nasiona marihuany

co zrobić z roślinkami?*****e psy chcą mi się wbić do domu!

Wyszukiwarka Forumowa:
R

rrybek

Guest
tak tylko z ciekawości napisze, że dokonali nowelizacji prawa i teraz za drobne przestępstwa można dostać zawiaski(tak jak to było wcześniej) lub 2 tygodnie odsiadki
 

Kostek

Przećpana Morda :D
Weteran
Rejestracja
Sty 7, 2006
Postów
3,486
Buchów
17
Shogo napisał:
u nas złapali kolesia,miał przy sobie 0,6 g.

k****** to strasznie w tej polsce, mojego kumpla z ok 0.2 w szkole zlapali to zawiesili go na 5 dni i dali jeszcze je**** Drug School i testy Thc co 2 tygodnie

Możesz wyjaśnić, co to jest Drug School?
 
H

haszyszekk

Guest
Kostek napisał:
Drug School
hehe pewnie taka szkolka niedzielna o szkodliwości zazywania ;) hehe tak jak w USA zaczynają robić... na takich spotkaniach piorą mozg a potem zabezpieczają cie zebyś nie palił... HWDP i HWDSz (szkołom) :) pzdr
 

baku123

Well-known member
Rejestracja
Wrz 15, 2006
Postów
288
Buchów
0
ej bogusik2 to zależy jak masz np. poniżej 17 lat i jesteś nie letni to masz inne prawa a powyżej 17 inne i za posiadanie możesz dostać do 3 lat za sprzedaż chyba do 5-7 coś takiego a za hodowle jeszcze więcej bodajże do 10 nie jestem pewien a praktyka jak praktyka jak masz dobrego adwokata to wywalczy jak najmniej ... pozdro :thumleft:

[ Dodano: 2006-11-27, 15:44 ]
wiem bo moja siostra robi aplikacje i będzie sędziną .. więc nie zarzucaj mi w każdej kwestii niewiedzy

[ Dodano: 2006-11-27, 15:53 ]
aha i jeszcze jedno możesz powiedzieć że to jest teoria ale taka śmieszna sprawa wyszła akurat w praktyce w tym tygodniu że moich 2 kolegów zawineli Za jedną "koze" siedzą teraz w więzieniu jak narazie 3 miesiące sanki mają a potem czas pokaże....
 
Z

zbiku

Guest
nie wiem ku**a co to koza i kogo masz w rodzinie ale faktczynie czasami farmazony pie****isz. Za 10g już może być podejrzenie o sprzedaż i zawiaski. Ale nikt za tyle do paki nie pójdzie bo choćby...brakuje miejsc ;)
 

baku123

Well-known member
Rejestracja
Wrz 15, 2006
Postów
288
Buchów
0
zbiku napisał:
nie wiem k****** co to koza i kogo masz w rodzinie ale faktczynie czasami farmazony pier********. Za 10g już może być podejrzenie o sprzedaż i zawiaski.

heh jeśli chcesz się przekonać czy to farmazony to weś 10g i idź na komende pokarz im co masz .. zobaczysz kto pierdzieli farmazony ... za małą ilość minimalna kara to upomnienie grzywna lub zawiasy .. to zależy od adwokata a jeżeli powiesz że te 10g to na handel to minimalną karą jest 3 lata pozbawienia wolności + coś mogą ci dorzucić a tym bardziej jak sprzedajesz towar osobom nieletnim zaznaczam nieletnim a nie "niepełnoletnim" czyli osobom do 17 roku życia a nie 18
bo kiedy sprzedajesz towar nieletnim to jest taki zapis że minimalną karą jest pozbawienie wolności od lat 3 ... czyli jak sprzedasz dla osoby poniżej 17 roku życia to bankowo siedzisz 3 latka i wtedy już nie ważne jak dobrego adwokata masz
oczywiście jeśli sam masz 18 lat jeśli nie to podlegasz innemu prawu... a pozatym za handel konopią indyjską możesz tylko pomarzyć o zawiasach przykro mi

i koza to jest KULA

pozdrowka :p
 

Blehhh

Well-known member
Rejestracja
Maj 22, 2006
Postów
271
Buchów
0
z tego co wiem za uprawe jest maksymalnie 2 lata..
 

durielek

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Mar 23, 2006
Postów
1,073
Buchów
0
Yoka napisał:
z tego co wiem za uprawe jest maksymalnie 2 lata..
tak napewno...!pewnie za uprawe dla potrzeb wlasnych!gora 3krzaki!jak bys mial z 50 to bys dostal z 10latek na lejcie!bo to dilerka na duza skale!przy tych 3 krzakach tez bys dostal wiecej gdy by ci udowodnili dilowanie,a przy tych 50 to niema pretekstu ze na uzytek wlasny...rozkmin!!
 

baku123

Well-known member
Rejestracja
Wrz 15, 2006
Postów
288
Buchów
0
durielek napisał:
Yoka napisał:
z tego co wiem za uprawe jest maksymalnie 2 lata..
tak napewno...!pewnie za uprawe dla potrzeb wlasnych!gora 3krzaki!jak bys mial z 50 to bys dostal z 10latek na lejcie!bo to dilerka na duza skale!przy tych 3 krzakach tez bys dostal wiecej gdy by ci udowodnili dilowanie,a przy tych 50 to niema pretekstu ze na uzytek wlasny...rozkmin!!

chłopaki co do uprawy konopii indyjskiej też nie moge się zgodzić może jesteście starszej daty bo takie przepisy to chyba były przed 2000r. ale niestety teraz nie zależnie ile sie ma krzaków trzeba mieć pozwolenie nawet na jeden... a jak sie nie ma to bedzie sie miało lipe jak policja wpadnie oczywiście że dadzą mniejszą karę ale w tym przepisie też jest coś takiego jak minimalna kara i jest to pare latek.

chciałbym dodać koledzy ze jeżeli nie wiecie nic o karach za uprawe posiadanie i handel to lepiej się nie zabierajcie bo bedziecie liczyli na zawiasy jak wy to mowicie a po jakimś czasie sie mocno rozczarujecie a chodzi o czas kiedy będziecie na rozprawie sądowej. Bo jeżeli chce się zabierać za coś nie legalnego to dobrze jest wiedzieć co nasi wrogowie mogą z tym zrobić (czyt. policja) noi niestety ja tak zrobiłem że się podowiadywałem jakie mogą być następstwa tego bo chcem być świadomy... a jak się zna prawo które się przekracza to zawsze można znaleść jakieś "dziury"

I pamiętajcie co najważniejsze że tekst w stylu "to jest na własny urzytek" nie działa od 2000r tak jak już mowiłem bo się zmieniło prawo.

3majcie się :queen:
 

rastuszek

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sty 22, 2006
Postów
840
Buchów
1
O, szkoda ze wczesniej nie zauwazylem tego tematu :D Nie bede czytac wszystkich poprzednich postow bo szczerze mi sie nie chce. Napisze tylko jaka mialem sytuacje...

Z tym ze mieszkalem w malej miejscowosci a w takich miejscach wszyscy sie znaja i sprawa moze wygladac troche inaczej... Hodowalem czy uprawialem sobie roslinki na outdorze z kolesiem na takiej lace w wiadrach itd. itd. Pewnego razy zniknely i po kolesia przyjechaly suki aby zabrac go na przesluchanie. Z tego co mi mowil mieli dowody i osoby ktore to potwierdza ze to byly jego roslinki. Glupek sie przyznal :thumleft: Cale szczescie wszystko wzial na siebie i ja mialem spokoj.

No i byla taka procedura... :) Najpierw dostal papierek do wiekszej miejscowosci na pogawedke. Tam powiedzial po co, dlaczego itp. je hodowal. Nastepnie ze roslinki sa w trakcie analizy w ktorej ma wykazac ile w nich bylo zawartej substancji narkotycznej. A ze byly dopiero na wegu to pozniej odpisali ze znikoma ilosc. Cos tam jeszcze mu pogrozil komendant , dostal kilka papierkow ale ogolnie nic mu nie zrobili ani nie kazali placic grzywny :D Wczeniej nigdy nie byl karany. Tak to jakos bylo... Jeszcze musze sie go spytac o szczegoly ;p
 

baku123

Well-known member
Rejestracja
Wrz 15, 2006
Postów
288
Buchów
0
yyy no tak ale zauważ że napisałeś tutaj tylko o przesłuchaniu i badaniach ... więc sprawa nie została przekazana do wyższej instancji jaką jest sąd i dlatego bardzo prawdopodobne że nic mu nie zrobili ale lepiej żeby już nie miał nic wspólnego z takim czymś jak MJ bo następnym razem mogą nie być tacy wyrozumiali :thumleft: pofarciło mu się ;d
 
Z

zbiku

Guest
ej prawnik, jak chycą cie z dychą i nie ma dowodu za handel karany nie jesteś to dostaniesz zawiasy i adwokat nie potrzebny. Za wszysytko grozi do paru lat taka polska ale teoria i praktyka to dwie rozne rzeczy. Jak juz pisalem pierdle tez sa przepelnione.
 

One Love

Well-known member
Rejestracja
Lis 1, 2006
Postów
255
Buchów
0
Baku, wiesz co to jest 3 lata a "do 3 lat"? Do, czyli jest to zbióry liczb 0-3! wiesz? h*j że masz w rodzinie złych ludzi co nic nie wiedzą. Ja za dila 2 osobom 2x po 1g jako osoba nieletnia dostałem POUCZENIE... A teraz jako letni jak znajdą przy mnie ze sztuke to moge dostać zawiachy a w najgorszym siedzieć... Jak ktoś jest pełnoletni i nie jest karany to za poczęstowanie dostaje godziny do odrobienia i może kara pieniężna. Za posiadanie to gówno jest. MAX zawias...
 

baku123

Well-known member
Rejestracja
Wrz 15, 2006
Postów
288
Buchów
0
no wiesz możliwe że praktyka jest inna ale co do przepisów jestem pewien i wiem co to jest przedział (0,3) tak sie pisze .. jeśli już. a złych ludzi to pełna twoja rodzina! nie pisałem że za dil do 3 lat tylko że od 3 lat jak tak matematyke dobrze umiesz to czytać też powinni cie nauczyć

a co do praktyki to sory! .. iż dziś się dowiedziałem że mojemu koledze znaleźli roślinki i wezwali go za hodowle tyle że też policja nie posłała tego do sądu więc nie miał wcale przypału :bball:
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół