nasiona marihuany

Cos k**** zrzera mi topy!?

Wyszukiwarka Forumowa:

koyot

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 15, 2005
Postów
727
Buchów
1
Cos chyba zrzera mi topy :evil: ...tu jest fota:
http://img263.imageshack.us/my.php?image=dsc000069jj.jpg
...widac na niej jak sie dobrze przyjzec, ze jakby sam czubeczek topa zostal oderwany/zjedzony...i widac taki brazowy srodek...tak ma polowa topkow...
...reszta widac maja dobry okragly ksztalt sa zielone...

...czy ja panikuje?! czy to jakies robale zjadaja mi topy??...oprocz pojednyczych malych muszek nie spotkalem zadnych pajakow itp....help me!
 

bialy_mis

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lip 9, 2005
Postów
2,908
Buchów
10
Dziwna sprawa... robaki na pewno nie zjadlyby tak idealnie czubka topa. Jadlyby wszystko i robily dziury. Moze sarna... ale sarna wezarlaby calego topa a nie czubeczek. Obcy? :alien:
 
G

Guest

Guest
...he sarny raczej przez plot nie przeskocza :wink: ...zobaczymy jutro jak sprawa bedzie wygladac...moze mi sie to tylko wydaje :p ...
 

bialy_mis

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lip 9, 2005
Postów
2,908
Buchów
10
Forum pewnie uwaza ze ty niezly gosc jestes :mrgreen:
 

koyot

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 15, 2005
Postów
727
Buchów
1
...dzis wyglada to tak jakby koncowki usychaly :?...wczoraj podlalem po 4 dniach nie podlewania...za dzisiejsza noc nie widac by problem sie powiekszyl :| ...czyzby to bylo powodem... mialy za sucho?!

http://www.racjonalista.pl/kk.php/k,2/s,667 ciekawy artykul...

[ Dodano: 2005-08-30, 10:59 ]
<------sasssaasas mam new avatar.. :twisted: ...na placu mam gruszke podobnych rozmiarow:p
 
R

Rider

Guest
heh tez mam nev aviatora 8) ...jak kto chce moze sobie buszka sciagnac :) ...a co do tego artykolu to wlasnie go drukuje i starym zaraz pokaze :twisted: ...zeby qrwa tylko neta mi nie odcieli...

[ Dodano: 2005-08-30, 11:12 ]
...a moze sie uda? i moj stray z mallboro light przezuci sie na ziolo? hymmm... mazenia jak ambrozja... jezlei nie to h*j... i tak mu do tego mallboro do***ie trohe haszu... moze wtedy zmieni zdanie :twisted:
 

koyot

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 15, 2005
Postów
727
Buchów
1
...heh dobre...ja tez mojej starszej wydrukowalem bo dzis zobaczyla klona pod swietlowka i powiedziala ze to juz przesada :lol:
 

bialy_mis

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lip 9, 2005
Postów
2,908
Buchów
10
Ja sie boje starszej powiedziec, ze mam zamiar hodowac. Straci d mnie zaufanie i bedzie klops.

[ Dodano: 2005-08-30, 12:43 ]
To, ze mialy za sucho to oczywiscie mogl byc problem. Jezeli schnie to znaczy, ze trzeba podlac. Jak to trzeba dbac o ta marihuane... ech.
 
G

Guest

Guest
Ja dzis sie spytalem czy nie chce lolka zapalic zeby sporbowac jak to jest :mrgreen: ...moja mama to kobieta starej daty, jak z reszta wszytkie matki...ganja to narkotyk a narkotyk to najgorsza rzecz jaka moze byc...przeciez... :roll:
 
G

Guest

Guest
widac cos jest nie tak z tym tematem gdyz wylogowalem sie i moge tutaj pisac
 
G

Guest

Guest
jak mozesz to wez go usun calkowicie...koyot...nie umie wpisac sie z loginem...
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół