nasiona marihuany

cos nie tak z roslinka... zdjecia. prosze o wypowiedz

Wyszukiwarka Forumowa:
I

invit

Guest
nie wiem co sie dzieje z tymi roslinkami... taki maly chęh a juz od jakiegos tygodnia pokazal plec... meska na dodatek :( czy to normalne ze o tej porze kwitnie? wogole cos nie za bardzo wyrosla ale to moje pierwsze roslinki... reszta jest na spocie i rosna wysmienicie :pr: dodam ze roslinka weszla do ziemi 21 maja... wiem wiem troche pozno, ale dopiero wtedy dostalem nasionka PASSION#1.

i next...

sorry za slaba jakosc zdjec ale robione fonem...

KUBELEKDESKA

Well-known member
Buchów
0
z reguly meskie rosliny rosna i dojrzewaja szybciej od zenskich moje passion#1 jeszcze nie zakwitły a mam je juz od 27 kwietnia wtedy pestki poszly w ziemie!! Juz kilka osob pisze ze w tym roku im wczesnie kwitnie moim zdaniem niema co sie przejmowac jakie natura da warunki takie beda planty!!

kayaman

Well-known member
Buchów
0
invit napisał:
taki maly chęh a juz od jakiegos tygodnia pokazal plec... meska na dodatek czy to normalne ze o tej porze kwitnie?
tak jak napisał KUBELEKDESKA, męskie wcześniej sie pokazują , ale juz sie będą pokazywać powoli . Coś w tym roku sie po***ało z tym kwitnięciem ,moje też bardzo wcześniej

I

invit

Guest
a u kumpla znowu ladnie wyroslo ale tez jakos wczesnie kwitnie bo wczoraj jak bylem u niego to wydawalo mi sie ze wychodzi pierwszy preflower

Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany

Polecana klinika konopna GreenDoctor.pl

Góra Dół