nasiona marihuany

[COB 320W][coco][1,44m2] 8x Sour D. Haze Auto, 4x NL Auto, 4x BD#2xJH

Wyszukiwarka Forumowa:

krtek77

Well-known member
Rejestracja
Mar 22, 2016
Postów
528
Buchów
0
Kwitną :)





I coś co wygląda na komplikacje po lekkich niedoborach ca/mg ;-)

 

dnx

the jungle is massive
Rejestracja
Paź 26, 2015
Postów
2,617
Buchów
2
Odznaki
1
Ladnie idzie ale cl/mg wiecej podawaj bo widac ze brakuje. Na szybka reakcje polecam oprysk z cal maga. Fajnie ze kolejny projekt pod tym cobem.
Uwazaj tez na fosfor. Ja u siebie Dolozylem 3ci modul clu i skrecilem wszystko wiec na chwilę obecną samego coba mam 700w + dojdzie pare gadgetow ;)
Pozowodzonka kolezanko do konca.
Pzdr
 

krtek77

Well-known member
Rejestracja
Mar 22, 2016
Postów
528
Buchów
0
Dostały końską dawkę Ca i Mg więc powinno być ok, plamy są tylko na kilku starych liściach a takie zmiany widać dopiero po fakcie, liście sobie po prostu z nimi rosną ;-) Z p/k raczej będę ostrożna - rośliny przy ec 1.4 były już na granicy przenawożenia, to jednak automaty w dodatku ze sporym % sativy ;-) Przyjmuję taktykę - co tydzień zmieniam proporcje micro/bloom aż do całkowitego wyeliminowania micro, przy 0,15 ec Ca mono i 0,05 ec Mg mono ;-) Zobaczymy jak wyjdzie to w praktyce ;-)
 
Ostatnia edycja:
P

ProfesorG

Guest
Mam takie same plamy po tygodniu zycia wyskoczyły myslałem ze to ph lub opryski ale rosliny nic sobie z tego nie robily normalnie rosną:spalony::harvest:
 

aj2ak

Well-known member
Rejestracja
Sty 13, 2016
Postów
491
Buchów
0
Fajnie Idzie.. ja przy multifeedingu dawalem przez cała uprawe dawałem 0.5ml/L i zadnych problemow nigdy nie mialem..
 

krtek77

Well-known member
Rejestracja
Mar 22, 2016
Postów
528
Buchów
0
Tutaj też się problemów nei spodziewam, Calmag odpada - nie dość że auto to sativowe w 8 przypadkach... nie lubią za dużo azotu, a CalMag ma zazwyczaj dość sporo... Canna Mono sprawdza się wyśmienicie, braki które widać na jednej jedynej roślinie to tylko pamiątka po wczesnych niedoborach ;-)

ps: panny rosną ekspresowo, w ciągu 48h z 50cm do 68cm (!) ;-) Mam nadzieję że automaty mi dachem nie wyjdą :D
 

krtek77

Well-known member
Rejestracja
Mar 22, 2016
Postów
528
Buchów
0
Mały fryzjer...



..i tak sobie powolutku kwitną ;-)

 

krtek77

Well-known member
Rejestracja
Mar 22, 2016
Postów
528
Buchów
0
Mały up:





5 plantów kwitnie w najlepsze, 4 się trochę opierniczają, zapewne nadrobią niedługo ;-) EC 1.3, wilgotność za wysoka - 60%, po weekendzie wybieram się na poszukiwanie osuszacza ;-)
 

krtek77

Well-known member
Rejestracja
Mar 22, 2016
Postów
528
Buchów
0
Trochę porządków w boxie:
-tyczki bambusowe poszły w ruch
-usunęłam wszystkie odrosty aspirujące do miana "producenta popcornu"



Mają 80l pożywki na 6 dni, powinno wystarczyć - ja tymczasem wyruszam na zasłużony urlop :)
 

krtek77

Well-known member
Rejestracja
Mar 22, 2016
Postów
528
Buchów
0
Różnorodność odmian robi swoje, jedne panny są na półmetku, inne ledwo zaczęły kwitnąć, no ale jedne mają być gotowe w 65-70 dni, inne w 80-85 ;-)



 

krtek77

Well-known member
Rejestracja
Mar 22, 2016
Postów
528
Buchów
0
Dzień po poprzednim upie rośliny wywaliły paskudne niedobory właściwie wszystkiego! Podbiłam EC do 1.45 /w tym: 0,1 Ca+Mg, 1,2 Micro+Bloom, 0,15 PK 13/14) - po 24h sytuacja wydaje się być opanowana :D
W tym miejscu podziękowania dla forumowiczów dnx i JOS - ostrzegaliście że pod COBami będą żarły jak głupie i faktycznie tak jest, przy takim EC na stałe pod MarsHydro już by się całe popaliły (tam miały max 1.5 i to tylko przy boostowaniu pk 13/14 więc jednorazowe podlania, tutaj boost dzisiejszy będzie miał EC 1.6-1.7).
Topy ładnie puchną:



Ten tutaj jest wielkości półlitrowej butelki ;-) Widoczne suche końcówki to nie popalenie nawozami tylko jeden z objawów minionyh niedoborów ;-)
 

JOS

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sty 16, 2015
Postów
1,503
Buchów
30
Odznaki
1
Dzień po poprzednim upie rośliny wywaliły paskudne niedobory właściwie wszystkiego! Podbiłam EC do 1.45 /w tym: 0,1 Ca+Mg, 1,2 Micro+Bloom, 0,15 PK 13/14) - po 24h sytuacja wydaje się być opanowana :D
W tym miejscu podziękowania dla forumowiczów dnx i JOS - ostrzegaliście że pod COBami będą żarły jak głupie i faktycznie tak jest, przy takim EC na stałe pod MarsHydro już by się całe popaliły (tam miały max 1.5 i to tylko przy boostowaniu pk 13/14 więc jednorazowe podlania, tutaj boost dzisiejszy będzie miał EC 1.6-1.7).
Topy ładnie puchną:



Ten tutaj jest wielkości półlitrowej butelki ;-) Widoczne suche końcówki to nie popalenie nawozami tylko jeden z objawów minionyh niedoborów ;-)

Żrą, żrą Ale i tak trzeba obserwować jak ma się różne odmiany.
Myślę że największym problemem jest duże zapotrzebowanie na POTAS jak mówi DNX.
Bo czasami trudne do zdiagnozowania
U mnie przy Amnesii duże EC nie robiło problemu ale w Withe widow chyba przesadziłem
Pozdrawiam
 

krtek77

Well-known member
Rejestracja
Mar 22, 2016
Postów
528
Buchów
0
Grow idzie tak sobie - dwie rośliny wywaliłam na out, może coś z nich będzie ale nie kwitną w 65 dniu życia... Niby pestki darowane, ale nikt nie lubi takich sytuacji... BDxJH - straszny rozrzut genów, ciężko to okiełznać... NL - do przyjęcia, tylko Sour Diesel Haze robi tak jak tzreba - wszystkie krzaczki bardzo podobne, dojrzewają równomiernie.
Pierwszego NL już ścięłam coś ponad tydzień temu - zaatakowała go pleśń, po wywaleniu zainfekowanych topów wyszło suchego:



Mógł spokojnie jeszcze tydzień puchnąć, ale po co ryzykować, plus taki że palenie jest bardzo "radosne" :D
Topy bardzo ładne, zbite, twarde jak skala ;-)
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół