nasiona marihuany

Critical mass*white rhino

Wyszukiwarka Forumowa:

JebaneSlimaki

Well-known member
Buchów
0
ponizszy raport dotyczy White Rhino*Critical Mass tygodniowe suszenie. roslinki sie postresowaly przy przesadzaniu (malo miejsca--->duzy dolek, i zakwitly wczesniej znacznie) dlatego rozkoszuje sie nimi juz teraz.

-wyglad suszu: sporo zywicy, topy zbite, oblane krysztalkami thc,
-zapach: slodziudki. bardzo przyjemny, cos ala anyz? albo jakies owoce slodkie? napewno nie "skunowy" tylko bardzo slodki (lepiej nie opisze).
-smak: slodki, lekko owocowy, owocowo/anyzowy obralem do samych kwiatow dla lepszego smaku, ale i tak tydzien suszy sie.

palenie czas zaczac. lufa nabita. 0.3g w 2 pieknych topikach nabite do lufy. same kwiaty<shiza>.
wychodze, zaraz wracam.
-0.11 pale :spalony:
OCENA:
-smak - 7/10 - dusi dusi dusi ciezko sie pali:pl:. gdyby nie to, 10/10 murowane:yeahh:.
-zapach - 10/10 poprostu slodycz:yeahh:.
-moc - 8,5/10 palilem mocniejsze odmiany. mam nadzieje ze potrzymany z miesiac bedzie lepsza.
-dzialanie - 9/10 jeden buch daje rade wprowadzic w niezly nastroj, dwa daja kopa. trzy jest mocno mocno mocno:zjarany:. powyzej 0.3g/palenia na raz nie testowano. faza zmienna. od bardzo sativowej do indyjki, ciezko mi z czyms porownac, jakby przeplatajace sie np: passiona z jakas mocna sativa. mala lufa = banan i energia. po wiekszym spaleniu zombie

-spalilem wlasnie 3 mega buchy.
smak za***isty. slodki na koncu zalatujacy jakimis sfermentowanymi lekko owocami, albo anyzem? dym drapiacy jak ch*j!
minuta - nic.
3 minuty od palenia - lekka faza.
siada konkretnie po 5 minutach.
*** jaki rozk***.:sunny:
przyjemna faza. lekki natlok mysli, typowo sativowo wchodzi.
szybkosc robienia czegos. wydaje sie ze czas stoi a my lecimy.:jaraczz:
brak body stuned. lecimy jak na sativie.
0.20- ku**a ja pie***le. ja 5 minut temu spalilem lufe! o szit... bomba!!! poprostu tego od palenia oczekuje.
wlaczam film jakis.
najpierw znalezc.
wczesniej ogladany: "najczarniejsza godzina" zostalo ostatnie 15 min
0.24 zjarany jak ch*j oczy lekko czerwone.
0.41 dokonczylem film. problemy z pisaniem. ostatnie 10 min filmu to porazka. lecz i tak efekty specjalne i pomysl ze kosmici jaraja ludzi i zostaje z nich popiol. rozkminy git.
szit szit co mi sie w glowie dzieje :D 3 buchy potezne i naprawde mocniej nie trzeba.
1.46 80 stron wiocha poszlo.
hmmmm czas zbic szklo. kolejny topik trafia do lufy.
1.57 chyba zagram w cod... xD
(puzniejszy komentarz: jako ze staty zaczynaly mi sie okreslac na poziomie kd: 1/4 zaczolem sledzic znow internet. zmienna calkowicie faza. od pustki w glowie do mega natloku mysli. przeplatajace sie wzajemnie
natlok mysli---->wtf i tak nie ogarniesz---->zombi---->natlok mysli)
3.30 ostatnia lufa i do spania.
3.43 SPAC

spalem jak dziecko. pozytywna gana do spania, jak sie mocniej zjara.

raport pisany czesciowo wczoraj, czesciowo dzis. dzien zaczety od lufki, wiec sory jak malo czytelny:spalony:

Kopiacy Ptak

Well-known member
Buchów
0
?wszystko pieknie smuci mnie jednak ten fakt ze pozno wchodzi az 5 minut
sam mam teraz 3 white rhino wiec ciekaw bylem ,zobaczymy co u mnie bedzie ale do tego jeszcze dluga droga czekam az dojda badziewne automaty i zwolnia miejsce

zna ktos odmiany co wchodza max 5 sekund ze tule buszka i czuje odrazu na oczach na bani hajjjj

??????????

JebaneSlimaki

Well-known member
Buchów
0
w max 5 sec... spruboj szalwi.
chyba zadna odmiana nie wchodzi tak szybko :D u mnie pierwsze obiawy zaczynaja sie wczesnie ale potezny rozk*** jest zawsze znacznie puzniej.
zreszta tak samo jest z moim bratem.

zaraz po scince, jak troche podeschlo palilem z bratem.
po spaleniu jednego lolka z krutkiej bletki brat zdegustowany moca powiedzial ze slabe i ze trzeba przyjarac nastepnego, bo nic nie czuje.:zombi: powiedzialem zeby skrecil... co sie okazalo juz problemem.:pr:
wyszlo na to ze skrecil dopiero po 15-20 minutach tak go wgniotlo. na mnie podzialalo energetycznie odrazu. po chwili minelismy sie w fazach ja zamula on jazda. ogulnie smiesznie bylo.
drugiego spalilismy dopiero po godzinie albo 2. :spalony:
szczerze radze poczekac az doschnie na poczatku palilismy po 2 dniach chyba i bylo straszne. nic bardziej drapiacego w gardlo nie palilem :pl: jeden buch 10 sec w plucach i kaszel jak ch*j...

Kopiacy Ptak

Well-known member
Buchów
0
szalwi nie pale i nie chce palac amnesie z osiedla czy inne dobre jarmolki bo u mnie lipy nie ma zawsze czuje juz bucha zanim go wypuszcze

sam mialem juz pare upraw i nigdy nie udalo mi sie tego osiagnac

wiec pytam czy u was jest podobnie

jak mialem herera to palilem lolka za lolkiem
spalilem lolka nie wszedl skrecilem drogiego i go pale wszedl pierwszy skonczylem drogiego wszedl drogi i mnie nie bylo ;D

zawsze o lolka za duzo ;D

dlatego zalezy mi na odmianie o neisamowicie szybkim wejsciu

---------- Aktualizacja posta 19:49 ---------- Czas poprzedniego posta 19:47 ----------

ps popraw ortografie bo od ch bykow widac i to razi

JebaneSlimaki

Well-known member
Buchów
0
blyskawiczne wejscie mialem tylko po syntetycznych kanabinolach.
moze zastanow sie nad dostawca? :sunny:

co do ortografii, nigdy dobrze nie pisalem. a w dodatku teraz jestem lekko zjarany wiec prosze wybaczyc :D

Z

ZWM

Guest
polecam super lemon haze albo super silver haze
lemon wyrywa z butow w mgnieniu oka satysfakcja gwarantowana :freak:
musisz wziasc pod uwage ze im wiecej palisz tym tolerancja wzrasta
kiedys spalalem lufke i mialem banie za kazdym razem teraz spalam gieta i i zalezy raz klepie mocniej raz slabiej

Kopiacy Ptak

Well-known member
Buchów
0
wiem o tym pale juz oporowo od 6 lat ... uprawiam od 2

dzieki za sugestie myslalem o haze ale jednak kupilem 4 ww 4 euforie 3 white rhino 4 bublegumery

nastepnym razem wezme same hazy jak Bog da oczywiscie

teraz jak posadze bo czekam az automaty dojda choc juz je kasam ;p malo mi na nich zalezy to bedzie plon na wigilie tez jak Bog da oczywiscie ;]:spalony:

---------- Aktualizacja posta 17:55 ---------- Czas poprzedniego posta 17:52 ----------

od dostawcy mam amnesie chce cos w ten desen ;p poterzna struktura topow jak potwor jakis pak z paka na paku cos pieknego i ten gleboki haj bardzo przyjemny taki dla siebie samego do glebokiej rozkminy wspaniale palenie

nigdy mi sie nie udalo osiagnac wlasnie tego a na tym mi zalezy najbardziej ale to nie te lampy nie ta moc co ja mam 500 w to pewnie pod 2x wiekszymi roslo

Doobies

Well-known member
Buchów
0
Kopiacy Ptak - spróboj OG KUSH , bedziesz zadowolony :smokee:

Kopiacy Ptak

Well-known member
Buchów
0
haha mam przed oczami wlasnie te ulotke og kush best kush ;p 2012

wyglada smakowicie a ile kwitnie??

---------- Aktualizacja posta 14:23 ---------- Czas poprzedniego posta 14:20 ----------

chcialbym sprobowac kazdej mozliwej odmiany hybrydy ale wiem ze to nierealne <coolpalacz>

Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół