nasiona marihuany

Cream candy auto indoor stare dzieje ?

Wyszukiwarka Forumowa:

KulUka

Member
Rejestracja
Maj 8, 2019
Postów
16
Buchów
3
Jest już w temacie seedshopu, ale normalnie tutaj jest na to miejsce
Ocena ogólna 9/10
Smak/zapach 7,5/10
Moc 9,5/10
Dała 140g suszu






Pozdro i z fartem
 
Ostatnią edycję dokonał moderator:

panpestka.pl

Partner forum.haszysz.com
Weteran
Rejestracja
Lis 23, 2017
Postów
635
Buchów
1,353
[MENTION=91768]KulUka[/MENTION]

czekamy na kolejne recenzje tego Pana :D
 

judaista

Shalom aleichem
Weteran
Rejestracja
Mar 25, 2010
Postów
587
Buchów
287
No ja też, niedługo to będzie po kilo ściągał z automata xd
 

BZK

Konopny Świr!
Weteran
Rejestracja
Kwi 29, 2007
Postów
2,040
Buchów
5,934
Odznaki
12
Z calym szacunkiem ale mi ta roslina na autoflo nie wygląda...
 

smoczylot

znów otwieram oczy wk***iony
Weteran
Rejestracja
Lut 22, 2015
Postów
1,594
Buchów
4,378
Odznaki
3
Tam jest 140g ale z łodygami albo na mokro. Jest tu sporo ludzi ze sporym doświadczeniem i takie bajki to nie dla nich.
 
U

Usunięty 59382

Guest
Z calym szacunkiem ale mi ta roslina na autoflo nie wygląda...


Normalnie da rade!

Tu mój stary af ak472 pod hps150w około 60g wyszło z niego a ponad 100g to wyjdzie z afa ale z outa z jednym wielkim szczytem i 10 kozak rozgałęzieniami :) pod lampą af ponad 100g to 1 na milion chyba...








 
U

Usunięty 59382

Guest
Afy potrafią być soczyste jak się trafi dobry gen

Tutaj stare dzieje pod hps 400w

Auto devil tasman









 

KulUka

Member
Rejestracja
Maj 8, 2019
Postów
16
Buchów
3
Witka ładny ten devil tasman, pała jak u mnie w mazarze :)
Właśnie dlatego nie pojawiam się na forum zbyt często, bo ogólnie panująca tu zawiść i przeświadczenie większości, że " ja nie zrobiłem to się nie da ".
Ludzie ja robię to dla siebie nie wszystko wychodzi wiadomo, trafi się fajniejszy gen to wrzucam i mam też nadzieję, że tym samym trochę naświetlam geny danego producenta. Nie wiem po co miałbym przeklamywac wyniki, żeby jak to myślicie wam "dopierniczyc" czy o co chodzi.
Najśmieszniejsze jest to, że nikt się nie zapyta co stosowałeś jak ci się to udało, tylko pytania/stwierdzenia z wyrzutem ble


No ja też, niedługo to będzie po kilo ściągał z automata xd

Niestety nie, bo nie robie już automatów. Ostatnio testowaliśmy od fastbuds, ale toczę wojnę ze skoczogonkami i w połowie ich życia część wywalilem, a część na masło poszło, bo szkoda mi było miejsca i światła na nie :/


Z calym szacunkiem ale mi ta roslina na autoflo nie wygląda...

Z całym szacunkiem, masz grubą wiedzę, że po zdjęciu takie rzeczy widzisz ;)


Tam jest 140g ale z łodygami albo na mokro. Jest tu sporo ludzi ze sporym doświadczeniem i takie bajki to nie dla nich.


Ukłon dla tych wszystkich ludzi, którzy twierdzą, że krzak który ma pały jak 1.5l butelka dał z 25g :)


Pozdrawiam wszystkich i mam nadzieję, że zmieni się kiedyś wasze negatywne podejście, z fartem bless !
 

BZK

Konopny Świr!
Weteran
Rejestracja
Kwi 29, 2007
Postów
2,040
Buchów
5,934
Odznaki
12
*Witka ładny ten devil tasman, pała jak u...
**Z całym szacunkiem, masz grubą wiedzę, że po zdjęciu takie rzeczy widzisz ;)
***Pozdrawiam wszystkich i mam nadzieję, że zmieni się kiedyś wasze negatywne podejście, z fartem bless !

*Elko. Pała jak u Rocco z Brejzersów, to fakt.

**dziękuję za uszanowanie i odwzajemniam na start. :)
Grubą to ma Rocco, u mnie europejski taki.. Choć chyba telefon też mam gruby haha, właśnie na foniaku se wbilem na haszkoma jak w tedy gdy pisałem komentarz.
fu*k, tak samo jak w tedy - bez powiekszania, zooma ekranu - środkowe zdjęcie wygląda mi jak plant cięty na bena a potem jeszcze po drodze gdzieś tam toping na dwa tu i tam.. Powiekszam ekran paluchami i troche mi pixeli wiec chujoza. Czas chyba pójść z falą czasów i zakupić jakąś kozacką komórę hahah. je**ć.
Na lapku faktycznie wygląda tak jak to jest a raczej było i jak wyglądać powinno hue hue, fajno nagięte lst, puszczone na wolność w spox momencie plus zgolony gówno warty dół ale nie do samego końca i ładne odrosty, klawe porosty. Z uwagi na złudzenie chujowego ekranu w tel i wizerunku jak po paru cut'ach poprzedzonych wczesniej benkiem wujaszkiem, to wisz umysł myśli - parafrazując - umysł z automatu se myśli, że to nie automat...

Mea culpa.

Zwracam tera więc honor oficjalnie i jak ktoś mnie wyzwie w growers fight na wsypanie ziemi do doniczki to też wycykam by oficjalnie mozna drwić i mówić w mojej obecności i nie... - O, bzk.. Co za LAMUS bez wiedzy, w dodatku z kiepskim smartfonem haha.
Z calym szacunkiem wracając do sedna sprawy, w ch**u mam co Ty se tam będziesz myślał o kimkolwiek - w tym i o mnie - ale nie ma tu na krzaku SUSZU 140 gieta..
Chyba, że liczy sie susz leciutko nie dosuszony, tak tyci tyci..ino ino.. Takie topki w sam raz na słoik a w nim pleche... Ważone 60 calusieńkich minut po ścince, kawał czasu..
bez kitu, aż trzy tysiace sześćset sekund, to tyle co w równowartości pln'ów jest - a raczej było - marzeniem osoby zawodowo myjącej dworcowe szalety w kato w latach 90tych i to z umową.. Tą na czarno...z calym szacunkiem ale takie samo jest marzenie o 140gramach wykurowanego suszu z tego autosa, choć sam w sobie robi wrażenie, git automat w ch*j - to na poważnie.

***Pozdro również. Wiecej luzu ziom subiektywna opinia to nie negatywne podejście.. Dobrze chyba wiesz, że te topy "jak 1.5l butelka" są na foto dobrze wykadrowane, podzielność uwagi jednak nakierowac powinna na widzenie peryferyjne, jak byk widać ze boby są jak etykieta - te dwa najwieksze - a nie jak cała butla która jest walcowatą bryłą tu i tam zwężoną /poszerzoną, podczas suszenia to raczej na masie i w objętości im nie przybywa i nie rosną do rozmiaru 1.5l butli...

Mimo wszystko bardzo ładny okaz automatyczny, tak samo jak Te dodane przez nie autora posta w dalszych komentach.


Sory, kąśliwy dziś jestem. Z calym szacunkiem co nie.. Z przymrożeniem oka se wylałem frustrację w sieci bo mnie dzis wk***ił moj nie ogar z pocztą polską haha, duze elo i luzuj kolego. :tal:
 
Ostatnia edycja:

smoczylot

znów otwieram oczy wk***iony
Weteran
Rejestracja
Lut 22, 2015
Postów
1,594
Buchów
4,378
Odznaki
3
[MENTION=5650]BZK[/MENTION] Mordo idealnie powiedziane-ja by sie aż tak nie rozpisał ale trafione w sedno. Nikt nie mówi że to chu**wa roślina czy coś tylko że tam nie ma aż tyle co autor mówi. Miałem ładne rośliny które dały w okolicach 100g na sucho ale były ze 2 razy większe od tego autosa. Napewno można się cieszyć z takich genów i wyniku ale bez przesady. [MENTION=91768]KulUka[/MENTION] ty twierdzisz jedno, my twierdzimy co innego i tu sie temat kończy bo nie jesteś w stanie udowodnić że masz rację i zamknąć japy niedowiarkom. Nie zamierzam już brać udziału w dalszej dyskusji bo uważam to bezsensowne.
 

judaista

Shalom aleichem
Weteran
Rejestracja
Mar 25, 2010
Postów
587
Buchów
287
Na tym krzaku z 1 posta jest jakieś 70g może 80, ale 80 to max. Do 140 to nawet nie ma podjazdu. Nikt i nic mnie nie przekona że jest inaczej. :sunny:

I nie twierdzę, że roślina jest chu**wa, czy wynik za mały, bo wcale nie. Roślina wygląda super. Nie wiem tylko po co tak zawyzasz wynik z dupy.
 

Karzelekkk

Well-known member
Rejestracja
Cze 18, 2022
Postów
401
Buchów
957
Odznaki
8
Kilka fotek mojej CreamCandy od PanaPestki

D8BD3957-A124-4A35-AB48-0FBA7A94D9C2.jpg

DAE5B7F0-12FF-40D1-B578-D084DC4CFCBB.jpg


Pozdro!
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół