nasiona marihuany

czemu nie rosną!!!

Wyszukiwarka Forumowa:

SMIESZNY1

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sty 19, 2006
Postów
519
Buchów
0
Dobra potrebna pomoc bo nie wiem co robić. Sprawa taka że zostaly mi 4 roślinki i coś ch***wo rosną! posadzilem wszystkie w oucie na początku maja. Mam dwa DP i dwa Top'y 44. Trzy siegaja mi do kolan dopiero. Koleżka który kupował je ze mną ma już roślinki dużo wieksze.
Początkowo schły liście i żółkły od dołu, stwierdziłem że to może z braku fosforu. Po zapodaniu im nawozu fosforowego kolorku nabrały i nadal nie rosną.
Czy to ziemia ma za wysokie pH? Narazie przesadziłem jedną najmniejszą ktora ma bagatela....20cm :scratch: do doniczki z inna ziemią i o dziwo rośnie!
Qrwa czy da sie to jakoś podratować wszystko???
Ta jedna w doniczce nie wiem czy urośnie do kwitnienia, nie wspominając o tamtych na miejscówce.
Może roztworem wody z kwaskiem cytrynowym zlać wodę?
Będzie coś z tego? :bounce:
 

kayaman

Well-known member
Rejestracja
Sty 26, 2006
Postów
108
Buchów
0
SMIESZNY1, moze miałeś poprostu fatalną ziemie na miejscówce i za mało słonca , moja top ma 1,3m i tez ją posadziłem na początku maja .Weż ją jeszcze podlej jakimś nawozem ,moze coś pomoze
SMIESZNY1 napisał:
Może roztworem wody z kwaskiem cytrynowym zlać wodę?
na chuuj , co to da
SMIESZNY1 napisał:
Będzie coś z tego?
ale z palenia czy z podlania kwaskiem , bo palenia moze coś byc , nic nie masz juz do starcenia więc czekaj .
 

hbsh

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Maj 6, 2006
Postów
659
Buchów
2
Jest tem pewien ze to z braku swiatla. Mam a wlasciwie mialem bardzo podobna sytuacje! Na jednej miejscowce jest malo swiatla i moje DP maja po 50 - 60 cm (wysadzane w czerwcu)! A na drugiej miejscowce gdzie jest przestrzen i duzo swiatla DP ma ok 90 cm i pieknie rozkrzaczony jest a ww jest troszeczke nizsza. Niby z braku swiatla rosliny sie wyciagaja i powinny byc jeszcze wyzysze niz normalnie ale tak jest w mlodym stadium! Pozniej rosliny poprostu nie rosna! Moze to tez od tej ziemi! Peace!
 

dlugi_as

Well-known member
Rejestracja
Maj 11, 2006
Postów
191
Buchów
0
a co zrobic by te warunki polepszyc ?? wykopac ja bardzo wielki dolek ?? i wrzuci wuhte pelno ziemi kupnej ?? czy to cos da, nic nie pogorszy ?? bo ja juz sam nie wiem co robic, mam ten sam problem, a z moich domyslow i innych forumowiczow, wychodzi ze to gleba !!!
 

SMIESZNY1

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sty 19, 2006
Postów
519
Buchów
0
No mi też sie wydaje że ziemia.
to co wybrać tą ziemie i dosypać świeżej czy jak?
Słońca mają dużo serio o to zadbałem bo rosną na ładnym stoku.
A od tego kwasku im nie bedzie nic?
rozrobiłem 4 lyżeczki na 5 l wody. rozlalem na 3 roślinki.
 

dlugi_as

Well-known member
Rejestracja
Maj 11, 2006
Postów
191
Buchów
0
z tym kwaskiem to wynalazek, napisz za kilka dni, jakie sa zmiany po tym kwasku, ja teraz mysle co z ta ziemia zrobic
 

dlugi_as

Well-known member
Rejestracja
Maj 11, 2006
Postów
191
Buchów
0
no to moja najwieksza tez jest takie wielkosci !! u mnie non toper pada, nie mam jak sie na miejscowke wybrac, bo pogoda lipa !!!
 

SMIESZNY1

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sty 19, 2006
Postów
519
Buchów
0
Byłem na miejscówce i nic im nie jest (jak widać na zdjęciu bo to dzisiejsze)
wybrałem troszke ziemi dookoła korzeni przelałem je wodą wsypałem nowej 6,5 pH i podlałem. Zobaczymy.
Jutro podleje je krowiakiem rozcieńczonym z wodą. Może azot je wyciągnie troche.

[ Dodano: 2006-08-21, 13:27 ]
No i po przeszlo tygodniu mamy takie cuda.
Zapodalem im troszkę treningu kilka dni temu.
Jak na pierwszy raz to chyba nieźle wyglądja co? czy nie? :scratch:
Najmniejszą zabrałem z miejscowki bo wogole nie rosla (za wysokie pH)
Reszcie obniżylem i efekty widać.
Ostatnią przygiolem dziś tzn wczoraj ale dziś nie byłem na miejscówce.
Jak dla mnie to z tych dwoch coś będzie a ta najmnijsza to może na makumbe pójdzie czy coś. :thumright:

http://preview.moskar.photosite.com...hotoSiteOnlineTool.dll?CMD=CMDStartOnlineTool

[ Dodano: 2006-08-21, 13:34 ]
no i proszę
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół