nasiona marihuany

Czas na hasz - metoda "na sucho - suchy lód"

Wyszukiwarka Forumowa:

slow burn

HPS 250
Weteran
Rejestracja
Lip 15, 2013
Postów
1,531
Buchów
1,322
Odznaki
1
Mi troche szkoda normalnego twaru bo mam maly namiot i malo zbieram i tak ale z lisci zawsze robie przytopowych i tam jakies marny gram czy dwa sie zrobi ale robie normalnie na mokro Zawsze. Moze warto sprawdzic jednak ten suchy lod.
 

bingobum

Well-known member
Rejestracja
Wrz 3, 2021
Postów
415
Buchów
379
Odznaki
2
ja jednak skrecilbym z tego lolka i sprawdzil:D
mając taki piękny haszyk kto by chciał "cienką trawę" palić ;-) miałem w planach dodatkową ekstrakcje do BHO... ale odpuściłem po tym jak zobaczyłem ile kiefu się wysypało

nawiasem mówiąc, to teraz chyba już tylko taki haszyk będę robił zamiast BHO- zdecydowanie mniej z tym pieprzenia i praktyczne bez chemii
 
Ostatnia edycja:

MiczBuhanen

Well-known member
Rejestracja
Gru 7, 2020
Postów
1,064
Buchów
4,157
Odznaki
4
Suchy lód zamawiales czy stacjonarnie kupowales?
 

bingobum

Well-known member
Rejestracja
Wrz 3, 2021
Postów
415
Buchów
379
Odznaki
2
EPILOG:

Materiał został skompresowany po raz drugi. Proces trwał 8h, z czego godzinę w temperaturze 40 stopni. Objętościowo zmniejszył się o 5-10%, struktura zrobiła się zdecydowanie bardziej jednolita- to już nie wygląda jak sprasowany pyłek. Zapakowane w papierki, zamknięte w słoiku będą teraz leżakować 6 miesięcy w lodówce aby wszystko się ładnie "przegryzło".

Resztki haszyszu- zeskrobane z praski- rozsypałem do kapsułek do Mighty (0,2g), dodając do suszu +- kawałek wielkości główki od szpilki. Ło panie, jakie to je dobre! ?
 

druh nabuhah

jak moge to pomoge
Rejestracja
Lis 30, 2020
Postów
1,608
Buchów
6,989
Odznaki
11
Elegancki sposob, kiedys trzepalem z pokruszonych topow, to byl lilaczek jak dobrze pamietam, w mlynku zamrazalem i trzachalem trichomy strasznie powoli to szlo no ale ch*j, uzbieralem cos ponad grama, schowalem do mlynka w oddzielna przegrode zeby sie nie zgubilo, moja otworzyla i wszystko na ziemie wy***ala :D @slow burn palilem z tego tematu wytrzepanego, brzydkie to zielone bez trichomow, smak zapach jakby stracilo i powiem szczerze ze wiaderko nie wiele mialo do zaoferowania :D
 

Asiworek

Well-known member
Rejestracja
Gru 17, 2021
Postów
237
Buchów
666
Odznaki
2
Jak oni Ci to przywiezli? na allegro jest 1 aukcja 5kg suchego lodu za 250 zł i gosciu pisze że "to sublimuje 3kg na dobe a przesyłka idzie około dobę więc trzeba sobie obliczyć ile kg zamowic żeby styknęło".
 

bingobum

Well-known member
Rejestracja
Wrz 3, 2021
Postów
415
Buchów
379
Odznaki
2
Jak oni Ci to przywiezli? na allegro jest 1 aukcja 5kg suchego lodu za 250 zł i gosciu pisze że "to sublimuje 3kg na dobe a przesyłka idzie około dobę więc trzeba sobie obliczyć ile kg zamowic żeby styknęło".
zamówiłem 5kg w styropaku do paczkomatu- doszło ponad 3 kg na drugi dzień (być może sprzedawca sypie coś więcej)
 

Asiworek

Well-known member
Rejestracja
Gru 17, 2021
Postów
237
Buchów
666
Odznaki
2
Gaśnica śniegowa 2kg kosztuje w sumie 200zł, też by się nadała co nie
 

MiczBuhanen

Well-known member
Rejestracja
Gru 7, 2020
Postów
1,064
Buchów
4,157
Odznaki
4
Ta cena 250 zł to jest przesada... Obecnie są zawirowania na rynku w związku z brakiem co2 i suchego lodu... Ja czekam aż te ceny się unormuja
 

Asiworek

Well-known member
Rejestracja
Gru 17, 2021
Postów
237
Buchów
666
Odznaki
2
Za tydzień-dwa wrzucam relację z produkcji haszu metodą z suchym lodem. CO2 wezmę z gaśnicy, przetransportuję w nieszczelnie zamkniętym termosie, bo pewnie by się generowało ciśnienie, i w domku bardzo mocno pokruszony wysuszony temat (zgodnie z tym jak robią na prawie wszystkich instrukcjach video) pomieszam z lodem i wytrząsnę przez worek ~160 mikronów. Wyniki ludzi są zaskakujące. oczywiście dodatkowe wytrząsania po ponownym chłodzeniu i inne gradacje worka też wypróbuję.
Z ostatniej produkcji bubbla wyszło mi 4g z całego wora suszu także przy tej ilości syfu jak się narobi w chałupie w tak relatywnie długim czasie i z tak słabym rezultatem to kompletnie mija się z celem a tutaj po 30-50% nawet uzyskują. Nie mogę się doczekać :devilish:
 
Ostatnia edycja:



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół