nasiona marihuany

Czterej pancerni i bongo. 250-600W Hps.100x100x160. 6xMoby Dick Barney's Farm. 1x Baby Boom Auto - Kannabia Seed. 1x ?????

Wyszukiwarka Forumowa:

Babaluga

Well-known member
Rejestracja
Kwi 27, 2020
Postów
121
Buchów
182
Z chęci przetestowania zakupiłem 6x Moby dick. Podobno cuda, odmiana o gigant plonach i 24% thc ???? no to zweryfikujemy zwłaszcza że to nowość Barney's Farm. Przybłąkał się Baby Boom i coś co rośnie jak szalone bo ma nie całe 3 tyg. Iza cholerę nie pamiętam więc namiot z niespodzianką.. jak to rano ????

Namiot własnej produkcji 100x100x160
Dwa pasywne wloty na dole i dwa wyloty w suficie wspomagane wiatrakami 120cm PC.
Ziemia Biobizz light
Nawozy: top-max, bio-grow, bio-bloom, shitbat.
Doniczki 10lx7
Hps 250-600W

Lecą na 250W.
Temp. 28 w dzień. Noc 24.
Wilgotność 60-70%

24 poszły do wody a 25 donice. ( Moby Dick )



Baby Boom ma 10 dzień



Na 30 Stycznia stan dziewczyn.
Dałem jedną focie bo zobaczyć jedną to widzieć wszystkie Moby Dick.

 

rastaman1993

Well-known member
Rejestracja
Wrz 7, 2015
Postów
115
Buchów
187
Mam tego samego Moby dick tylko kilka dni starszy. Zobaczymy jak będą szły ?
 

Babaluga

Well-known member
Rejestracja
Kwi 27, 2020
Postów
121
Buchów
182
Mam tego samego Moby dick tylko kilka dni starszy. Zobaczymy jak będą szły ?
Oglądałem i pięknie się zaczęło u ciebie, będę zaglądał i z fartem ☺.
Jestem sam ciekaw tych auto.
Info mocno rozbieżne niby geny: G13 Haze x White Widow
Ale na stronie Barney's Farm Genetyka Moby Dick x BF Super Auto #1
Sativa w 70% reszta indyk.

Baby Boom za to piękny i rośnie jak szalony bo gratis to się chce wykazać ??
 

Babaluga

Well-known member
Rejestracja
Kwi 27, 2020
Postów
121
Buchów
182
Stan na 12 Luty.
Temp w dzień 28 w nocy 22
Wilgotność 70-80 %
Na razie tylko no name dostaje nawozy na kwitnienie wedle tabeli biobizz.
Reszta panien ze względu na wiek 18 dni dostaną pierwsze podlanie z nawozami jutro.
Słoiki kompletnie się nie sprawdziły, co mnie podkusiło sam nie wiem jakie licho aby ich użyć . Przez nie panienki stały dobre 5 dni ? ( temp. 36c !!! )
Z 6 Moby Dick zostały 3. Dwie padły z braku wigoru i jeden mutant, reszta wreszcie ruszyła po 5 dniach postoju w tropikach i dotarła do 18 dnia swojego żywota.
Co do Baby Boom to pięknie idzie ma 23 dzień nadal leje tylko wodę.
No name ma z 35 dni i pięknie się szroni. Jestem ciekaw co to za odmiana.
Jak bym coś pominął pytać a teraz focie.
3x Moby Dick od Barney's Farm.



Baby Boom od Kannabia Seed.



No Name.
Może ktoś będzie mógł rozpoznać odmianę jak dojdzie.
 

Udyr

Oi, ya dafty !
Rejestracja
Lis 28, 2021
Postów
488
Buchów
1,735
Fajny ten no name, ale rodzaju nie określisz. To może być mix czegokolwiek z niekontrolowanego zapylenia.
 

Czubekbe

Well-known member
Rejestracja
Mar 22, 2021
Postów
933
Buchów
2,609
Odznaki
3
Słoiki kompletnie się nie sprawdziły, co mnie podkusiło sam nie wiem jakie licho aby ich użyć . Przez nie panienki stały dobre 5 dni ? ( temp. 36c !!! )
Słoiki na sadzonki??? ?? tam powietrza żadnego nie było więc je udusileś najzwyczajniej. Następnym razem kubeczki plastikowe albo kawałek butelki z dziurami i będzie gitara ??
 

