nasiona marihuany

Cygaro z wąsem

  • Autor wątku Kondzio123
  • Data rozpoczęcia
Wyszukiwarka Forumowa:
K

Kondzio123

Guest
Co myślićie o cygarze z czystej marihuanie?? Czy ktoś tego już prubował jak tak to jakie ma wrażenie. :thumleft:
 

Tralaliński

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 30, 2005
Postów
802
Buchów
0
ktos musial byc bardzo bogaty w palenie ze sobie pozwolil na takie cos :) pewnie przezycie masakra poniewaz cygaro sie wolno pali :) ma sie pizdeczke po spaleniku normalnego cygara z tytoniu a co dopiero z czystaj ganji :]
 

vokus

Well-known member
Rejestracja
Gru 20, 2005
Postów
218
Buchów
0
przepis jest na marihuana.prv.pl
 

Lubo

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sty 20, 2006
Postów
2,863
Buchów
3
jezyk napisał:
ma sie pizdeczke po spaleniku normalnego cygara z tytoniu a co dopiero z czystaj ganji :]

Jaką masz niby pizdeczkę po spaleniu zwykłego cygara???
 

Tralaliński

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 30, 2005
Postów
802
Buchów
0
zaciagnij sie dobrze dobrym cygarem :D ja nie pale fajek to mam :]
 

battleangel

Well-known member
Rejestracja
Gru 15, 2005
Postów
151
Buchów
2
Jezyk nie wiem czy wiesz ale to niemożliwe zebys miał "pizdeczke" po cygarze, czy papierosach. Najwyzej moze CI cię w pale kręcić to wszystko. Pozdr. :bounce:
 

vokus

Well-known member
Rejestracja
Gru 20, 2005
Postów
218
Buchów
0
przeczytaj sobie temat "tabaka" jezyk...nawet po wciągnięciu dużej ilości nikotyny nie wystepują zadne high'e :d
 

Tralaliński

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 30, 2005
Postów
802
Buchów
0
jak bralem duzo tabaki to mialem chwilowe zawroty w glowie itp.
 

Nexer

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 30, 2005
Postów
715
Buchów
0
chwilowe zawroty glowy to raczej nie to samo co faza bo gandzi badz alko

swoja droga szkoda ze po fajkach nic nie ma, tyle ludzi je pali :twisted:
 

krzysiekhhns

Member
Rejestracja
Lut 15, 2006
Postów
12
Buchów
0
ja w tamtym roku po moich zbiorach wsadzalem matex do lisci tytoniowych,zwijalem i kopcilem... musze powiedziec ze bylo masakrycznie.. [niechwalac sie niektorzy mowili ze moj matex jest lepszy od tego co byl obecnie dostepny na miescie na rynku] pali sie okolo 20 min i 2 osoby zrobia sie maxymalnie// jak ktos z wroclawia to na rynku sa takie wlasnie bletki smakowe z lisci tytoniowych w andergandzie pod MC`Donalds a dla innych w sklepie internetowym www.andergrand.pl - cena za 1szt. 5pln - wiele rodzaji smakowych do wyboru
a tu bezposredni link >>
http://www.headshop.andegrand.pl/go/katlist-411-412.html [ponad 70 rodzaji!!!]
ps. //to sa takzwane blunty //
POLECAM PRZYNAJMNIEJ RAZ SPRUBOWAć- w koncu raz sie jest mlodym a z takim cygarkiem napewno bedzie dobra faza :thumleft:
 

y00gass

Well-known member
Rejestracja
Gru 25, 2005
Postów
502
Buchów
0
Ja miałem okazje raz zapalic prawdziwe cygaro z MJ.Mój kumpel ma dość sporą plantacje i "nałogowo" robi sobie olejek z Marii.Ukręcił cygaro....( z tego co czytałem musi ono jakis czas przeleżeć).Pali sie dość długo.Faza jest porównywalna jak po bombie.Bynajmniej ja miałem takie oczucia :queen: Sposób bardzo fajny lecz cholernie drogi.Zdecydowanie polecam! :jocolor: :jocolor: :jocolor:
 
Rejestracja
Mar 24, 2006
Postów
736
Buchów
10
ktos to naserio palil? ja zrobilem se cygaro z mj roboty w ch*lere a efekty...
palilem je z kumplem na 3 razy pod koniec smak jest naprawde niedozniesienia
nie polecam :) nie warto kombinowac
96.jpg
 

T_Trichome

Well-known member
Rejestracja
Cze 16, 2010
Postów
447
Buchów
0
Jezyk nie wiem czy wiesz ale to niemożliwe zebys miał "pizdeczke" po cygarze, czy papierosach. Najwyzej moze CI cię w pale kręcić to wszystko. Pozdr. :bounce:

Mimo że nie pale, poczytałem...
Nikotyna

W niskich dawkach (1–3 mg) wykazuje działanie stymulujące, co jest głównym powodem, dla którego palenie tytoniu sprawia przyjemność [...] w małych dawkach działa ona stymulująco, powodując wzmożone wydzielanie adrenaliny, co powoduje wszystkie związane z tym objawy (zanik bólu i głodu, przyspieszone bicie serca, rozszerzone źrenice itp)

W większych dawkach, pojawia się uczucie lekkości, następnie zmiana percepcji, zmiana postrzegania otoczenia, światłowstręt, zmęczenie, brak energii, uczucie oderwania od rzeczywistości.

A i tak btw.
Nikotyna przewyższa toksycznością i mocą uzależniającą wiele nielegalnych narkotyków (niektórzy ludzie uznają ją za silniej uzależniającą od morfiny), pomimo to nie jest jednak do nich zaliczana ze względów kulturowo-tradycyjnych

Szkoda ze THC mimo dużo mniejszej szkodliwości i braku uzależnienia fizycznego, nie jest legalne ze względów kulturowych...
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół