów
355
Buchów
0
joincik napisał:
wywaliłem wszystkie nasionka do lasu

nasionka mogłeś spokojnie zostawić bo prawo nie zabrania posiadania pestek, chyba ze była to przemysłówka tak jak piszesz więc nie ma sensu
 

Joincik

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Gru 11, 2005
Postów
947
Buchów
0
rośłinki dopiero zaczynały kwtnąc :( miały ok 3-4 tygodnie a mamy się pytałem o pestki i powiedziała że psy by to potraktowały tak że niby chcę hodować ale jak wszystko ucichnie to kupimy z nią żeńskie grapefruit i nothern light i następną hodowle zaczniemy...
 
S

Sed

Guest
joincik napisał:
a mamy się pytałem o pestki i powiedziała że psy by to potraktowały tak że niby chcę hodować ale jak wszystko ucichnie to kupimy z nią żeńskie grapefruit i nothern light i następną hodowle zaczniemy...

Hehe to ty ze starą maryche uprawiasz??? :lol:
A psy przecież nic by ci nie zrobiły za posiadanie ziaren w końcu jest to jeszcze w Polsce legalne :wink:
 

koyot

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 15, 2005
Postów
727
Buchów
1
joincik napisał:
wywaliłem wszystkie nasionka do lasu (na wiosne coś powinno wyrosnąć i za kilka lat cały las ganji

przeciez asionka mogels schowac bez wiekszych problemow ze anwet fbi by tego nie znalazlo....ja bym predzej schował w tyłek te nasionka niz wyrzucil
 

bialy_mis

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lip 9, 2005
Postów
2,908
Buchów
10
To byla siejka koyocie.

No ale ja jestem ciekaw w jaki sposob cie namierzyli i skad o tym wiesz. Nie sadze by wczesniej informowali przed najazdem.
 

olo

Well-known member
Rejestracja
Lis 1, 2005
Postów
209
Buchów
0
!!!!!

poprostu paranoje ( zart) :)
 
S

superadamcio

Guest
w Moim domu jest tyle rodzaji roślin ze psy by nawet nie wiedzaiły co jest co :mrgreen:
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół