nasiona marihuany

Czemu nie moge sie wyluzowac?

Wyszukiwarka Forumowa:
B

bartuss2

Guest
Siema.
Przedwczoraj pirewszy raz jaralem, i balem sie czegos,niewiadomo czego,zlapalem dola na 10 sek, a potem nic nie czulem, potem zjaralem druga kostke w 3 wzialem wiecej buchow i lekko przyjemnie mi sie zrobilo, ale to jeszcze nie to, na drugi dzien znowu jak jaralem to nie moge sie wyzluzowac przed jaraniem :/ boje sie czegos a nie wiem czego, co zrobic? pomozcie
 

VERSACZ

Well-known member
Rejestracja
Maj 30, 2006
Postów
396
Buchów
0
jaraj gdzies gdzie napewno nie bedziesz mial zadnego przypalu wtedy sie wyluzujesz.
a jak wiecej bedziesz palil to ci to i tak przejdzie i bedziesz palil w chacie i rozmawial
ze starymi :D
 

banan

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Cze 17, 2006
Postów
702
Buchów
2
za pierwszym razem to sie zdaza czasami bo nie wiesz czego spodziewac sie po :queen: moja rada - pal wiecej i czesciej :geek:
 
B

bartuss2

Guest
banan napisał:
bo nie wiesz czego spodziewac sie po
dokladnie,niewiedzialem czego sie spodziewac dlatego mialem stracha, a teraz mam stracha caly czas ze zlapie dola ^^
 

banan

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Cze 17, 2006
Postów
702
Buchów
2
jak sobie zapalisz to ten strach cie opusci :geek: zaufaj mi :queen:
 

UseRSppC

Member
Rejestracja
Cze 29, 2006
Postów
24
Buchów
0
Po prostu staraj się przełamać strach - ganja jest dobrym lekarstwem :]. Jak zajarasz to Ci przejdzie. Jak zajarasz pare razy to zapomnisz o strachu. A kiedyś będziesz się z tego śmiał :]
 
B

blancik

Guest
wszyscy którzy się wypowiedzieli mają 100% racji, ale jest jeszcze jeden motyw, zapal sobie ze swoim jakimś za***istym ziomem, wtedy dopiero poznasz jaka to bajka :thumright:
Powodzenia i luzu przedewszystkim
Pozdro dla wszystkich :thumright:
 

hlor

Well-known member
Rejestracja
Mar 28, 2006
Postów
127
Buchów
2
Probuj dalej to napewno ci wyjdzie!!
 

borsuk2216

Well-known member
Rejestracja
Gru 25, 2005
Postów
156
Buchów
0
jezeli sie boisz to moze nie jaraj po co masz sie stresowac to nie o to chodzi przeciez nie musisz palic jak sie boisz , wez sobie wszystko poukladaj w glowie spokojnie i dopiero bo tak szkoda zebys sie zrazil;) pozdro
 

durielek

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Mar 23, 2006
Postów
1,073
Buchów
0
snajdz sobie idealne miejsce do tego i dobrych ziomkow...najlepiej co tez niepalili jeszcze bo przy takich pewniej sie bendziesz czul jarajac!wtedy bendzie bendzie fajna beka i mila faza!!bo faza przewaznie zla moze byc przeez otoczenie a nie samego siebie...!!sam znam swoje poczatki i pierwsze fazy nie byly tak mile jak teraz...
 

MiM

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sty 18, 2006
Postów
880
Buchów
1
LOL jak mozna byc Spięty po paleniu :D
 
B

bartuss2

Guest
No teraz juz nie jestem spiety xD tylko narazie mam jednego ziomka kuzyna i z nim jaralem,ale dzisiaj jak przyjedzie z towarem to pojde bo mojego zioma z klasy to zajaram, zobaczymy jak bedzie :)
 

Zieli

Member
Rejestracja
Sie 30, 2006
Postów
13
Buchów
0
tak to dac dzieciom baki meen


zwal se konia bedzie luzik meen
 
D

Di-O

Guest
bartuss2 napisał:
Siema.
Przedwczoraj pirewszy raz jaralem, i balem sie czegos,niewiadomo czego,zlapalem dola na 10 sek, a potem nic nie czulem, potem zjaralem druga kostke w 3 wzialem wiecej buchow i lekko przyjemnie mi sie zrobilo, ale to jeszcze nie to, na drugi dzien znowu jak jaralem to nie moge sie wyzluzowac przed jaraniem :/ boje sie czegos a nie wiem czego, co zrobic? pomozcie

nie pal ;]
 

jaracz

Well-known member
Rejestracja
Mar 25, 2006
Postów
80
Buchów
0
Di-O napisał:
bartuss2 napisał:
Siema.
Przedwczoraj pirewszy raz jaralem, i balem sie czegos,niewiadomo czego,zlapalem dola na 10 sek, a potem nic nie czulem, potem zjaralem druga kostke w 3 wzialem wiecej buchow i lekko przyjemnie mi sie zrobilo, ale to jeszcze nie to, na drugi dzien znowu jak jaralem to nie moge sie wyzluzowac przed jaraniem :/ boje sie czegos a nie wiem czego, co zrobic? pomozcie

nie pal ;]

Już to piszesz drugi raz, powtarzasz się chłopie.
Jak nie wiesz ocb to nie pisz lepiej.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół