nasiona marihuany

Curing

  • Autor wątku Usunięty 83314
  • Data rozpoczęcia
Wyszukiwarka Forumowa:
U

Usunięty 83314

Guest
Mam do was pytanie
W pierwszym tygodniu curingu miałam wilgotność 52-55% teraz mam 62-65% mam kupione saszetki regulujące 55 i 62 . Teraz pytanie czy ta wilgotność w słoiku jest ok? Czy zmniejszyć ? Zaznaczę że otwieram co 12 godz na godz
 
U

Usunięty 83314

Guest
Saszetek nie używam kupiłam tak na późniejszy etap żeby wrzucić , tylko mam teraz mam dylemat czy ta wilgotność 62-64 % nie jest za wysoka
 

sacuL

𖤐 Bandolero 𖤐
Rejestracja
Sty 27, 2022
Postów
271
Buchów
1,381
Odznaki
4
Boveda 62% jest idealna sam uzywalem trzymajac w sloikach ziolo ,tylko wazna rzecz ktorej ja nie upilnowalem jak sobie trzymałem zioło świeże w słoiku co przytargałem do chaty ,że każdy woreczek ma wydajność swoją np: ja miałem małe do 30g na słoik więc sprawdź jaki masz rozmiar worka względem gramatury zawartości słoika.
 

Eko

997
Weteran
Rejestracja
Paź 2, 2009
Postów
3,327
Buchów
4,336
Odznaki
13
Wedle upodobań jednym pasuje 62 procent innym 50 procent, wietrz tak jak wietrzysz, to że masz saszetki nie znaczy że nie trzeba wymieniać powietrza, zwłaszcza kiedy produkt jest dla ciebie samego, ale wystarczy wietrzyć raz na 24h przez 15 min potrząsając sloikiem przed tym, i tak przez 2 tyg, potem możesz otwierać poprstu brać i nie wietrzyć, ale kontrolować czy wszytsko ok jeśli ma się kilka słoików, jeśli jeden to wiadomo że na długo nie starczy
 

maly420

$$$
Rejestracja
Paź 10, 2021
Postów
254
Buchów
1,742
Odznaki
5
Wedle upodobań jednym pasuje 62 procent innym 50 procent, wietrz tak jak wietrzysz, to że masz saszetki nie znaczy że nie trzeba wymieniać powietrza, zwłaszcza kiedy produkt jest dla ciebie samego, ale wystarczy wietrzyć raz na 24h przez 15 min potrząsając sloikiem przed tym, i tak przez 2 tyg, potem możesz otwierać poprstu brać i nie wietrzyć, ale kontrolować czy wszytsko ok jeśli ma się kilka słoików, jeśli jeden to wiadomo że na długo nie starczy
Eko dobrze prawi, miałem w dużym słoju ok 50g oraz 4 saszety i po tygodniu bez otwierania szara weszła / może słabo dosuszone, słój nie szczelny , nie wiem teraz otwieram co dzień/dwa na chwilę i jest ok
 
U

Usunięty 83314

Guest
Mam włożoną saszetkę 62%
Ogólne w słoiku mam wilgotność 64-65% temp 20° otwieram dwa razy dziennie na 30 min czy może mi wejść Plecha przy tych warunkach ? Wilgotność nie jest za duża , zaznaczę że jest to 13 dzień curingu
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół