nasiona marihuany

Cos Innego Niz HPS

Wyszukiwarka Forumowa:

Dzidek

Well-known member
Rejestracja
Gru 8, 2005
Postów
286
Buchów
0
taaa dokup jeszcze pare gabo, jakieś lasery, skaner, moze kolorofonik i bedziesz miał niezłą dyskę w boxie :jocolor: kwiatki będą bansowały ze hohoo :D :flower: hmm ciekawe czy strobo nie wpłyną by na kwiatki, ze powstały by hermie :)
 
P

Patryk88

Guest
Jeszcze kareoke zestaw tam wstawie Bede Trenował Zeby spiewały A tak Wogle HPS juz mam tearz Kołuje sie na nasionka co byscie Polecili Dlamnie To Bedzie Mój Pierwszy Indor mam HPS 70 W Scianki Obłozone Sreberkiem Duza Donica :D i wogle kozak Boksik mały 40 x 55 x 80 Co moge tam posadzic ciekawego Narazie zastanawiam sie nad White Widow
 

Nexer

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 30, 2005
Postów
715
Buchów
0
na veg na pewno, gorzej na flo, hps'a na pewno by wtedy nie zastapila...
 
G

Green

Guest
na veg na pewno, gorzej na flo, hps'a na pewno by wtedy nie zastapila...
jak bys doczytal to jest tam napisane ze posiadaja dwa typy lamp jedne o barwie switla
2700k drugie o 6400k czyli jedna na flo a drugie na veg problem, minus tych lamp jest taki ze sa mniej wydajne od hps-a pozatym maja mniejsza penetracje switlna przez co trzeba trzymac lampy blisko szczytow co wiaze sie z czesta regulacja wysokosci oraz tym ze nizsze partie nie beda tak rozwiniete jak gorne (co w sumie jest rowniez zauwazalne przy hps-ach jednak w mniejszym stopmniu jak przy ENVIROLITE osobiscie nie podobaj mi sie te lampy bynajniej nie te 125W
sa inne lampy 200W tzw Nurturelite ale to juz nie sa zwyczajne ENVIROLITE maja one oddzielne ulady zaplonowe
ale nie chce teraz mi sie o nich rozpisywac moze innym razem cos sklece
pozdr. peace
 

Smeryd

Member
Rejestracja
Gru 4, 2005
Postów
11
Buchów
0
elo peace mam prosbe napisz cos wiecej o lampach Nurturelite pzdr
 

Nexer

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 30, 2005
Postów
715
Buchów
0
peace, doczytalem wszystko. w ogole nie wiem co twoj post wnosi bo i tak przyznales mi w nim racje :)

ps z racji tego ze jestes doswiadczonych growman'em (tak sadze), obadaj temat "Niedługo start - mój pierwszy box (grow log)"
 
G

Green

Guest
post niemial na celu potepiena twojej wypowiedzi jedynie ogolny zaras wydajnosci lamp ENVIROLITE hehe no sorry ze cacytowlem twoj post ale od czego smusial zaczac pisac taki wstep :) :geek:
ps. juz odpisalem na posta w twoim temacie


elo peace mam prosbe napisz cos wiecej o lampach Nurturelite pzdr
oki postaram sie pozniej cos wrzucic nie chce pisac tego z glowy i naszybkiego, poniewaz pewne informacje moga mi sie pomylic co moze wprowadzic zamieszanie i ogolna dezorientacje w tym temacie
 
P

Patryk88

Guest
Siema Moge Podlewac Swoje Kwiatki Przygotowana Woda To Chyba Lepsze Niz taka z Kranu Prosto ?
 
P

Patryk88

Guest
Taka z Czajnika Taka co Do Herbaty dajesz Tylko ze Ostudzana JUZ
 

Dusiek

Well-known member
Rejestracja
Lis 16, 2005
Postów
187
Buchów
1
Patryk88 napisał:
Taka z Czajnika Taka co Do Herbaty dajesz Tylko ze Ostudzana JUZ
czyli tak zwana przEgotowana :D
 

Dzidek

Well-known member
Rejestracja
Gru 8, 2005
Postów
286
Buchów
0
No tak, peace chodzilo ze woda przEgotowana. A woda taka na pewno nie będzie miala zadnych wirusow/bakteri, przez co bedzie bezpieczniejsza, spora czesc chloru obecnego w wodzie z kranu rowniez sie ulotni, wiec tak lepsza.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół