nasiona marihuany

Cos Innego Niz HPS

Wyszukiwarka Forumowa:
P

Patryk88

Guest
Siema Mam Problem Nie Mam HPSA a Chcem zasadzic Palonko Czym tanszym Mgoe zastapic HPSA ? Mie Moge Normlanego Switła zastosowac z jakas Wieksza zarówka ? Bo Jak Nrazie Tylko To Mi Stoi Na przeszkodzie mam w wiatraki boxa I jest Gitara ale Przypał z tym HPS Jest Drogi To czym Moge to zastapic ? czy wogle moge ? I jakie beda kosza tego Urzadzanie Które moge zastapic HPS
 
M

mariusz9822

Guest
siema a czy na powierzchnie 0.35m kwadratowego hps 400W nie bedzie za duzo????
 

Dusiek

Well-known member
Rejestracja
Lis 16, 2005
Postów
187
Buchów
1
na taka powierzchnie lepiej w sumie 250W..
 
M

MILKA

Guest
No powiem Ci że 23W 1500lum to bedzie stałado 30 zł choć u mnie 15zł!!!
 

Joincik

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Gru 11, 2005
Postów
947
Buchów
0
różnie.najlepiej kupić te po 10zł bo te za3,50 się nie nadają bo mają mało lum(400).ale hps jest normalnie tańszy od świetlówek bo zrzera mniej prądu
 
M

MILKA

Guest
joincik napisał:
różnie.najlepiej kupić te po 10zł bo te za3,50 się nie nadają bo mają mało lum(400).ale hps jest normalnie tańszy od świetlówek bo zrzera mniej prądu

Jeśli chodzi o świetlówki to się mylisz lepiej kupić te 23w napewno są leprze takich 11W 9W 18W się nie opłaca jwedynie jeszcze 20W 1200 lum ja mam 11W z 330lum nie opłaca się!! i wiadomo że używany HPS kosztuje 40-60zł a za sameświetlówki tyle zapłacisz i z pod HPSa masz leprze zbiory!!!
 
P

Patryk88

Guest
Słuchajcie Powysyłajcie Mi jakies Linki Z allegro Które Switlówki Najlepiej Kupic I znajdzcie Oprawki Do Tego BO Ku.... Pierdo..... Dostane
NO tak Milka Ale Ile trzeba Na Tego HPSA wyłozycz TAko Odrazu Za Ile go Kupie Be z rzadnuch Problemów Takie 100w bo mysle ze mi styknie taki Za le kupie juz e wszystkim z tymi jakis Dodadtaki do niego bo sa tam jakies i czy nei taniej wyjdzie kupic te swietlówki ?No nie zapomnijcie wstawic Linków Co Mma Kupic Jaka Cena I Oprawke do tego ?

A Jeszcze jedno w Ciagu Miesiacaa Przy Uzytkowaniu Tego HPSA 24 h na 24 h Ile oN pradu zezre na jaka kwote ? Powiedzmy ze bedzie to 150 w ?
 
M

MILKA

Guest
Patryk88 napisał:
Słuchajcie Powysyłajcie Mi jakies Linki Z allegro Które Switlówki Najlepiej Kupic I znajdzcie Oprawki Do Tego BO Ku.... pierd****..... Dostane
NO tak Milka Ale Ile trzeba Na Tego HPSA wyłozycz TAko Odrazu Za Ile go Kupie Be z rzadnuch Problemów Takie 100w bo mysle ze mi styknie taki Za le kupie juz e wszystkim z tymi jakis Dodadtaki do niego bo sa tam jakies i czy nei taniej wyjdzie kupic te swietlówki ?No nie zapomnijcie wstawic Linków Co Mma Kupic Jaka Cena I Oprawke do tego ?

świetlówki
http://www.allegro.pl/show_item.php?item=83426542

oprawki E27

HPS
http://www.allegro.pl/show_item.php?item=83792954

[ Dodano: 2006-01-28, 12:14 ]
HPS jest jak narazie po 30zł. i do tego 2 MH też możesz dać razem ale sam HPS Ci wystarcz tam też są świetlówki Philips choć leprze są firmy osram tak samo wyglądają a co do oprawek nie było ich na allegro więc moge Ci powiedziec że pójdziesz do sklepu AGD RTV i tam dostaniesz powiesz (ile chcesz oprawki do żarówki) i powinny byś plastikowe metalowe i ceramiczne ja polecam te ostatnie są po 1,60zł i wytrzymałe!!! coś jeszcze??
 
P

Patryk88

Guest
A Jeszcze jedno w Ciagu Miesiacaa Przy Uzytkowaniu Tego HPSA 24 h na 24 h Ile oN pradu zezre na jaka kwote ? Powiedzmy ze bedzie to 150 w ?
Albo 70 w Tak jak Na Aukcji Tej Co Milka Przesłała
 
P

Patryk88

Guest
NO no Milk Jeszcze cos jak bys mugł mi napisac Ile wyjdzie wszystko razem 5 Swietlówek + 5 Oprawek + reszta co Potrzebne do Podłonczenia tak zeby działało Ile na to wydam Zarówkie jakis tansze Kupic niz te Filipsy Bo Drogie sa Wiec Ile to razem wszystko wyjdzie tak zeby podłonczyc i działało ?

[ Dodano: 2006-01-28, 13:44 ]
A jeszcze jedno narazie to nie mam Jakiegos dobrego naswietlenia MMa zwykła zarówke Moge narazie pochodowac Przez jakis czas na Zwyklej zarówce puzniej bym Kupił Jakiegos HPS-A Jak tak To Ile Moge Pociagnac Hodowle na zwykłej zarózce zeby nie miało to ujemnego wpływu Na nic ?
 

bedziedobrze

Well-known member
Rejestracja
Sty 13, 2006
Postów
64
Buchów
2
naucz sie pisac, naucz sie czytac i poczytaj forum. normalne zarowki sie nie nadaja. kup po dwie swietlowki na krzaczek 23w najlepiej( ja mam philipsa)
5 swietlowek 70 zl
5 oprawek 10 zl wtyczka 1 zl
kabel 4m - 4,80 zl


wspołczuje Ci Milka ;]:p
 
P

Patryk88

Guest
To Juz Taniej MI Wyjdzie na Hps-a Sie złozyc z Ziomkiem :D

[ Dodano: 2006-01-28, 15:01 ]
To Juz Taniej MI Wyjdzie na Hps-a Sie złozyc z Ziomkiem :D A Opłaca sie Fiolka Naswietlac Palonko ?
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół