nasiona marihuany

Critical RQS

Wyszukiwarka Forumowa:
B

Benvolioo

Guest
Witam chciałbym się was zapytać mniej więcej za jaki czas będzie gotowa do :harvest:. Jest to critical RQS żyje juz 74 dni od 14 dnia przełączona na flo :D czekam na jakieś wasze porady pozdrawiam

displayimage.php
[/URL][/IMG]

displayimage.php
[/URL][/IMG]

displayimage.php
[/URL][/IMG]

displayimage.php
[/URL][/IMG]
 

Chory Królik

Well-known member
Rejestracja
Kwi 29, 2017
Postów
609
Buchów
4
Jeszcze sporo przezroczystych jest, 2 tygodnie mysle minimum, wszystko zalezy jaki chcesz stan i ile bursztynow, bo jesli max to z 3 na pewno.

Btw po co pytasz jesli masz odpowiednie makro i sam mozesz zobaczyc?
 
B

Benvolioo

Guest
Dzięki a zakładałem temat ponieważ przyda się odpowiednia porada ekspertów :)
 
B

Benvolioo

Guest
Widzę mało doświadczonych ma chęć się wypowiedzieć ?
 

grymasek

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Kwi 2, 2012
Postów
982
Buchów
0
Widzę mało doświadczonych ma chęć się wypowiedzieć ?


Nie kumam po 14 dniach tak ci pły spuchły? ;o czyli 60 dni wega? nie rozumiem naprawde tego zdania.

żyje juz 74 dni od 14 dnia przełączona na flo
 
B

Benvolioo

Guest
74 dni życia a od 14 dnia przełączona na flo czytanie ze zrozumieniem nie bywa najtrudniejsze na swiecie dla tych co potrzebuja od a do z 74 (14/60) dni
 

CienkiLolek

GrubyBolek
Rejestracja
Cze 21, 2017
Postów
154
Buchów
0
Benvolioo jesteś zjarany przypadkiem? :zjarany:

Mordko to nie wina grymaska, że cię nie rozumie, bo ja też nie kumam co ty tam piszesz a trzeźwy jestem :)

"74 dni życia a od 14 dnia przełączona na flo" - z tego zdania można zrozumieć, że po 14 dniach weg przełączyła się na flo co jest trochę niemożliwe :)
 

grymasek

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Kwi 2, 2012
Postów
982
Buchów
0
74 dni życia a od 14 dnia przełączona na flo czytanie ze zrozumieniem nie bywa najtrudniejsze na swiecie dla tych co potrzebuja od a do z 74 (14/60) dni

ziomuś człwoiek che pomódz a ty z pają.... Słuchaj co ty rozumiesz przez słowo flo? bo jesli byś przełączył na flo to miałbys po 14 dniach oznaki kwitnienia a nie pały jak by za 2-3 tygodnia miała być kosa.. Weg świecimi 18/6 a flo 12/12 albo jak fp 12/1 to inaczej, chyba mylisz pojęcia albo ch*j wie co jest grane. Może tez poczytaj a potem gań ludzi... pozdro! to rest in peace!
 
B

Benvolioo

Guest
No dobra mogłem źle sformułować zdanie sorry :D może myślimy o tym samym a źle to napisałem . Pozdro :D
 

Honza

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Cze 26, 2017
Postów
2,624
Buchów
5,265
Odznaki
2
Troche sie czepiacie i niepotrzebnie napinacie (obie strony). zdanie ciezkie do zrozumienia, ale dodajac do 14 "go" ma juz sens... ale jak juz jestesmy tacy dokladni to nie ma info od kiedy kwitnie. 14-go dnia przelaczona na flo, ale kwitnie zapewne od 20-25-go dnia zycia, czyli ma za soba ok 50-55 dni flo. Pozgadywali, to teraz odpowiedz na pytanie. Spokojnie trzeba zalozyc jeszcze 10-14 dni, ale nikt tutaj wrozka nie jest i nie poda dokladnego czasu. Ja bym zalozyl bezpieczne trzy tygodnie do scinki, a jak wyjdzie mniej to... bedzie mniej, proste ;)

Reasumujac - potrzymaj tydzien, wrzuc zdjecie/sprawdz, jak nie bedzie gotowa to poczekaj kolejny tydzien, wrzuc zdjecie/sprawdz... a jak nie bedzie gotowa to potrzymaj kolejny tydzien ;)
 
B

Benvolioo

Guest
No dokładnie tak jak piszesz flo zaczęło się 20-któregoś dnia dokładnie nie pamiętam fotorelki też nie prowadzę :D no chce potrzymac do 3 tygodni i powinno być dobrze. Dzięki za radę i spokój ducha pozdrawiam :)
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół