• Uwaga! Uprawa konopi w Polsce i w większości krajów jest nielegalna lub wymaga specjalnych zezwoleń. Przed wykorzystaniem informacji zawartych na tym forum lub w innych naszych serwisach upewnij się jakie przepisy regulują uprawę w Twoim kraju.
  • Chcesz pomóc w rozwijaniu forum? Zamieść link do Forum.Haszysz.com na swojej stronie lub blogu

Cookies Kush

420000000

Well-known member
Weteran
Buchów
0
Coś ktoś coś więcej coś?
miał już ktoś do czynienia z tą dziewczyną?

Dirtbag

Guest
Ja miałem pośrednio bo tylko z mamusia Girl scout cookies i napewno warto spróbować. Szkoda tylko ze barney nie wyjaśnia w opisie strainu ktorego cutu użyli w tym crossie: Forum, platinium, thin mint czy ogkb bo każdy różni sie od siebie. Eee tam po co komu takie informacje hehe

Stal.in

4:19 I'M PROACTIVE
Weteran
Buchów
1
Ale tak jak pisałem ten strain był zakupiony od devil harvest, z tego co wiem to tez dh, a strainy od devil harvest zazwyczaj stabilne nie są. Barneys wygrał też CC, ponieważ dawali dużo giftów, dla ludzi z plakietkami,, dla sędziów, nawet chyba olej za free, to tez wiecej osob na nich głosowało, paliłem aż tak huja nie urwało lepsze było dla mnie palenie, ktore zajelo drugie miejsce OG Reekn

prymityw

Guest
a to nie jest dokładnie Cookie Scout Kush ? heh no niezle, słodkie przekupstwo ze strony Barney's .

Stal.in

4:19 I'M PROACTIVE
Weteran
Buchów
1
no i w czasie CC, palilem 2 rodzaje cookies kush, były 2 sorty, jeden lepszy poszedł do barneysa(nie była tego jakaś wielka ilosc, bo 2 dn po cupie cookies kush by nie dostepny), a druga chyba do mojego homies, ktory robi dla devils harvest(i dilluje ziomkom), i z barneysa lepsza, bo pewnie dostali najlepszą partie, a reszta juz tak dupy nie urywała

Ostatnia edycja:

Sandał Jezusa Chrystusa

Guest
Czyli Kot miał rację, że z milionem $ i easy sativą by wygrał Cup'a

prymityw

Guest
i z barneysa lepsza, bo pewnie dostali najlepszą partie, a reszta juz tak dupy nie urywała

paliles g13 od barneysa spod mojej reki ? nie. to ziolo najmocniejsze jakie do tej pory mialem u siebie.

420000000

Well-known member
Weteran
Buchów
0
Dzięki za opinie stal.in
Nie do końca chodzi mi o urywanie dupy, urwać dupe mogę wieloma strainami które nota bene nigdy nie wygrały jakiegos komercyjnego CC;)
To nie jest dla mnie wyznacznik.

Będę z nią startował od marca;)

anaden

Member
Buchów
0
9tydz flo pod 3600w i jeszcze nie doszly:) bardzo dlugi i przedziwny flowering no ale duzo by o tym pisac. Nie wiem czy ktos sie interesuje tym tematem ale jesli sa jacys fani barneya i chcecie cos wiecej to walcie smialo zrobie malego grow loga i wrzuce fotki, obok stoi crital kush od tego pana ale ta odmiana chyba nie czuje juz zadnych limitow:) pozdro

dupek

Member
Buchów
0
Dranie, kupiłem od barneya oryginalnie zapakowane pechy sezonowe cookies kush siedziały pod reżimem świetlnym 24/00 i zakwitły po 3 tygodniach!!! Siedzą tam też 8ball kushe od nich i z nimi wszystko ok. Troszkę się fqurwiłem bo hoduje pod pechy, na szczęście mam parę zamienników. Więc uwaga 4/4 AF.

pojebanyTALIB

Well-known member
Buchów
1
Dranie, kupiłem od barneya oryginalnie zapakowane pechy sezonowe cookies kush siedziały pod reżimem świetlnym 24/00 i zakwitły po 3 tygodniach!!! Siedzą tam też 8ball kushe od nich i z nimi wszystko ok. Troszkę się fqurwiłem bo hoduje pod pechy, na szczęście mam parę zamienników. Więc uwaga 4/4 AF.

Tak naświetla się przez zaledwie kilka dni, najwyrazniej im się pojebało. Mam też te kush-e i po dłuższym czasie pod 18/6 rosną nie kwitną.

Góra Dół