Babaluga

Well-known member
Rejestracja
Kwi 27, 2020
Postów
121
Buchów
182
Słoiki na sadzonki??? ?? tam powietrza żadnego nie było więc je udusileś najzwyczajniej. Następnym razem kubeczki plastikowe albo kawałek butelki z dziurami i bę
Słoiki na sadzonki??? ?? tam powietrza żadnego nie było więc je udusileś najzwyczajniej. Następnym razem kubeczki plastikowe albo kawałek butelki z dziurami i będzie gitara ??

Wiem wiem.. rozwaliłem propagator i z lenistwa wymyśliłem słoiki masakra. Dziewczyny ładnie sobie poradziły ?
 

Babaluga

Well-known member
Rejestracja
Kwi 27, 2020
Postów
121
Buchów
182
Wjazd z updatem..
Dzisiaj wpadł w moje ręcę system nawadniania made in China za jedyną paczkę papierosów marki PS-mocne ? nawadnia do 10 roślin plus kroplowniki i inne pierdoły nawet ma panel słoneczny ???.
Po godzinie sprawdzenia co i jak i ożywiania trupa i wymianie akumulatorka z 1200 na 2000mah maszyna działa jak marzenie ?.
Teraz się ładuje ale już ustawione nawadnianie na 3 panny co 3 dni.

P.s Aby było fajniej system ten jest wyposażony w dwie odrębne linie i ich ustawianie ?.
Wybaczcie focie ale już nie chciało mi się kombinować z hps i coś nie pykło z dodawaniem zdjęć ?.

 

Babaluga

Well-known member
Rejestracja
Kwi 27, 2020
Postów
121
Buchów
182
Pracuje po 12h więc nie za bardzo jest czas na aktualizacje no i dopiero jak dziewczyny kwitną zaczyna się dziać ?.

Wstępem.
Temperatura 26C wilgotność waha się między 40% a 50%.
Obecnie świeci 400w HPS ( padła mi 600setka.) I tak zostanie do końca.

Co do Moby dick. Jest ich jednak 4 choć pisałem że reszta padła zostawiłem jedną i ładnie doszła do reszty.
No i teraz pozostaje kwestia rozpier.. w genach. Sami oceńcię...

Pierwsza i najładniejsza.



A teraz "miotły"

I znowu padło dodawanie zdjęć i teraz widnieją jako duplikaty i nie mogę przesłać ..... zdjęcia nie mają nawet 1mega.

W takim razie zostaje BABY BOOM auto. ale chyba coś nie pykło i jest sezon ma 51 dzień a nawet do kwitnienia się nie zabiera.

 

Babaluga

Well-known member
Rejestracja
Kwi 27, 2020
Postów
121
Buchów
182
Szkoda że nie mogę dodać reszty zdjęć ale różnica między nimi jest ogromna. Jedna jest ladnie wyrośnięta a reszta to po prostu miotły, wysokie z wielkimi przerwami między węzłami.

Co do zdjęć które nie mogę przesłać to witryna twierdzi że nie są to jpg ! Wychodzi że jedne jpg to jpg a inne nie ???? Z tego samego źródła zdjęcia bez obróbki...
 

Pysku

Zawsze gram do ostatniego gwizdka
Rejestracja
Kwi 26, 2021
Postów
1,520
Buchów
3,594
Odznaki
5
Szkoda że nie mogę dodać reszty zdjęć ale różnica między nimi jest ogromna. Jedna jest ladnie wyrośnięta a reszta to po prostu miotły, wysokie z wielkimi przerwami między węzłami.

Co do zdjęć które nie mogę przesłać to witryna twierdzi że nie są to jpg ! Wychodzi że jedne jpg to jpg a inne nie ???? Z tego samego źródła zdjęcia bez obróbki...
Zalogowany jesteś do galeria.haszysz?
 

Babaluga

Well-known member
Rejestracja
Kwi 27, 2020
Postów
121
Buchów
182
Nie. Zły login lub hasło. To z forum nie pasuje...
 

Zie-lony

Well-known member
Rejestracja
Paź 29, 2019
Postów
1,722
Buchów
3,639
Odznaki
6
Nie, trzeba założyć nowe konto w galerii..
 

Babaluga

Well-known member
Rejestracja
Kwi 27, 2020
Postów
121
Buchów
182
Nie, trzeba założyć nowe konto w galerii..
W takim razie proszę przenieść fotorelacje do nie zakończonych.
Nie będę tworzył kolejnych kont to absurd. To miał być automatyczny proces. Zdjęcia zrobione NikonD5300 w formacie JPG aby nie było problemu. Na to wychodzi że pierwsze 3 zdjęcia są przesłane ale kolejne są odrzucane jako nie JPG...
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół