nasiona marihuany

Czarna łodyga

Wyszukiwarka Forumowa:

Lubo

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sty 20, 2006
Postów
2,863
Buchów
3
1. Rodzaj oświetlenia (hps, świetlówki, nateżenia światla)
2. Klon czy Nasiona
3. Rodzaj podłoża, jaki soil mix, ph gleby
4. Czestotliwość podlewania
5. Wentylacja
6. Rodzaj użytego nawozu (chemiczny czu organiczny), dawki nawozów
7. Długość życia rosliny
8. Temperatura (w fazie ciemnej i jasnej)


:arrow: 1. hps250w 12/12
:arrow: 2. siona
:arrow: 3. 1/2 ziemia, 1/4 torf
:arrow: 4. co 2-3 dni, ostatnio zaprzestałem na 4 dni bo listki zrobiły się oklapnięte
:arrow: 5. duży wiatrak
:arrow: 6. biohumus trzeci raz dziś bo brakowało im azotu
:arrow: 7. miesiąc i tydzień
:arrow: 8. htw

RAtunku! Pisałem wcześniej że listki tak jakby mi więdły (głównie młodziutkie na szczycie). Zrobiłem FIM i obciąłem szczyt z tymi chorymi listkami. co się okazało - łodyga była w środku czarna! Kto wie co się stało?
 

Orion

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Mar 16, 2006
Postów
2,316
Buchów
10
Skoro stożki więdną, umierają to brakuje BORu, ale to, że łodyga była czarna w środku to CZARNA magia..

Dostarcz tego składnika i oblukaj czy pomoże.

Aa chwila , czy łodyga zrobiła się w środku czarna dopiero po zastosowaniu FIM ?
jeśli tak to ok, bo jak obcinasz listki, łodyżki to one po kilku godzinach wysychają i są brązowo czarne potem końcówki łodyg, listków usychają.
 

Lubo

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sty 20, 2006
Postów
2,863
Buchów
3
AtomBoy napisał:
Aa chwila , czy łodyga zrobiła się w środku czarna dopiero po zastosowaniu FIM ?

nie, była czarna już wcześniej, nawet trochę na zewnątrz jest czarna troszkę, listki więdły w tym miejscu gdzie była czarna łodyga, ściągałem klona z innego miejsca na roślinie (zdrowy klon) i tam łodyga była normalna, zielona.

AtomBoy napisał:
Dostarcz tego składnika i oblukaj czy pomoże.

Sieknąlem biohumusem narazie.

Trochę się martwię bo myślałem że obetnę tyle łodygi że usunę całe czarne gówno, niestety ciachnąłem najbliżej niższego pięterka jak tylko się dało a tam dalej jest czarne, boję się żęby ta zaraza nie przeszła na dolne partie liści.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół