nasiona marihuany

[COB 320W][coco][1,44m2] 8x Sour D. Haze Auto, 4x NL Auto, 4x BD#2xJH

Wyszukiwarka Forumowa:

krtek77

Well-known member
Rejestracja
Mar 22, 2016
Postów
528
Buchów
0
Co ma być na oucie już tam jest, W średnim boxie grapefruity na końcówce, w małym weguje sobie Destroyer (wykluł się tylko jeden z dwóch, trzeba będzie więc naciąć klonów). Żeby nie było "wrześniowej posuchy" (Grapki pewnie "wyjdą" w te dwa miesiące, Destroyer będzie w połowie kwitnienia a out dopiero się zabierze za kwitnienie) postanowiłam odpalić box automatów :) w rolach głównych:

8x Sour Diesel Haze auto
4x Northern Lights auto
4x Big Devil #2 x Jack Herrer auto

Box - 120x120x200 = 1,44m2
Światło - 3x CLU058 + optyka 120, 320W, panel zbudowany przez forumowego kolegę, będzie chciał to sam się pochwali swoim dziełem :)
Medium: kokos/perlit 70/30, 4,5l
Nawozy: GHE FloraMicro, GHE FloraBloom, Canna Mono Ca, GHE Ph+/-
Wentylacja: Wlot pasywny, wyciąg, filtr węglowy, wentylator mieszający 8W 20cm - pewnie będą musiały być dwa...
nawadnianie: zmodyfikowany zestaw dripperów GIB 16, multifeed

Nasze gwiazdy kiełkują sobie spokoje w propagatorze ;-)




Więcej fotek za kilka dni ;-)
 
Ostatnia edycja:

BombelWsm

Well-known member
Rejestracja
Sty 13, 2014
Postów
164
Buchów
0
Dobrywieczor :) wyklulo sie cos wkoncu? Chcial bym zobaczyc twoj zestawik hehe dnx zmontowal panel? Pokaz hehhe kretka kretka powodzonka
 

krtek77

Well-known member
Rejestracja
Mar 22, 2016
Postów
528
Buchów
0
Wykluwają się, padł mi telefon a ten co mam w zastępstwie robi foty na poziomie "kamienia łupanego" - postaram się po niedzieli wstawi c foto upadate ;/ Panel to nie dzieło dnx'a ;-)
 

FarmerSAM

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Wrz 2, 2014
Postów
794
Buchów
825
Jak nie Dnx to uho innych specow tutaj nie ma :d
Pokaz w następnym upie jak ów panel wyglada .
Pzdr
 

bisek

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Cze 8, 2017
Postów
1,742
Buchów
104
Odznaki
1
Jak nie Dnx to uho innych specow tutaj nie ma :d
Pokaz w następnym upie jak ów panel wyglada .
Pzdr

mówisz tak jakby to był prom kosmiczny a nie panel z diód których nie trzeba nawet lutować. To zapewne robota andy.chicks
 
D

DarkMessiah

Guest
Zapowiada sie ciekawie! zasiadam i czekam na wiecej. Panel taki kazdy sobie moze poskladac do kupy nie jest to nic nadzwycajnego :)
 

BombelWsm

Well-known member
Rejestracja
Sty 13, 2014
Postów
164
Buchów
0
Taktez myslalem ze dnx badz uho ale jeszcze nie 1 osoba pewnie sklada stad hehe :)) pozdro pozdro jak to nie trzeba lutowac koleszko? A + i - jak podlaczysz do zasilacza? :D
 
D

DarkMessiah

Guest
No nie trzeba lutowac kostka elektryczna i na diody zakłada się holdery do których wpina się przewód
 
R

ruski wentylator

Guest
na 16 krzakow i 320w i 1,44 m2 to niezamalo trochę ?

niby 222w/m2 tragedii nie ma, ale jak masz mniej krzakow to ok nawet ale tu 16szt.

doświetli dobrze doly i srodek pomimo auto i coco ?
 

BombelWsm

Well-known member
Rejestracja
Sty 13, 2014
Postów
164
Buchów
0
To po co kazdy je lutuje? Jak nie ma takiej potrzeby? Nie kminie :// ruski kretka wie co jest 5 i pewnie jak braknie to dorzuci cos :)
 

krtek77

Well-known member
Rejestracja
Mar 22, 2016
Postów
528
Buchów
0
Szczerze? nie mam pojęcia, jeśli testować to konkretnie, jeśli zobaczę że nie daje rady albo robi się ciasno - parę krzaczków dojdzie sobie na oucie ;-)

Połowa wyszła na powierzchnię reszta jeszcze dołuje, jak się nie wyklują wrzucę inne pestki ;-)



ps:

z tymi ledami to jest tak, że można montować na holdery i wtedy nie tzreba lutować, nawet takie kupiłam ale okazało się że ...są za duże i albo holder albo optyka - oczywiście optyka ważniejsza więc są przyklejone i polutowane :)
 

JOS

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sty 16, 2015
Postów
1,503
Buchów
30
Odznaki
1
na 16 krzakow i 320w i 1,44 m2 to niezamalo trochę ?

niby 222w/m2 tragedii nie ma, ale jak masz mniej krzakow to ok nawet ale tu 16szt.

doświetli dobrze doly i srodek pomimo auto i coco ?

Minimum ściągnie 450g , I chłopie nie ma znaczenia ile krzaków tylko jaka powierzchnia do oświetlania.
Clu- 058 + optyka 120° ma kopyto , trzeba je tylko wyczuć jak karmić, bo potrafią nieźle wpie****ać.

Krtek77 sama się zdziwisz jakie Ec panny potrafią przyjąć.
Pozdroawiam
 

BombelWsm

Well-known member
Rejestracja
Sty 13, 2014
Postów
164
Buchów
0
Tez planuje sobie takiego sklecic juz czytalem i wezme chyba clu058 db bodajrze bin co ma najwicej lm tylko nie wiem czy 36/72v :D +optyka od spectro coraz wiecej jest tu tego i tez mnie kusi :D kretko a temp jaka masz? Duza jest roznica miedzy hps?
 

krtek77

Well-known member
Rejestracja
Mar 22, 2016
Postów
528
Buchów
0
Tez planuje sobie takiego sklecic juz czytalem i wezme chyba clu058 db bodajrze bin co ma najwicej lm tylko nie wiem czy 36/72v :D +optyka od spectro coraz wiecej jest tu tego i tez mnie kusi :D kretko a temp jaka masz? Duza jest roznica miedzy hps?

Temperatura ok 26 st C, zależy czy jeden mieszak czy dwa odpalone ;-) Pod HPSem miałabym już dawno piekarnik ;-)
 
R

ruski wentylator

Guest
ale mi chodzilo o penetracje w glab rosliny, jak oswietlasz 9 roślin to wyjdzie więcej w przeliczeniu na krzak niż oswietlasz 16 sztuk. będzie taka dzungla ze doly topow będą niedoświetlone i miotla będzie. miałem nawet 17 szt w 1,44 przy 320w clu0589 i to był blad, teraz wole doswietlic dobrze na przewylot np. 8-9 sztuk.
wiadomo ze z 16szt wyjdzie więcej niż z 8szt, ale niebedzie to jakas ogromna przewaga,
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół