nasiona marihuany

Czego brakuje?

Wyszukiwarka Forumowa:
L

Loui Grow

Guest
Ziemia kwiatowa BLUMENERDE

---------- Post Zaktualizowany 17:41 ---------- Data pierwszego postu 17:39 ----------

Ziemia od ATHENY
 

Aerith

Well-known member
Rejestracja
Lip 14, 2017
Postów
92
Buchów
0
a czym podlewana była/jest?
i czy stosowałeś jakieś nawozy jak tak to jakie
 
L

Loui Grow

Guest
Wodą deszczówką plus nawozy podstawowy mineralny z NPK 6/3/6 i ma jeszcze wszystkie inne składniki jak np. żelazo, wapń, mangan, cynk itd. i drugi stymulator na kwitnienie NPK 0/1/3 bo inne zaczęły już kwitnąć.

---------- Post Zaktualizowany 17:50 ---------- Data pierwszego postu 17:49 ----------

ten drugi prócz NPK ma jeszcze magnez
 

Aerith

Well-known member
Rejestracja
Lip 14, 2017
Postów
92
Buchów
0
wydaje mi się, że ma tego po prostu za dużo. Można by było gdybać czego ma za dużo, być może żelaza.
Ale ja na twoim miejscu zacząłbym obniżać jej ph, najlepiej zaopatrz się w coś czym zmierzysz ph i do zwykłej wody z kranu dodaj trochę octu, tak żeby ph było nawet koło 5.
 

Afroman

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Cze 16, 2010
Postów
734
Buchów
13
Wyglada na deficyt magnezu, przez złe ph nie może pobrać go z gleby. Podsyp łyżkę stołową lub dwie dolomitu i podlej.
 
L

Loui Grow

Guest
chodzi o to że ja je podlałem wczoraj pierwszy raz od 2,5 tygodnia dlatego że deszcze padały, może od tego podlania poczekać trochę wrócą do formy, zresztą napisze jeszcze za jakiś czas

---------- Post Zaktualizowany 18:05 ---------- Data pierwszego postu 17:57 ----------

a te pierwsze liście co pojedyncze rosną to w ogóle są żółte i zaraz odpadną
 
Ostatnia edycja:

Afroman

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Cze 16, 2010
Postów
734
Buchów
13
Dolomit nie działa od razu, dobrze byłoby zrobić oprysk cal-mag.
 

Honza

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Cze 26, 2017
Postów
2,624
Buchów
5,265
Odznaki
2
Moje oko mowi, ze winne jest ph podloza. Wyregulowac i zaczac dbac o dobre jedzonko. Afroman prawde mowi, oprysk nie zaszkodzi. Wydaje mi sie, ze robactwo zjada ci krzaka i moglo uszkodzic korzenie...
 
L

Loui Grow

Guest
Dzisiaj wyglądają gorzej







sorry za jakość zdjęcia trochę zamazane wyszło... Oprócz żółtego między żyłkami pojawiły się plamy
 

Chrumchrumek

Well-known member
Rejestracja
Wrz 23, 2014
Postów
115
Buchów
0
Jakie oświetlenie i jak wysoko je masz nad roślinami? I jak często podlewasz? Podobnie wygląda liść na mojej roślinie , który jest na samym dole po solidnym przesuszeniu.
 
L

Loui Grow

Guest
Trzymam je na dworze a nawozami podlałem po 2.5 tygodnia od poprzedniego podlania w między czasie był deszcz.
 
L

Loui Grow

Guest
Chyba nic im się nie stało ponieważ ani poniżej ani powyżej tego piętra nie widzę żadnych zmian a po drugie to pną się do góry i kwitną. Podlałem rośliny stymulatorem i dzisiaj dopiero wyszło że jeden z nich to samiec.

---------- Post Zaktualizowany 18:20 ---------- Data pierwszego postu 18:11 ----------

Na górnych partiach nie widzę żadnych zmian tylko na dolnych, na tych młodych u góry nic nie ma. To oznacza że wróciła do normy czy ten liść ma też wrócić do normy i być zielony czy on po prostu już taki będzie żółty z plamami?
 
C

CoolGrow

Guest
Żółty kolor liści raczej się nie rozprzestrzenił na inne piętra, a kolor na tych chorych liściach nie zmienił się na gorsze ani na lepsze. Może po prostu zaczęła kwitnąć i pobierać z tych liści odżywkę.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół