nasiona marihuany

cos ode mnie, male przywitanko i troche fotek z outa

Wyszukiwarka Forumowa:
R

rafix_

Guest
Witam
To moj perwszy post tutaj, takze chcialbym sie ze wszystkimi przywitac :)
Jednak ci co siedza juz troche w temacie i ganiaja po innych forach pewnie mnie kojarza :)

podoba mi sie to forum, szczegolnie kolorystyka, taka luzna relaksujaca - naprawde dobrze trafiona :}

wystarszy pie****enia pokaze wam mojego outdoora durban Silver Star od davida/koprenika/roxiego/henryka i sam niewiem kogo jeszcze :D mialem duzo wiecej roslin niestety ktos je za***al, cos je zjadlo albo uschly na pyl i przepadly :D ale moj blad, bylem zamalo troskliwym tatusiem :(

hmm przydal by sie modul umozliwiajacy uploadowanie fotek :? no nic jakos sobie poradzimy :}} prze og moga sie niewyswietlac wiec daje przez imageshack :)

[click aby zobaczyc powiekszenie ofcorz]

































mysle ze narazie wystarczy, jak bedziecie chcieli to potem wrzuce jeszcze pare :}



pozdro :rendeer:

PS: zapraszam wszystkich na overgrw do polskiego threada http://overgrow.com/edge/showthread.php?t=651117
 

growmen

Well-known member
Rejestracja
Lip 8, 2005
Postów
355
Buchów
0
Witamy na forum.

rafix_ napisał:
hmm przydal by sie modul umozliwiajacy uploadowanie fotek
Mamy przeciez album i tam mozesz wstawiac fotki :)

Roslinki ładne tez sadziłem kiedys wśród takich uschnietych traw niezły kontrast :)
 

bialy_mis

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lip 9, 2005
Postów
2,908
Buchów
10
No witam pana rafixa. Mam nadzieje, że to forum spodoba Ci sie jeszcze bardziej niż overgrow. Tutaj panuje dużo luxniejsza atmosfera niż tam. A moze tylko trafilem na taki przejsciowy moment tam.
 
R

rafix_

Guest
te trawy uschly jakies 2-3 tyg temu, wczesniej to byl tam istny busz, niedalo sie przejsc ;D

hmm niezauwazylem albumu zaraz sie go przetestuje :))

misiak > trafiles na taki momen, ja na og siede z innymi polakami juz ponad rok, zawsze byl pelen luz, raz tylko troche dymu i paranoji zwiazane ze zlapaniem 2 uzytkownikow, pare osob skasowalo konta, reszta sie juz prawi wogle niewypowiada, ehhh z tamtej ekipy zostalo kilka osob... ale ....stare dzieje :D

[ Dodano: 2005-08-09, 22:34 ]
ieeee.. troche lipa 128 kb to naprawde malo, ja robie fotki telefonem i zajmuja ok 150, cyfrowka to jeszcze wiecej, chociaz sporo zalezy od kompresji...
dobrze by blo jakby ktos zwiekszyl ten limit....

pare widoczkow :]

[img=http://img261.imageshack.us/img261/1497/drzewo22xm.th.jpg]
[img=http://img261.imageshack.us/img261/6272/drzewo13ed.th.jpg]
[img=http://img261.imageshack.us/img261/9458/pooooole5sh.th.jpg]
[img=http://img261.imageshack.us/img261/8291/pooooole28qc.th.jpg]
[img=http://img261.imageshack.us/img261/925/pooooole30ak.th.jpg]
 

bialy_mis

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lip 9, 2005
Postów
2,908
Buchów
10
Zwiększenie i poprawy stronki to chyba należą do growmena :D Więc zajmij się tym men :alien:

Ja na drugi rok bede caly czas zdjęciami obsypywal i og i marie.prv.pl a najwiecetutaj bo na tym forum zaczela sie moja przygoda z MJ :D Tutaj sie dowiedzialem większości rzeczy i tutaj dostalem pierwsze nsiona. Tu są moje korzenie :p
 
G

greenlife

Guest
oo witaj rafix_ stary druchu z innego forum niesty nie wyjawie kim bylem na OG ale znamy sie nie od dzis powiem ze jestem ze starej gwardii :p:D :) fajnie ze tu trafiles czuj sie jak u siebie w domu
co do tego limitu to chyba narazie musi tak pozostac wszystko jest zwiazane z pojenmoscia serwera a ono zalezy od funduszy jakimi dysponujemy na oplacenie servera ...ale nie wiem moge sie mylic tym zajmuje sie glownie growmen wiec on nam to lepiej wytlumaczy
pozdrawiam
 

growmen

Well-known member
Rejestracja
Lip 8, 2005
Postów
355
Buchów
0
rafix_ napisał:
ieeee.. troche lipa 128 kb to naprawde malo, ja robie fotki telefonem i zajmuja ok 150, cyfrowka to jeszcze wiecej, chociaz sporo zalezy od kompresji...
dobrze by blo jakby ktos zwiekszyl ten limit....

Zwiększyłem do 250 kb i jeden uzytkownik moze dodac 20 fotek, niemożemy sobie narazie pozwolic na więcej :( jesli dołapiemy jakiegos sponsora to sie napewno poprawi :)
 

bialy_mis

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lip 9, 2005
Postów
2,908
Buchów
10
Masz rację. Ogólnie wypowiada się tutaj okolo 5 osob. I nieraz ktos walnie pojedynczegoposta ktory nic nie wnosi i tylko zasmieca forum. Chcialem rozreklamowac na og ale pewnie by sie rzucili na mnie, ze reklamuje inne forum albo cos. Wszyscy tam są strasznie "agresywni".
 

growmen

Well-known member
Rejestracja
Lip 8, 2005
Postów
355
Buchów
0
rafix_ napisał:
to forum trzeba jakos rozreklamowac, bo jest fajne ale nestety prawie nikt o nim nieslyszal....


no pasuje ja sie staram jak moge buttony itp, nawet prosiłem o komentarze w serwisie kanaba.pl (wiem ze to sciema ale reklama dobra) pomyslcie cos jeszcze nad reklama
 

chaszczu

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lip 8, 2005
Postów
1,220
Buchów
25
no jas jakis czas temu reklamowalem na hyperrealu to hu*e posta skasowali :(
 

growmen

Well-known member
Rejestracja
Lip 8, 2005
Postów
355
Buchów
0
a hyperreal ma teraz forum ?? bo cos im siadło ostatnio ??
 

chaszczu

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lip 8, 2005
Postów
1,220
Buchów
25
mial przez tydzien, jakis miesioac temu ale znoiwu sie z***alo
 

koyot

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 15, 2005
Postów
727
Buchów
1
...co do reklamy tego forum to reklamowac jak najbardziej bo troszku malo ludzi!!!
Hyper nie dziala od ladnego miesiaca albo i wiecej i watpie ze przetrwa chyba ze powstanie jakas reaktywacja...
...co do spraw technicznych forum...czemu musze sie cialge logowac skaczac po stronce?!?!?!?!...wkurzajace
 

chaszczu

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lip 8, 2005
Postów
1,220
Buchów
25
dokladnie mam to samo, chce przeczytac posta to musze sie zalogowac, niby zabiera tylko sekundke, ale jak mam do przeczytania kilkanascie postow to denrwuje
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół