nasiona marihuany

Czemu prawie zawsze mam zmułe ? =/

Wyszukiwarka Forumowa:
N

NaTaLcIa

Guest
Tak jak w temacie...
Czesto gdy jaram to zamiast duzo rozmawiac, smiać się z ziomami to wole np. usiąsc sama, rozkminiać i wogole... Łapie mnie taka zmuła ze hej...
Jestem ciekawa czemu tak się dzieje??

Bu$iaki :) :*:*
 

VipGrower

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Maj 9, 2006
Postów
629
Buchów
1
Poprostu nie potrafisz dobrze rozkrecic sobie fazki ;) wszystko zalezy od odpowiedniego podejscia :thumright:
 

borsuk2216

Well-known member
Rejestracja
Gru 25, 2005
Postów
156
Buchów
0
mozliwe ze to przez temat jaki palisz bo nieraz trafi sie wlasnie taki zamulajacy typowy fotelowiec ze sie siedzi i rozkminia rozne rzeczy na rozne sposoby heh ;) wtedy faza rozgrywa sie we wlasnej glowie , moze zmien staffik albo staraj sie wkrecic w gadke z ziomkami pozdro :)
 
N

NaTaLcIa

Guest
Od teraz kiedy bede zjarana będe nawijać, nawet o byle czym :) MAm nadzieje że to pomoze :D
Dzisiaj będe pierwszy raz paliła hasz , boje się bardzo (nie wiem czego ;-)) mam nadzieje ze to zle nie wpłynie na moją "faze" :)
Pozdro Maryśki :p :)
 

borsuk2216

Well-known member
Rejestracja
Gru 25, 2005
Postów
156
Buchów
0
rob wszystko tak jak czujesz a bedzie luz , pamietaj nic na sile ;) milej zabawy :)
 
N

NaTaLcIa

Guest
dziękuje, dziękuje :) Wszelkie relacje zdam jutro rano :D Pozdrówka
 

VERSACZ

Well-known member
Rejestracja
Maj 30, 2006
Postów
396
Buchów
0
pewnie nie jarasz za duzo a raczej malo i sie nie wkrecilas jeszcze :D
czasami zalerzy tez od palenia bo po indice sa bardziej takie rozkminy a po sativie
smiechawa i gadaka. mysle ze jak popalisz z tydzien codzienie pare razy to odwiesisz :D
 
N

NaTaLcIa

Guest
VERSACZ masz racje , nie jaram duzo...
Chociaż powiem szczerze ze coraz więcej... czasami mnie to przeraza bo w koncu jestem dziewczyną, ktora nie powinna myslec o narkotykach...
E tam :p :D :cheers: :queen:
 

VERSACZ

Well-known member
Rejestracja
Maj 30, 2006
Postów
396
Buchów
0
ja mam sporo kolezanek co pala jak lakomotywy :D
a chlopacy sa inni tez nie powinni myslec o narkotykach :D
ale co zrobic jak nasza polska mlodziez zdemoralizowana :tongue:
 
N

NaTaLcIa

Guest
ehh... własnie...
i zawsze polska młodzież jest najgorsza... =/
 

kopciuszek

Member
Rejestracja
Cze 22, 2006
Postów
24
Buchów
0
zawieszasz bo albo palisz ch***wy sprzet, albo zle sobie ksztaltujesz piz*e, znam to :thumleft:
 

Samoel

Member
Rejestracja
Maj 13, 2006
Postów
5
Buchów
0
VERSACZ napisał:
pewnie nie jarasz za duzo a raczej malo i sie nie wkrecilas jeszcze :D
czasami zalerzy tez od palenia bo po indice sa bardziej takie rozkminy a po sativie
smiechawa i gadaka. mysle ze jak popalisz z tydzien codzienie pare razy to odwiesisz :D
No u mnie to jest znowu całkiem na odwrót, im więcej jaram dzień w dzień to tym częściej zmułe łapie. Czasami gdy zrobie sobie jakąś dłuższą przerwe w jaraniu, i po niej walne sobie np. wiaderko to łapie taką faze, że wisze pod sufitem. :king:
 

VERSACZ

Well-known member
Rejestracja
Maj 30, 2006
Postów
396
Buchów
0
ja pale codzienie i sie nigdy nie zamulam chyba ze za mocna banie zlapie,
za daleki odlot :D czasami robie dniowe przerwy jak nie mam hajsu na palenie
 

d3StRuCtOR

Well-known member
Rejestracja
Mar 26, 2006
Postów
251
Buchów
0
zalezy z kim sie pali i jak czesto jak palisz czesto to wiadomo ze 0 fazy a jak co drugi dzien to jest faza i ch***wo palic samemu i jak niema co robic w towarzystwie to zawsze brecha jest :pr:
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół