nasiona marihuany

co zrobic?

Wyszukiwarka Forumowa:

Joincik

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Gru 11, 2005
Postów
947
Buchów
0
ktoś (chyba jakiś policjant) pie****ił mojej starej że był uzależniony od zioła i otarł się o śmierć bo zioło szkodzi i że codziennie od niego umierają setki tysięcy ludzi i że szkodzi jak amferamina a nawet gorzej i uzależnia fizycznie i psychicznie i że po roku czy tam 2-óch latach cdzłowiek staje się wrakiem i od niej umiera.Mówiła mi że zioło nie tylko się pali ale też wciąga nosem i się wstrzykuje :lol: I po co kłamać? na h*j ludzie kłamią o ziole że zabija?! a wcześniej z nią nawet hodowałem i paliłem!to właśnie przez takich po***anych ludzi zioło jest nielegalne i ma złą opinie. więc z hodowli in h*j mi wyjdzie bo będzie że się zabijam i jestem uzależniony więc chyba musze montować jakieś sionka na out.moze cos jej powiedziec jakos ja prekonac czy cos?pomozcie!jak sie dowiem co za typ jej to powiedzial to chyba utne mu hu*a i go nim zgwalce...zapodajcie jakies artykuly o legaliacji
 

bialy_mis

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lip 9, 2005
Postów
2,908
Buchów
10
Jezeli to co piszesz to prawda to naprawde wspolczuje. Wydrukuj mamie raport WHO. Jedyne zrodlo pewne o marihuanie.
 

Pasikonik

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Gru 8, 2005
Postów
808
Buchów
1
BUAHAHAH WCIAGA NOSEM I WSTRZYKUJE !!! jaka piz*a buahahhaha :p
 
S

superadamcio

Guest
to jest aż smutne za ludzie piszą ze to sie wstrzykuje i nosem wciąga bo to jest oszukiwanie ludzi,Konopia moze leczyć nawet,w nadmiarze wszystko szkodzi ale samo palenie raz na jakiś czas jest wskazane a wiadomo co za duzo to nie zdrowo,jak z piwem i innymi takimi nawet mleko szkodzi w nadmiarze bardzo mocno, nadal mnie dziwi ze zalegalizowali cos co jest bardziej szkodliwe od Marichuany - Alkochol jest najgorszy i jest legalny nie rozumiem tego :roll:
 

Pasikonik

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Gru 8, 2005
Postów
808
Buchów
1
A to ejst juz wina odwiecznych zabobonów przekazywanych z pokolenia na pokolenie :/ jakis czlowiek cos tam uslyszy w telwizji ze skonfiskowali 10g marihuany to pod razu mysli ze to najgorszy drug na siwcie to są takie *****e plotki ktore nigdy nie ustąpią chyba,że wszyscy prezydenci swiata otworzą swoją uprawę 1000 m2 MARIHUANY ak48 i pokaza w TV jak bush z kaczynskim palą gibona to od raz caly swiat pokocha ganję :p :D hehehhe
 

bialy_mis

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lip 9, 2005
Postów
2,908
Buchów
10
Iw lasnie dzieki legalizacji panstwo by mialo jeszcze wiecej zyskow liczbowych wprowadzajac akcyze na marihuane.
 

MaoVi

Well-known member
Rejestracja
Gru 26, 2005
Postów
224
Buchów
0
hehe czyli dzieki legalizacji ziola calkiem mozliwe ze uda sie zalatac "dziure finansowa" w naszym kraju, dali by akcyze i kupowalibysmy ziolo jak szlugi w kiosku :D a aporopo powinni gandzie zlegalizowac i dac w sklepach ze trzeba miec 18 lat zeby ja kupic i by bylo najlepiej :idea:
 

Joincik

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Gru 11, 2005
Postów
947
Buchów
0
ehh. fajki i alkochol są od 18nastki bo szkodzą a zioło? nieszkodliwe myśle że 14 lat to dobry wiek bo jakiś głupi 12-nasto latek może się przejarać i se krzywde zrobić!a 14-nasto latek już myśli normalnie i nie ma głupich pomysłów!
 
S

superadamcio

Guest
No chociasz by jak by zalegalizowali Zioło od 18 lat to by było dobrze,Dużo ludzi by miało prace powstało by duzo u nas szklarni i obiektów do uprawy napewno i samemu juz by człowiek mógł chodowac,ale czym sie coś staje bardziej powszechne tym wiekrzym gównem jest czyli cena zioła by spadła ale zawsze by była w granicach opłacalności hodowli :wink:
 

MaoVi

Well-known member
Rejestracja
Gru 26, 2005
Postów
224
Buchów
0
wogole ciekawie sie co jest glownym powodem dlaczego nie chca zlegalizowac marihuany wie ktos co jest tym powodem :?: :?:
 

Joincik

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Gru 11, 2005
Postów
947
Buchów
0
zacytuje: "naćpani marihuaną murzyni gwałcą białe kobiety" "mali chłopcy po marihuanie zamieniają się w potwory w 30 dni""marihuana zabija" "po zarzyciu marihuany człowiek jest w stanie popełnić najokrutniejsze przestępstwa i morderstwa" mnie to rozpie****a! ja np: jak zapaliłem pierwsze ziółko miałem 13lat i co? jestem potworem? :lol: a z tą okrutnością testy naukowe wykazały że człowiek jest po zielsku bardzo pokojowy.nielubie używać określenia "marihuana" bo wymyślili je ci debile któży doprowadzili do delegalizacji.a wiecie czemu zioło jet nielegalne?bo jakiś koleś wynalazł bawełne i okazało się że włókno konopne jest o wiele lepsze od bawełny i wydał w h*j kasy żeby zioło było nielegalne i jego bawełna się ku**a mać dobrze sprzedawała.jakby dorwał hu*a (niestety i stety nie żyje) to bym go zamknął potorturował i zrobił mu operacje plastyczną żeby wyglądał jak bin laden i sprzedał go do rządu usa a za kase którą bym dostał bym przekupił wszystkich prezydentów na świecie żeby zioło było legalne! i bym reszte kasy zainwestował w wielkie własne pole zioła i bym miał 2 mieszkania obok i w jednym dużym by rosłyby moje zioła a w drugim bym mieszkał hodował bym też samosiejki i przemysłówki żeby nie było dyskryminacji ziołowej! :D miałbym własny traktor!jeździłbym nim po moim polu żeby rossiewać ziarna i nawoźić poczciwym biohumusem bym też miał własne szklarnie z hpsami!h*j! koniec marzeń! ale jak zalegalizują będe się codziennie wybierał z kolegami na pola zioła i zbierał troszke topków! :D :D :D :D :D :D :D :D :D
 

bialy_mis

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lip 9, 2005
Postów
2,908
Buchów
10
Ale marzenia... piekne marzenia... zaczytalem sie normalnie z usmiechem na twarzy :wink: Szczegolnie mi sie podoba pomysl zeby nie dyksryminowac samosieji i przemyslowek haha.

Widzisz... full ludzi jest uzaleznionych od tytoniu ktory jest legalny. Marihuana nei wywiera takich szkod w organizmie czlowieka co wiedza nawet ci w rzadzie. Ale gdyby ludzie palili to koncerny tytoniowe stracilyby miliardy dolarow.
Alkohol i tyton sa dla takiego typowego "robotnika" prostego ktorych pelno bylo po wonjnie lub miedzy nimi. Taki chlop przychodzil z pracy i pierwsze co zrobil to sie na***al jakims winem zeby nie myslec o ciaglych problemach. A niestety po ziole czlowiek nie traci rozumu (az tak bardzo).

Wiecie... ja zdalem sobie z tego sprawe jakies pol roku temu. Ktos trzyma nad nami wladze. I wcale nie mowie tu o Bogu. Jest czlowiek lub grupa ludzi kturzy rzadza tym swiatem i trzymaja wszystko pod kontrola. Jezeli ktos bedzie postepowal nie tak jak im sie podoba to robia porzadek (nie mowie wcale o morderstwie). My jestesmy tylko malymi pionkami w ich grze. A moze nawet nie pionkami co nic nie znaczacymi smiecmi (dla nich). Swiatem rzadza potezne koncerny zarowno tytoniowe jak i alkoholowe. Ja patrze na Ameryke i sie normalnie boje co oni wymysla nastepnym razem. Wojna dla ropy... w ktora my ***ani glupi Polacy weszlismy. Jakbysmy nie mieli wlasnych zmartwien. Plyta Jurasa i Wigora wlasnie mnie utwierdzila ostatnio w przekonaniu co do tej "a"meryki. Co roku ludzie oplakuja zamach na WTC bo amerykance zgineli... kilkuset amerykancow. A nikt nei pamieta Hiroszimy i Nagasaki gdzie ***ani amerykancy zrzucili bomby? Zginely tysiace ludzi i nadal gina od promieniowania. Ale jakos sie o tym nie slyszy. A dlaczego? Bo rzad amerykanski nie moze sobie pozwolic na to by oczerniano ich za te debilstwo. Ludzie maja zapomniec i wlasnie dzieki alkoholowi. Niestety sa ludzie palacy ziolo ktorzy to widza i wreszcie kiedys zagrzmia az uslyszy ich caly swiat. Nam nie zamydla oczu.

Czasem mysle czy Bob MArley nie byl jakims prorokiem. Babilon musi upasc. Niech gandzia bedzie naszym przewodnikiem w drodze do wyzwolenia.
PS. Na co umarl MArley?

ku**a... nie zebym byl jakims nawiedzonym prorokiem albo kims tam. Ale wraz z wiekiem moja swiadomosc tego co sie dzieje powieksza sie. Niedlugo dotre do czlowieka ktory pociaga za sznurki i podetne mu gardlo.
 
R

Rider

Guest
mi by tam wystarczyla sytuacja jak panuje w holandii be z wiekszych przewilejuw bo spoleczensto za bardzo by sie wyluzowalo i by doszlo do... a i palenie w mlodszym wieku niz 18 latek czyli w wieku kiedy zachdzom zmiany w mozgu itd. moze troche nam zaszkodzic jaranko, ale ja sie nie przejmuje tym
 
S

Sed

Guest
BiaLy_MiS napisał:
ku**a... nie zebym byl jakims nawiedzonym prorokiem albo kims tam. Ale wraz z wiekiem moja swiadomosc tego co sie dzieje powieksza sie. Niedlugo dotre do czlowieka ktory pociaga za sznurki i podetne mu gardlo.
Człowieku ale ty masz faze!! :mrgreen: :mrgreen:
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół