nasiona marihuany

Cyndi 99 x-line

Wyszukiwarka Forumowa:

siersciuh

Well-known member
Rejestracja
Sty 13, 2006
Postów
197
Buchów
0
Edit: Wysek
C99 jest nadzwyczajnie produkcyjną, mocną i stabilną rośliną. Hodowcy zazwyczaj widują preflowery w ciągu 4-6tyg. Zapach jest bardzo słodki, owocowy. Plony wysokie zależnie od użytych metod. Styl podcinania i ilość roślin na powierzchni stwarza WIELKą różnicę. Zapach wydzielany przez Cinderelle jest raczej ''nietypowy'' jednak nie jest to zapach skunkowy, raczej słodkawo-owocowy. C-99 zawiera bardzo dużo THC. Kilka generacji C’99 jest dobierane na większa ilość sativ o bardzo dużej zawartości THC dając efekty psychodeliczne, planty tak więc mogą potrzebować tygodnia dłużej niż pierwotne C’99, ale 8 tygodni fazy kwitnięcia (12h/12h) to wciąż bardzo krótko na tak owocową sative.


 
Ostatnią edycję dokonał moderator:
G

Green

Guest
jak najabrdziej polecam szysta sativka krotki czas kwitnenia rewelacyjny zapach jezeli jeszcze tarfisz na anansowy fenotyp to juz wogole poezaj, ostatnio mialem taki phenotyp ze wogole nie przypominal zapchu ganji byl poprostu niesamowity lekka kwaskowata nuta :)
moc masakryczna nie moge zlego slowa o tej odmianie powiedziec szkoda tylko ze juz nie mozna doastac pierwszej C99 od braci grim ale to co ma do zaoferowania female seeds jest rowniez rewelacyjne
pozdr.

ps. i co najwazniesze dochodzi w naszym klimacie :)
 
S

sfn

Guest
siersciuh napisał:
co myslicie ktos mial
ja mam teraz w szafie 5 i jak narazie ładnie sie rozwijaja mam tez jedna WW to w porownaniu z C'99 to kolos. Sa w miare łatwe w uprawie, na pewno mniej znich bedzie stafu ale mam nadzieje ze nadrobią mocą :-D
 

Laska

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 15, 2005
Postów
650
Buchów
1
66.jpg

zdjęcie roku na icmag'u
(słabo? :shock: :shock: )
 

Pasikonik

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Gru 8, 2005
Postów
808
Buchów
1
Tak myślę, że ją kupię 5 albo 10 nie wiem na pewno :D ale moja ocena na nią jest dobra 8/10 ze wzgledu na :
-dobra moc
- ponoc smaczek wporzo
- srednio dobry zbiór
- w miare porosta w uoprawie

jeden minus
- jak dojdzie to juz troche pooźno... wrzesień to juz rok szkolny sie zaczyna a wiadomo co i jak z nauką szczegolnie w liceum.. ale damy rade jak 2 dojdą to bedzie EXTRA wkoncu moj 1 out...

[ Dodano: 2006-04-10, 21:41 ]
poprawka nie wrzesien tylko paxdziernik
 

Protektus

Well-known member
Rejestracja
Kwi 19, 2006
Postów
373
Buchów
0
Do jakich rozmiarów może dojść c99 jest raczej niską czy wysoką rośliną. Co prawda wiem że na oucie wszystkie są wielkie ale tak mniej więcej wysadziłem 10 maja. Słońce mają non stop jak tylko jest na niebie :) Pozdro
 

Fernandoo

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 12, 2006
Postów
1,571
Buchów
3
ma ktoś fotki tej roslinki z własnej hodowli ?? :queen:



do administratorów,moderatorów sory za odświeżanie starego tematu
 

terrorister

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Wrz 24, 2006
Postów
1,000
Buchów
6
ja mam w boxie 3. kupiłem na cannabisie od female fotek niestety nie mam bo nie mam cyfrówki a fonem to nie ma co bo ch*j.a z tego. powiem że fajnie się rozkrzacza ja mam ją stosnkowo niskąjakieś 15 - 20 cm. ale rozkrzaczona. zapaszek jest taki jak ja go określam "" zielony zapach:" moim zxdaniem podchodzacy nieco pod cytryne
 

kamil846

Well-known member
Rejestracja
Mar 18, 2006
Postów
168
Buchów
0
odswiezam temat bo chyba nie bede zakladal w takiej sprawie nowego:
ILE WAM SIE UDALO NAJWIECEJ ZEBRAC GRAMOW Z JEDNEJ ROSLINKI C`99?
 

Majkel

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Gru 10, 2006
Postów
929
Buchów
5
ilekolwiek innym się udało, to Ty z pewnością za pierwszym
razem rekordu nie pobijesz.! :farao: :pl:
 

bigtopper

Active member
Rejestracja
Cze 4, 2007
Postów
33
Buchów
0
haha Majkel_ohdobrze powiedziane, poprostu nie rozumiem ludzi którz ynie lubiąpoczekać na efekty swojej pracy, zawsze miłe niespodzianki jak np (ilosć zbioru) mogąCię uszczęśliwić więc lepiej wstrzymaj sie i moze zostaneisz miel zaskoczony ;) :queen: :salut:
 

kamil846

Well-known member
Rejestracja
Mar 18, 2006
Postów
168
Buchów
0
Majkel_oh napisał:
ilekolwiek innym się udało, to Ty z pewnością za pierwszym
razem rekordu nie pobijesz.!
NIe wkur.... ze ludzi po co takie cos piszesz myslisz ze przez to jestes z.a.j.ebisty? Zadałem takie pytanie bo nie uprawialem nigdy tej odmiany i jestem ciekaw ile komu sie udalo sciagnąć z tej sativki i tak ciezko ci jest to pojąć ?Jezeli nie uprawiales tej rosliny to pytanie nie bylo do cibie skierowane peace. Aha bigtopper zampamietaj jedno nie czytasz w moich myslach
 

Majkel

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Gru 10, 2006
Postów
929
Buchów
5
he he. To, że jestem
kamil846 napisał:
z.a.j.ebisty
to inna sprawa. :p

a co do C'99.
Ale po co chcesz to wiedzieć. Podaj chociaż czy chesz wiedzieć ile max. ktoś
wyciągnoł na outdoor, czy indoor.? skąd mamy to wiedzieć.?
kamil846 napisał:
zampamietaj jedno nie czytasz w moich myslach
właśnie, dlatego nie wiem tez jak w Twojej główce w tym kołowrotku ten chomik się kręci. :pr:
 
G

Gość

Guest
witam i przepraszam za odświeżanie starego tematu i mam kilka pytan odnośnie c99 którą mam na out a dodam za to mój pierwszy out więc prosze o wyrozumiałość
1.kiedy zaczyna kwitnąć(który miesiąc)c99
2.kiedy powinna dojść??
3.ile mozna zebrac G na out mam 3 krzaki (średnio )
dzieki za odpowiedzi
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół