nasiona marihuany

COCO seed mix, 2,88m2, 2x600w HPS, ak47, liberty haze, lemon haze

  • Autor wątku Usunięty 82037
  • Data rozpoczęcia
Wyszukiwarka Forumowa:
U

Usunięty 82037

Guest
***ie was wszystkich znawców pie****onych. Pozdrawiam ludzi normalnych którzy się znajdują na tym forum
 

zoe

Ch*jowa kobieta grower
Rejestracja
Maj 6, 2020
Postów
1,151
Buchów
4,059
Odznaki
5
Halo gdzie normalsi?
 

#

Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Maj 30, 2009
Postów
15,224
Rozwiązań
1
Buchów
16,364
Odznaki
1
O ch*j, nie chodze po fotorelkach za bardzo i przez to takie cuda mnie omijaja.
Bedzie juz ponad 13 lat jak sie tu zarejestrowalem, ale po 300g z krzaka indoor, to jeszcze nie bylo zawodnika zeby zebral, 100g przekroczyc malo komu sie udawalo, ale to byly topy jak uda, a tu taka heca. Gratulacje ???
 

Asiworek

Well-known member
Rejestracja
Gru 17, 2021
Postów
237
Buchów
666
Odznaki
2
O ch*j, nie chodze po fotorelkach za bardzo i przez to takie cuda mnie omijaja.
Bedzie juz ponad 13 lat jak sie tu zarejestrowalem, ale po 300g z krzaka indoor, to jeszcze nie bylo zawodnika zeby zebral, 100g przekroczyc malo komu sie udawalo, ale to byly topy jak uda, a tu taka heca. Gratulacje ???

Tutaj ukrainiec zadeklarował że siadło 450 suchego z singla pod 600W hps
 

Pysku

Zawsze gram do ostatniego gwizdka
Rejestracja
Kwi 26, 2021
Postów
1,520
Buchów
3,594
Odznaki
5
Temu Panu to chyba czas podziękować za wkład w forumy..
 

delavega

Administrator
Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Kwi 17, 2015
Postów
7,230
Rozwiązań
1
Buchów
15,894
Odznaki
4
Można wierzyć lub nie ale nie dajmy się zwariować... W imię czego? 300g? Chyba z donicą... I to jeszcze z problemami z odpalaniem oświetlenia. Gdyby nie to, pękłoby 500.
Rozumiem, że wynik mniejszy niż zakładany nie smakuje słodko ale albo chcesz oszukać siebie i przy okazji innych albo masz zepsutą wagę. Innych możliwości nie widzę a widziałem już w życiu rośliny po 300g i więcej. Chcesz to kłam ale nie spodziewaj się, że każdy będzie klaskał i gratulował.
A za teksty gimbazjalne dziś uroczyście wręczam ostrzeżenie i myślę, że nie wymaga to żadnych wyjaśnień.
Pozostałych proszę o nie dolewanie oliwy do ognia. Zakończę cytatem: "Koń, jaki jest, każdy widzi".

...a przy okazji skoro już tu jesteś @Pysku - za kogo Ty się uważasz? Nie Tobie decydować komu będzie dziękowane za wkład w forum bo Twój też pokaźny nie jest. Różne sytuacje były i będą ale zawsze jest nadzieja że ktoś się zreflektuje i będzie ok.
Gdzie jakaś aferka to jesteś Ty i musisz dorzucić swoje 3 grosze.
 
Ostatnia edycja:

slow burn

HPS 250
Weteran
Rejestracja
Lip 15, 2013
Postów
1,531
Buchów
1,322
Odznaki
1
mi tam nie wstyd jest pokazywac wage z rosliny 20g-30g i szczerze mowiac te po 30g to sa juz u mnie rekordowe zbiory z rosliny:) co prawda dobrze je trymuje i waze bez zadnej lodygi. Ale nie czuje potrzeby zawyzania wagi bo niby po co?
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół