nasiona marihuany

co zrobić zeby nie ***ało po spaleniu

  • Autor wątku koziol14cf
  • Data rozpoczęcia
Wyszukiwarka Forumowa:
K

koziol14cf

Guest
niedługo jade na kolonie :thumleft: i niewiem co będe najlepiej mógł zrobić zeby nie waliło paleniem :queen: pokoju czy gdzieś indziej
co mi na to poradzicie thx
wielkie pozdro :jocolor:
 

Shadow

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lut 16, 2006
Postów
3,165
Buchów
15
w kiblu, wydychajac dym do kratki od wentylacji, albo pal przy otwartym okniewypuszczajac dym przez okno. Najlatwiej jest po prostu palic na zewnatrz, wtedy nie musisz sie martwic o zapach
 

depres15

Well-known member
Rejestracja
Sty 13, 2006
Postów
155
Buchów
0
hehe ja też jade na obóz i w tamtym roku z paleniem robilismy tak albo kupilismy kadzidelka zapachowe :D albo jaralismy w kiblu ale włacz prysznic z goraca woda i wilgotne powietrze wszystko wchłonie ;)Shadow, ma racje najlepiej palic na powietrzu :D peace
 
S

Scoin

Guest
Hehe bez przesady panowie przecież jest na to wiele sposób, chociażby te wcześniej wymienione albo wszelkiego rodzaju odświeżacze do powietrza ;] powodzenia na obozie.
 

Shadow

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lut 16, 2006
Postów
3,165
Buchów
15
depres15 napisał:
włacz prysznic z goraca woda i wilgotne powietrze wszystko wchłonie

jak sie z goraca woda z paleniem wymiesza to bedzie taka buchara ze sie podusicie :tongue:
 
M

mless

Guest
Mysle, ze koledze raczej chodzilo (mam nadzieje) o przechowywanie wiekszej ilosci tematu, bo pytanie sie jak palic jest conajmniej smieszne. Ja na ferie mialem > 10g. porzadnego skunka i mimo, ze paczusia byla zwinieta w kilka torebek i wlozona pod materac to jesli ktos znalby zapach ziola i usiadl na lozku to wyczulby bez glebszego zaciagania sie.

--- edit ---
Chociaz po "przeanalizowaniu" nicka ww. kolegi - 14 i podpisie "Bob Marley nie jest smiercia" obawiam sie, ze jednak mogl pytac o palenie na KOLONIACH!!
 

depres15

Well-known member
Rejestracja
Sty 13, 2006
Postów
155
Buchów
0
właśnie jest klimat jak hu* hehe :D :cheers:

[ Dodano: 2006-04-09, 21:38 ]
ja z 2 kumplami mialem 20g ale haszu to tak nie czuc hehe ale byl bauns :D :king: przed sniadaniem wiaderko i po, przed obiadem wiaderko i po....itd:D styklo na tydzien i przysylali nam drugie 20g głupi pomysl ale wypalil :rendeer:
 
B

barcwelona

Guest
najlepsze są kadzidełka.. takie do samochodu... one są po 4 zł na giełdzie samochodowej... polecam
 

Shadow

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lut 16, 2006
Postów
3,165
Buchów
15
taaa... napewno fajny jest klimat w pomieszczeniu w ktorym praktycznie nic nie widac, jest duszno, parno i przypalowo, a jak ktos ma astme to moze sie dla niego przykro skonczyc... :pl:

[ Dodano: 2006-04-09, 21:47 ]
*Bob Marley is not death*

Proponuje poduczyc sie troche angielskiego...
 
P

predator

Guest
Wiesz jak zrób możesz spróbować w domu za każdym razem jak wypuszczasz śmieszny dymek to podnies deske klozetowa i wdmuchaj tam dym i zamknij kibel.
Peace Troszke prze***any motyf ale napewno sprawdzony :puker: :puker: :cat: :pl: :queen: :joker:
 

Riddick

Well-known member
Rejestracja
Lip 30, 2006
Postów
191
Buchów
1
Re: co zrobić zeby nie je**** po spaleniu

koziol14cf napisał:
niedługo jade na kolonie :thumleft: i niewiem co będe najlepiej mógł zrobić zeby nie waliło paleniem :queen: pokoju czy gdzieś indziej
co mi na to poradzicie thx
wielkie pozdro :jocolor:
Ja slyszalem ze wystarczy tylko wypuscic powoli dym pod woda. Sam nie sprawdzalem ale podobno dziala.[/code]
 

lodzio

Member
Rejestracja
Cze 16, 2006
Postów
24
Buchów
0
kupcie sobie balony albo condomy i dym tam wypuszczajcie a potem pod wode i wypuszczacie.
dobry i sprawdzony sposób :bounce:
 
K

keedar

Guest
My na koloni mielismy pokemona na 4 osoby. Poszlo nam w tydzien. Czesto palilismy w pokoju. Nie raz na takim przypale, ze gosc do nas pukal a my obracamy lufe albo palimy jointa :). Ale mielismy zawsze otwarte okno i zamkniete drzwi. Jak pukal to poprostu dezodorantem psikalismy albo odswiezac powietrza. Zreszta to jest taki specificzny zapach dymu. Raczej nikt by sie nie skroil, ze cos paliliscie. Pozdro
 

Shadow

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lut 16, 2006
Postów
3,165
Buchów
15
o ku**a, po ch*j to odswiezacie??
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół