nasiona marihuany

Country Girl

Wyszukiwarka Forumowa:

Śmieszek420

World Wide Weed
Obsługa forum
Moderator
Weteran
Rejestracja
Paź 29, 2013
Postów
7,112
Buchów
7,838
Odznaki
5
Country Girl od The Outlaw Seeds to feminizowane nasiona marihuany o silnym udziale genetyki Afghani. Czysta Indica o brutalnej mocy i intensywnym, bogatym aromacie. Działanie tej odmiany konopi ma duży potencjał medyczny/terapeutyczny. Ta odmiana marihuany pobudza apetyt, rozluźnia mięśnie a także ułatwia zasypianie oraz pomaga w walce z przewlekłym stresem.
Aromat tej odmiany jest wyjątkowy i bardzo intensywny, można wyczuć wyraźne nuty pomarańczy i innych cytrusów, ziemi a także sosny. Odmiana ta produkuje duże kwiaty przy jednoczesnym dość niskim wzroście. Wytwarza bardzo duże ilości żywicy która świetnie nadaje się do wszelkiego rodzaju ekstrakcji.
Prosta w uprawie odmiana konopi o dużych plonach. Potrafi pozytywnie zaskoczyć swoją jakością i czystym działaniem klasycznej odmiany Indica.
Genetyka: 100% Indica
Czas kwitnienia indoor: 55-65 dni
Zbiory outdoor(Hiszpania): połowa października
Plony: wysokie

BANER_NASIONA_-_COLLECTION.jpg


COUNTRY_GIRL_2B_OPIS_2000_PIX-1.jpg


COUNTRY_GIRL_2000.jpg
 
Ostatnia edycja:

Śmieszek420

World Wide Weed
Obsługa forum
Moderator
Weteran
Rejestracja
Paź 29, 2013
Postów
7,112
Buchów
7,838
Odznaki
5
Country Girl i Barbara Bud #9 x Blueberry, niestety pomieszały mi się krzaki i nie wiem który jest który...

Jak na razie jestem mega zadowolony, rośliny nie marudzą, rosną prawie całkiem równo i mają wigor.

IMGP0568.JPG


IMGP0577.JPG


I po tygodniu:

IMGP0594.JPG


Yo
 
Ostatnia edycja:

Śmieszek420

World Wide Weed
Obsługa forum
Moderator
Weteran
Rejestracja
Paź 29, 2013
Postów
7,112
Buchów
7,838
Odznaki
5
3 tydzień flo (miesiąc od zmiany światła na 12/12)

IMGP0615.JPG


IMGP0616.JPG
 

Śmieszek420

World Wide Weed
Obsługa forum
Moderator
Weteran
Rejestracja
Paź 29, 2013
Postów
7,112
Buchów
7,838
Odznaki
5
Ścinka blisko, po wszystkim skrobnę coś o smaku, zapachu i mocy. Jak na razie mogę powiedzieć że topy twarde, a zapach ziemisty(jak to afghani) z owocowymi nutami jak tylko się dotknie krzaka. Rada dla wszystkich uprawiających, defoliacja wskazana - gęste krzaki i światło bez defoliacji słabo się przedziera w głąb poszycia.

IMGP0650.JPG


IMGP0651.JPG


IMGP0652.JPG
 

smoczylot

znów otwieram oczy wk***iony
Weteran
Rejestracja
Lut 22, 2015
Postów
1,594
Buchów
4,378
Odznaki
3
Ładnie to wygląda a ja lubie indyjki o brutalnej mocy<joint>
 

Śmieszek420

World Wide Weed
Obsługa forum
Moderator
Weteran
Rejestracja
Paź 29, 2013
Postów
7,112
Buchów
7,838
Odznaki
5
Już po wszystkim, dobry strain. Napiszę coś więcej tylko niech jeszcze poleżakuje w słoju trochę.

DSC00155.JPG


IMGP0669.JPG
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół